• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Suknie ślubne Pronovias 2016: poznaj najpiękniejsze projekty kreacji ślubnych na rok 2016!

Suknie ślubne Pronovias 2016: poznaj najpiękniejsze projekty kreacji ślubnych na rok 2016!

Suknie ślubne Pronovias 2016: poznaj najpiękniejsze projekty kreacji ślubnych na rok 2016!

  • Style sukien
  • International

Jak co roku Pronovias ukazuje preview swojej kolekcji. Czekaliśmy tygodniami i w końcu jest! Zapowiedź najnowszej kolekcji Pronovias 2016 ukazała się w tym tygodniu! Suknie ślubne Pronovias 2016 to niezwykły szyk i elegancja. Projekty zachwycają dopracowaniem detali oraz różnorodnością. Każda przyszła Panna Młoda będzie zachwycona!

zapiszPronovias 2016.
Iddalia, Irune y Ivania. Credits: Pronovias 2016
Publikacja

Pierwsza suknia ślubna to typ “syrenki”. Kreacja doskonale podkreśla sylwetkę Panny Młodej. Kobieta będzie wyglądać w tej sukni naprawdę zjawiskowo. Kreacja ślubna to suknia z ramiączkami i półokrągłym dekoltem. Elegancja tej sukni ślubnej tkwi w jej prostocie! Tren dodaje kreacji jeszcze więcej szyku.

zapiszPronovias 2016.
Isabella. Credits: Pronovias 2016

Kolejny projekt to suknia ślubna w kształcie litery A. Kreacja jest ozdobiona koronką. Dekolt w kszałcie serca dodaje kobiecości Pannie Młodej, podobnie jak delikatne guziki na biuście. To idealna suknia ślubna dla romantyczek!

zapiszPronovias 2016.
Ianira. Credits: Pronovias 2016

Model Ianira to idealna suknia ślubna dla Panien Młodych planujących przyjęcie weselne z klasą. Suknia ślubna w kształcie litery A została wykonana z satyny. Całości dopełnia elegancki pas podkreślający talię.

zapiszPronovias 2016.
Ionela. Credits: Pronovias 2016

Zjawiskowa suknia ślubna wykonana z wuysokiej jakości materiału to wspaniała propozycja Pronovias. Ionela to projekt bez ramiączek wykończony koronką, która nadaje kobiecości i wdzięku Pannom Młodym. Suknia śubna to kreacja w kształcie litery A.

zapiszPronovias 2016.
Preslie. Credits: Pronovias 2016

Suknia ślubna Preslie to kreacja wykonana z koronkowego materiału i wykończona dekoltem w kształcie litery V. Typ syrenka nadaje seksapilu Pannie Młodej a delikatne wcięcie w pasie nadaje nowoczesności i lekkości całej stylizacji.

zapiszPronovias 2016.
Plaza. Credits: Pronovias 2016

Suknia ślubna Plaza to jeden z tych projektów, który jest ponadczasowy i z roku na rok pozosstaje ikoną Pronnovias. Dekolt w kształcie litery V oraz elegancji pas, który podkreśla talię, jak również wysokiej jakości materiał to kalsa sama w sobie. Całość dopełnia koronkowy welon.

zapiszPronovias 2016.
Pleasant. Credits: Pronovias 2016

Suknia ślubna o typie księżniczki wykończona romantyczną koronką. Odsłonięte ramiona w sukni ślubnej oraz koronkowe wstawki sprawiają, że kreacja dodaje wdzięku i kobiecości Pannie Młodej. Całość dopełnia długi welon.

zapiszPronovias 2016.
Pluanne. Credits: Pronovias 2016
zapiszPronovias 2016.
Pranette. Credits: Pronovias 2016

Dwa kolejny projekty Pronovias – Pluanne i Pranette to bardzo podobne suknie ślubne. Kreacje wykonane są z tego samgo materiału – mikado. Oba projekty to suknie ślubne w formie A z trenem. Kreacje różnią się jedynie “górą”” pierwsza z sukni ozdobiona jest elementami biżuteryjnymi oraz dekoltem w kształcie litery V, druga natomiast charakterystycznym wzorem.

zapiszPronovias 2016.
Precious. Credits: Pronovias 2016
zapiszPronovias 2016.
Prune. Credits: Pronovias 2016

Kolejne dwa projekty: zupełnie różne, ale zgadzają się w kilku rzeczach. Obie suknie ślubne to typy “syrenek”. Oprócz tego suknie, oba projekty mają bardzo dużo tiulowych wstawek. Różnią się jednak zasadniczo stylem: pierwsza z nich z bogato marszczoną spódnicą to typ sukni ślubnej dla przebojowej kobiety, drugi projekt kreacji ślubnej to suknia dla romantyczki.

zapiszPronovias 2016.
Prola. Credits: Pronovias 2016

Koronkowa kreacja ślubna typu “syrenka” to kolejn y z projektów Pronovias!

zapiszPronovias 2016.
Proais Pleasure. Credits: Pronovias 2016

Bardzo wyrafinowana suknia ślubna. Idealna dla kosmopolitycznej kobiety.

zapiszPronovias 2016.
Prunelle. Credits: Pronovias 2016

Na zakończenie prezentujemy niezwykły model Prunelle: romantyczna suknia slubna z elementami koronki o cięciu “syrenki” z trenem.

Jak widzisz Pronovias po raz kolejny zachwyca swoją najnowszą kolekcją! Ogromna gama wzorów gwarantuje, że każda Panna Młoda znajdzie swoją wymarzoną kreację! W najbliższym czasie koniecznie zobacz całą kolekcję na rok 2016! Masz coś do stracenia?

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!