• Magazyn
  • Sesja ślubna w klimacie boho - zakochaj się w stylu Slow Wedding

Sesja ślubna w klimacie boho - zakochaj się w stylu Slow Wedding

Wiele osób zastanawia się co tworzy wyjątkowe przyjęcie weselne? Otóż mamy odpowiedź! Kluczem jest klimatyczne miejsce, to ono stanowi podstawę aranżacji.

Sesja ślubna w klimacie boho - zakochaj się w stylu Slow Wedding
Odkryj więcej
  • Sesja zdjęciowa
  • Dekoracja ceremonii
  • Jesien
  • Boho

Wiele osób zastanawia się co tworzy wyjątkowe przyjęcie weselne? Otóż mamy odpowiedź! Kluczowe jest klimatyczne miejsce, to ono stanowi podstawę aranżacji, takim miejscem jest z pewnością Spichlerz Galowice pod Wrocławiem – ogromny zielony teren z możliwością zorganizowania ślubu w plenerze, zabawy w namiocie jak i zarówno na sali weselnej. Równie ważna jest dbałość o detale – dekoracje kwiatowe, makramy, no i Prosecco Van hit ostatnich sezonów ślubnych, który wygląda niesamowicie i będzie niezapomnianą atrakcją dla gości.

zapiszSesja boho
Sesja boho
zapisz
Sesja boho
Publikacja

Oczywiście wymarzone przyjęcie nie odbędzie się bez Panny Młodej w zachwycającej sukience z niezwykłym makijażem i fryzurą, które sprawią, że będzie czuła się zjawiskowo. Nie zapomnijmy o równie ważnym w tym dniu – Panu Młodym i jego stylizacji. Aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy warto mieć przy sobie wedding plannera, który pomoże w całym procesie przygotowań, a następnie będzie trzymał rękę na pulsie, tym samym Parze Młodej pozostanie cieszyć się jednym z najważniejszych dni w życiu. To wszystko powinien uwiecznić fotograf, który uchwyci Wasze emocje z tego dnia i każdy detal. Do tego niezbędne jest zaufanie i przyjacielska atmosfera, która pozwoli Wam odkryć przed fotografem wszystko co to najpiękniejsze – miłość i uczucia towarzyszące Wam w tym dniu.

zapisz
Sesja boho
zapisz
Sesja boho

Pomysł na sesje w stylu slow wedding i klimacie boho to dzieło Diany Desperak z Wild Souls Studio – fotograf, która głęboko wierzy w prawdziwą miłość i dla której najważniejsze w kadrach są prawdziwe, szczere emocje. Kocha śluby, które łamią tradycyjne zasady i podczas których Para Młoda nie boi się myśleć o swoich marzeniach – ślub w plenerze, starym siedlisku, krawat bolo zamiast tradycyjnego, ogromny bukiet z pampasami, sesja plenerowa boso na pustyni, a może ceremonia z najbliższymi lub ślub humanistyczny – wielkie tak! Ważne, żeby ten dzień był w 100% Wasz. Diana uważa, że podstawą jest nawiązanie więzi pomiędzy fotografem i parą, wierzy w dobrą energię i zawsze oddaję cząstkę siebie podczas fotografowania. Zapewnia, że możecie liczyć na jej pomoc w organizacji unikatowego wesela.

zapisz
Sesja boho
zapisz
Sesja boho
zapisz
Sesja boho

Podczas ślubu usłyszycie od niej na pewno – cieszcie się każdą sekundą tego magicznego dnia. W dniu sesji spotkało się wiele osób gotowych stworzyć coś wyjątkowego. Sabina – wedding planner z FabbricaArt czuwała nad każdym detalem, a dziewczyny z Kwitnący Ślub włożyły całe serce w stworzenie dekoracji kwiatowych. Olga i Emil wyglądali pięknie, a panująca atmosfera podczas sesji pozwoliła im otworzyć się i uchwycić kadry pełne spontaniczności. Imprezę rozkręcił niesamowity Bąbelove Prosecco Van z przemiłymi właścicielami!

zapisz
Sesja boho
zapisz
Sesja boho

Za organizację tej przepięknej sesji odpowiadają: Wild Souls Studio Diana Desperak We współpracy z: FabbricaArt Sabina Dębicka Wedding Planner  Fotografie: Wild Souls Studio Diana Desperak Miejsce:  Spichlerz Galowice Prosecco Van: Bąbelove Prosecco Van Makramy: Maria Makrama Stylizacja modelki: Sandre Wedding, Studio Men Island – Stylizacja modela, Make-up: Anna Wojno Salon Uroteka Fryzura: Milena Kałużna Hairdresser – Florystyka: Kwitnący Ślub Modelka: Olga Lewicka Model: Emil Musialski

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!