Suknie ślubne 2016: odkryj nadchodzące trendy!

Nowy sezon ślubny 2016 już za pasem. Rozpoczynając nowy czas ślubny wkraczamy, w świat pełen nowości, trendów, tendencji. Mnogość ofert sprawia, że mamy wielki wybór, ale jednoczenie możemy pogubić się w tak wielkim tłumie nieznanych marek, stylów etc. Jednym z wydarzeń, które jest wyrocznią w kwestii mody na nowy sezon jest Bridal Fashion Weeks w Londynie, Nowym Jorku i Barcelonie. Poznajemy nowe modele, a te, które zdominują przyszły sezon. Będą to modele ultra kobiecie i eleganckie. Czas pedzie, a my przygotowaliśmy w pigułce trendy na nowy sezon. Nie możesz ich ominąć! Zobacz także kolekcję sukien ślubnych na sezon 2017!

Wśród trendów, które mamy do dyspozycji w najbliższych miesiącach, nadal dominować będąc suknie transparentne, haftowane, uszyte z tiulu oraz koronki. Jest to styl, który jest niesamowicie uniwersalny i pasuje do wielu Panien Młodych, ale przy tym zawsze przykuwa uwagę gości i zachwyca.

Pronovias 2016.
Ionela. Credits: Pronovias 2016

Skuteczna tatuaż, a tym wzorem Pronovias 2016, wykonane z jedwabiu, dekolty wykończone koronką, transparentne materiały, a do tego rząd guzików pośrodku dekoltu- sama kwintesencja piękna!

Pronovias 2016.
Isabella. Credits: Pronovias 2016
Carolina Herrera 2016.
Josette, Jessica. Credits: Carolina Herrera

Wenezuelska projektantka Carolina Herrera stworzyła również wspaniałe suknie ślubne w tym sezonie. Wzory, które widzieliśmy na Bridal Fashion Week w Nowym Jorku i są zapowiedzią tego, co ma nadejść. Tak jak w przypadku Oscar de la Renta i jego kolekcji, która zawsze charakteryzuje się prostota linii.

Óscar de la Renta 2016.
Credits: Óscar de la Renta 2016
Pronovias 2016.
Pranette. Credits: Pronovias 2016

Innym nadchodzącym trendem są proste formy sukni Panny Młodej, z niesamowitymi wcięciami. Jedwabne suknie z prostego ciecia od stóp do głów, w kształcie wcięć syreny.

Vera Wang 2016.
Credits: Vera Wang 2016

W tym modelu Vera Wang 2016 z bocznymi rozcięciami i dekoltem ramiączek spaghetti, to uwodzicielska i odważna forma. Z przepięknym modelem od Pronovias, z dekoltem z przodu lub na plecach, z krótkimi lub długimi rękawami, zaś tren dodaje sukni looku w stylu glamour.

Pronovias 2016.
Irune, Ivania. Credits: Pronovias 2016
Óscar de la Renta 2016.
Credits: Óscar de la Renta 2016
Pronovias 2016.
Pricila, Prina. Credits: Pronovias 2016

Dodajmy do tego zestawiania, typ sukienki wykończonej cienką koronką, a taki typ zaproponował nam Oscar de la Renta. Owe pokazy pokazały tak, że dekolt bez ramiączek wciąż jest popularny. Kroje rozszerzone są od bardzo prostych i minimalistycznych, aż do sukni w kształcie syrenki, aż po suknie księżniczek. Są to trendy, które nie tylko występują na pokazach, ale także są preferowane przez większość narzeczonych.

Carolina Herrera 2016.
Jaime, Josefina. Credits: Carolina Herrera 2016
Carolina Herrera 2016.
Jane. Credits: Carolina Herrera 2016
YolanCris 2016.
Credits: YolanCris 2016

Una característica común entre estos últimos y los que a continuación se muestran, son las grandes faldas voluminosas con cuerpos que marcan el talle. Un autentico look de princesa para lucir radiante el día de tu boda.

Y qué decir del tul, por el que se inclinan muchas firmas con matices diferentes. Maxifaldas con grandes frunces como uno de los diseños de Óscar de la Renta, o los atrevidos diseños de Vera Wang combinados con negro.

Wspólną cechą między nimi a tymi przedstawionymi poniżej, są duże obszerne spódnice z organami, które zaznaczają talię. Autentyczny wygląd księżniczki spojrzeć promienna w dniu ślubu.

A co z tiulu, przez które wiele firm z różnych niuansów chude. Maxis duże zbiera jak jeden z projektów Oscar de la Renta czy Vera Wang śmiałe wzory w połączeniu z czarnym.

Vera Wang 2016.
Credits: Vera Wang 2016
Óscar de la Renta y Carolina Herrera 2016.
Credits: Óscar de la Renta y Carolina Herrera 2016
Óscar de la Renta y Vera Wang 2016.
Credits: Óscar de la Renta y Vera Wang 2016
Vera Wang 2016.
Credits: Vera Wang 2016

Wspólną cechą między sukniami, które sa powyżej, a tymi, które zaraz pokażemy różnią sie tym, że poniższe modele sa odcinane w talii i spódnicą z tiulu dodaje seksapilu podkreślając talię. Taki wygląd sprawi, że w dniu swojego ślubu będziesz wyglądała wyjątkowo i promiennie!

Skomentuj artykuł

Photo by Adam Ludwik Photography ( www.adamludwik.pl )
Ceremonia ormiańsko – polska w Rabce Zdrój. Prezentujemy Wam niezwykłe zaślubiny Ani i Wojtka!
Wszystkie zdjęcia prezentują się niezwykle ciekawie i intrygująco. Uwagę zwraca ich kolorystyka. Z jednej strony jest nasycona, ale z drugiej strony bardzo subtelna. Udało się osiągnąć doskonałą równowagę między skrajnościami.
Miłość włosko-polska celebrowana w komnatach zamku. Sprawdź to cudo!
Miłość włosko-polska celebrowana w komnatach zamku. Sprawdź to cudo!
Nasza Para postanowiła spełnić to swoje marzenie i zrealizowali swoje wesele właśnie w pięknym zamku. Czy to nie robi na Was wrażenia? Bo na nas olbrzymie. Warto jest zwrócić uwagę na kolorystykę tych zdjęć. Robi ona naprawdę wielkie wrażenie.
Jak wybrać literowe dekoracje na wesele? Mamy dla Was nowe trendy i porady specjalistów!
Jak wybrać literowe dekoracje na wesele? Mamy dla Was nowe trendy i porady specjalistów!
Ile kosztuje? Jak ją wybrać? Jakie są najnowsze trendy? Oto odpowiedzi na takie pytania oraz wiele więcej!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji