• Magazyn
  • Suknie ślubne 2016: odkryj nadchodzące trendy!

Suknie ślubne 2016: odkryj nadchodzące trendy!

Czy bierzesz ślub w przyszłym roku i nadal nie wiesz na jaka suknię ślubną się decydować? Dobrze dowiedzieć sie, jakie trendy będą dominować. Pokażemy Was najnowsze trendy ślubne. Nie przegap ich!

  • Reportaże ślubne
  • Panna Młoda
  • Trendy
  • Suknie ślubne
  • Polska

Nowy sezon ślubny 2016 już za pasem. Rozpoczynając nowy czas ślubny wkraczamy, w świat pełen nowości, trendów, tendencji. Mnogość ofert sprawia, że mamy wielki wybór, ale jednoczenie możemy pogubić się w tak wielkim tłumie nieznanych marek, stylów etc. Jednym z wydarzeń, które jest wyrocznią w kwestii mody na nowy sezon jest Bridal Fashion Weeks w Londynie, Nowym Jorku i Barcelonie. Poznajemy nowe modele, a te, które zdominują przyszły sezon. Będą to modele ultra kobiecie i eleganckie. Czas pedzie, a my przygotowaliśmy w pigułce trendy na nowy sezon. Nie możesz ich ominąć! Zobacz także kolekcję sukien ślubnych na sezon 2017!

Publikacja

Wśród trendów, które mamy do dyspozycji w najbliższych miesiącach, nadal dominować będąc suknie transparentne, haftowane, uszyte z tiulu oraz koronki. Jest to styl, który jest niesamowicie uniwersalny i pasuje do wielu Panien Młodych, ale przy tym zawsze przykuwa uwagę gości i zachwyca.

zapiszPronovias 2016.
Ionela. Credits: Pronovias 2016

Skuteczna tatuaż, a tym wzorem Pronovias 2016, wykonane z jedwabiu, dekolty wykończone koronką, transparentne materiały, a do tego rząd guzików pośrodku dekoltu- sama kwintesencja piękna!

zapiszPronovias 2016.
Isabella. Credits: Pronovias 2016
zapiszCarolina Herrera 2016.
Josette, Jessica. Credits: Carolina Herrera

Wenezuelska projektantka Carolina Herrera stworzyła również wspaniałe suknie ślubne w tym sezonie. Wzory, które widzieliśmy na Bridal Fashion Week w Nowym Jorku i są zapowiedzią tego, co ma nadejść. Tak jak w przypadku Oscar de la Renta i jego kolekcji, która zawsze charakteryzuje się prostota linii.

zapiszÓscar de la Renta 2016.
Credits: Óscar de la Renta 2016
zapiszPronovias 2016.
Pranette. Credits: Pronovias 2016

Innym nadchodzącym trendem są proste formy sukni Panny Młodej, z niesamowitymi wcięciami. Jedwabne suknie z prostego ciecia od stóp do głów, w kształcie wcięć syreny.

zapiszVera Wang 2016.
Credits: Vera Wang 2016

W tym modelu Vera Wang 2016 z bocznymi rozcięciami i dekoltem ramiączek spaghetti, to uwodzicielska i odważna forma. Z przepięknym modelem od Pronovias, z dekoltem z przodu lub na plecach, z krótkimi lub długimi rękawami, zaś tren dodaje sukni looku w stylu glamour.

zapiszPronovias 2016.
Irune, Ivania. Credits: Pronovias 2016
zapiszÓscar de la Renta 2016.
Credits: Óscar de la Renta 2016
zapiszPronovias 2016.
Pricila, Prina. Credits: Pronovias 2016

Dodajmy do tego zestawiania, typ sukienki wykończonej cienką koronką, a taki typ zaproponował nam Oscar de la Renta. Owe pokazy pokazały tak, że dekolt bez ramiączek wciąż jest popularny. Kroje rozszerzone są od bardzo prostych i minimalistycznych, aż do sukni w kształcie syrenki, aż po suknie księżniczek. Są to trendy, które nie tylko występują na pokazach, ale także są preferowane przez większość narzeczonych.

zapiszCarolina Herrera 2016.
Jaime, Josefina. Credits: Carolina Herrera 2016
zapiszCarolina Herrera 2016.
Jane. Credits: Carolina Herrera 2016
zapiszYolanCris 2016.
Credits: YolanCris 2016

Una característica común entre estos últimos y los que a continuación se muestran, son las grandes faldas voluminosas con cuerpos que marcan el talle. Un autentico look de princesa para lucir radiante el día de tu boda.

Y qué decir del tul, por el que se inclinan muchas firmas con matices diferentes. Maxifaldas con grandes frunces como uno de los diseños de Óscar de la Renta, o los atrevidos diseños de Vera Wang combinados con negro.

Wspólną cechą między nimi a tymi przedstawionymi poniżej, są duże obszerne spódnice z organami, które zaznaczają talię. Autentyczny wygląd księżniczki spojrzeć promienna w dniu ślubu.

A co z tiulu, przez które wiele firm z różnych niuansów chude. Maxis duże zbiera jak jeden z projektów Oscar de la Renta czy Vera Wang śmiałe wzory w połączeniu z czarnym.

zapiszVera Wang 2016.
Credits: Vera Wang 2016
zapiszÓscar de la Renta y Carolina Herrera 2016.
Credits: Óscar de la Renta y Carolina Herrera 2016
zapiszÓscar de la Renta y Vera Wang 2016.
Credits: Óscar de la Renta y Vera Wang 2016
zapiszVera Wang 2016.
Credits: Vera Wang 2016

Wspólną cechą między sukniami, które sa powyżej, a tymi, które zaraz pokażemy różnią sie tym, że poniższe modele sa odcinane w talii i spódnicą z tiulu dodaje seksapilu podkreślając talię. Taki wygląd sprawi, że w dniu swojego ślubu będziesz wyglądała wyjątkowo i promiennie!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!