• Magazyn
  • Organizacja
  • Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną

Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną

W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.

  • Planowanie ślubu
  • Polecane
  • Zk Events

W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.

zapiszSerdeczności Ania Kopeć
Serdeczności Ania Kopeć
Publikacja

UROCZYSTOŚĆ to Targi dla najbardziej wymagających Par Młodych, które szukają nietypowych rozwiązań na swoje wesele. Targi odbędą się w Reducie Banku Polskiego – historycznym, ponad stuletnim wnętrzu, które organizatorzy

UROCZYSTOŚCI – Agencja Teraz Powiesz TAK wybrali nie bez przyczyny. Z założenia UROCZYSTOŚĆ odbywać ma się bowiem w industrialnych przestrzeniach stolicy.

zapiszKacper Białobłocki Fotografia Ślubna
Kacper Białobłocki Fotografia Ślubna

Pierwsza edycja Targów UROCZYSTOŚĆ miała miejsce na początku lutego bieżącego roku w Szarotce, na terenie Fortu Mokotów. Targi odwiedziło ponad 1000 osób. Wystawcy zaprezentowali zaś ofertę na najwyższym poziomie. O sukcesie UROCZYSTOŚCI na swoich łamach wspomniał internetowy magazyn poświęcony tematyce ślubnej, Smartbride.pl


Firmy biorące udział w UROCZYSTOŚCI to marki naprawdę godne uwagi. Charakteryzuje je przede wszystkim nowoczesne podejście do tematyki ślubnej oraz nowatorskie rozwiązania. Wspaniałym przykładem mogą być tu prace artystki o pseudonimie Folkisz, dla której materiałem do tworzenia dekoracji jest przede wszystkim papier.

Podczas Targów zaprezentują się także firmy, które brały udział w pierwszej edycji UROCZYSTOŚCI, takie jak: Pracownica Cukiernicza Panna, Atelier sukni ślubnych Warsaw Poet, stylistka ślubna Biel kreacja ślub.na, Wasze obrączki, Pitti Style, kolekcja bielizny Saint Body, Wianki PiankiIwogg, Papiery Wartościowe, Love Prints oraz Wedding Mark.


I tym razem nie zabraknie fotografów ślubnych. Swoje prace zaprezentuje znakomita Kamila Gołębiewska Via Birdie, Magdalena Mizera, czy Paula RomanowskaBędzie na co popatrzeć!  Wśród Wystawców pojawią się także nowe marki, a wśród nich: Haratyk i garnitury szyte na miarę, bielizna nocna Le Brate, personalizowane świece Candly czy delikatne dodatki ślubne zrobione z kamyczków, Stone Story.

Ten wyjątkowy dzień uświetni zaś muzyka na żywo w wykonaniu duetu Harfa i Skrzypce.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Love Prints Zaproszenia ślubne
Koronki iwogg Biżuteria ślubna
Magdalena Mizera Fotografia Fotograf ślubny
Wianki Pianki Akcesoria Panny Młodej
Paula Romanowska Photography Fotograf ślubny
Serdeczności Ania Kopeć Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!