Sesja - Sad Owoce Lutyni

Tylko spójrzcie na tych dwoje i na otoczenie zielonego sadu... Po prostu zainspirujcie się sesją - od której bije ogrom emocji porównywalnych jak na prawdziwej uroczystości. Enjoy!

Sesja - Sad Owoce Lutyni
  • Sesja zdjęciowa
  • Sesja
  • Polska

Oddajemy głos osobie, która zorganizowała tą wyjątkową sesję…

 

zapisz
Kaja Koralewska Photography

 

Publikacja

30.05.2021 przy udziale najlepszych podwykonawców z branży ślubnej z okolic Wrocławia, zorganizowałam ślubną sesję stylizowaną. Projekt był na prawdę duży, a liczba zaangażowanych osób w jego realizację przekroczyła 30. 

Od dwóch lat prowadzę swoją małą agencję ślubną o wdzięcznej i oryginalnej nazwie The Magic Unicorn. Skupiam się głównie na organizacji wesel w Polsce dla par międzynarodowych oraz organizacji wesel w Hiszpanii dla par z Polski, które chcą wyjechać i właśnie tam zawrzeć swój związek małżeński.

Stylem przewodnim, który zainspirował nas do stworzenia całości oprawy i dekoracji był styl boho. Nie skupialiśmy się jednak na nim w 100% i pozwoliliśmy sobie na więcej swobody i pomieszanie, także kilku elementów z innych stylów. Moim zdaniem to ważne, aby nie zamykać się sztywno w żadnych ramach i dopóki wszystko ze sobą współgra i tworzy estetyczną całość to warto przełamywać schematy. Całość dekoracji kwiatowej wykonały bardzo zdolne dziewczyny z firmy florystycznej Blue Botanics. Stoły, krzesła, heksagon oraz inne dodatki zapewniła natomiast firma Event Chair prowadzona przez szalone małżeństwo dwojga żołnierzy! Nie trudno się wiec domyślić, że ta firma przygotowana jest na każdą sytuację! 😉

 

zapisz
Karolina Konopska Fotografia
zapisz
Karolina Konopska Fotografia
zapisz
Studio Pomelo
zapisz
Studio Pomelo

 

Kolory przewodnie były to baby blue, biały oraz liliowy. Właśnie w takich kolorach wykonany został tort przez firmę Jak słodko oraz papeteria od firmy Pintografia. Dodatkowo wykorzystaliśmy do urozmaicenia zdjęć nowy trend w zaproszeniach tzw. exploding box od firmy House of Papers oraz album. 

 

zapisz
Karolina Konopska Fotografia
zapisz
Karolina Konopska Fotografia
zapisz
Karolina Konopska Fotografia

 

Do sesji zapozowali dla nas utalentowani modele – Grzegorz Osiński oraz Magdalena Zielant, która jest pół Polką pół Nigeryjką, co sprawia, że jej uroda jest bardzo egzotyczna i nadaje naszej sesji międzynarodowy klimat.

Makijaż dla modeli wykonała Kasia Stach, a fryzurę i upięcia Ula Król z Królewskie Czesanie. 

 

zapisz
Kaja Koralewska Photography
zapisz
Studio Pomelo
zapisz
Kaja Koralewska Photography

 

Suknię ślubną zapewniła Pani Anastazja z firmy Atelier Tesorosi, która nie bez powodu nazywa siebie wróżką ślubną. Garnitur natomiast wypożyczył nam Pan Aleksander, który prowadzi swój salon we Wrocławiu od … wieeeelu wielu lat. Miejsce na zewnątrz wygląda niepozornie, ale można tam znaleźć dosłownie wszystko, a wiedza i doświadczenie Pana Aleksa, nie równa się żadnemu nawet najbardziej fancy salonowi ślubnemu na świecie. 🙂 Obrączki zapewniła firma Galeria Derecki. Jest to firma jedyna w swoim rodzaju, która wszystkie obrączki wykonuje własnoręcznie ze złota i meteorytów. Każda ich obrączka jest niepowtarzalna i na pewno nigdzie nikt nie znajdzie drugiej takiej samej pary. 🙂 

 

zapisz
Kaja Koralewska Photography
zapisz
Karolina Konopska Fotografia

 

Organizacja sesji zdjęciowej, skompletowanie ekipy i dogranie wszystkich szczegółów zajęły mi 1,5 miesiąca. Przez cały ten czas pośredniczyłam w komunikacji pomiędzy podwykonawcami, aby stworzyć jeden spójny, wspólny pomysł na realizację. 

Sesja odbyła się  w pięknym i pełnym życia sadzie Owoce Lutyni. Równocześnie z naszą sesją odbywał się tam targ, więc atmosfera była na prawdę urokliwa. 

 

zapisz
Karolina Konopska Fotografia
zapisz
Karolina Konopska Fotografia

 

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystaliśmy wiele detali i dodatków, żeby nadać zdjęciom więcej ekspresji i oddać klimat prawdziwego wesela. Głównymi atrakcjami podczas sesji były natomiast autko w kolorze przewodnim z firmy Przygody Garbiego oraz Prosecco van od Bar di Bosco. 

 

zapisz
Studio Pomelo

 

Sesje stylizowane w branży ślubnej przybierają na popularności, ponieważ każdy z podwykonawców chce jak najlepiej zaprezentować swoje usługi i tworzyć wizualnie estetyczną ofertę, a niestety podczas prawdziwych wesel nie ma czasu na skupianie się na fotografowaniu detali i pozowaniu przez wiele godzin (w dodatku w tak pięknych okolicznościach przyrody). Dodatkowo też, nie każda para młoda chce aby ich wizerunek był wykorzystywany przez firmy w swoim portfolio, dlatego dla nas podwykonawców jest to idealnie rozwiązanie, aby uwiecznić naszą pracę na zdjęciach. 

 

zapisz
Karolina Konopska Fotografia

 

Wszyscy pracowaliśmy pro bono. Była to dla nas współpraca na zasadzie wymiany barterowej. Wspólnymi wysiłkami owocem naszej pracy są piękne zdjęcia wykonane przez fotografki Magdalenę Paczkowską ze Studia Pomelo, Kaję Koralewską oraz Karolinę Konopską oraz wspaniały teledysk ślubny zmontowany przez naszego kamerzystę Krzysztofa z Mossakowski Weddings. 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Karolina Konopska Fotografia Fotograf ślubny
Bar di Bosco Barman i napoje
Blue Botanics Bukiet i dekoracje kwiatowe
Studio Pomelo Fotograf ślubny
Pintografia Zaproszenia ślubne
Wesele w Hiszpanii Konsultanci ślubni
Przygody Garbiego Auto do ślubu
House of papers Zaproszenia ślubne
Tesoro Si Salony sukien ślubnych
Kasia Stach - Make Up Makijaż ślubny
Mossakowski Weddings Kamerzysta na wesele
Event Chair Usługi dekoratorskie
Kaja Koralewska Photography Fotograf ślubny
Sklep ALEKSANDER Garnitury ślubne
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!