• Magazyn
  • Magiczna sesja w kwitnącym Sadzie Czereśni

Magiczna sesja w kwitnącym Sadzie Czereśni

Wiśnia według japońskich tradycji jest symbolem piękna, delikatności i subtelności.  Zatrzymajcie się na chwilę i zachwyćcie magicznym klimatem sesji. Może chcesz, aby to Twój Wielki Dzień tak wyglądał?

Magiczna sesja w kwitnącym Sadzie Czereśni
Joanna Paxton
  • Sesja zdjęciowa
  • Sesja
  • Polska

Ideą, która przyświecała organizatorce sesji stylizowanej w kwitnącym sadzie czereśni Beacie konsultantce ślubnej z Mellovve, którą stworzyła we współpracy z fotografką ślubną Joanną Paxton, było uzyskanie efektu delikatności i subtelności, więzi łączącej nas ludzi z przyrodą oraz tęsknoty za jej pięknem po długo trwającym szarym okresie jesieni i zimy.

zapiszpanna młoda
Joanna Paxton
Publikacja

Wybór miejsca sesji – sad wiśni ptasiej był dla organizatorki oczywisty – wiśnia bowiem według japońskich tradycji jest symbolem piękna, delikatności i subtelności.
Szarości beżu – symbolizują tu ziemię i matkę naturę, biel – niewinność, delikatne odcienie różu – kobiecość i delikatność. Taki właśnie przekaz miał być odczuwalny.

zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton

Organizacja ślubu w plenerze to spore wyzwanie, i powie to każdy konsultant ślubny, tym bardziej niepewną wiosenną majową porą. W grę wchodzi już nie tylko pogoda, ale co w tej sesji najważniejsze, uchwycenie idealnego terminu z najpiękniejszymi kwiatami na drzewach. A to już po prostu mistrzostwo. Za wcześnie – będą pączki, za późno – po opadach kwiaty przybiorą brązowy kolor.

zapisz
Joanna Paxton

Ta realizacja to finalnie perfekcja organizacyjna i koordynacyjna! Dziewczyny stworzyły MAGIĘ!

zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton

Subtelność, ciepło, delikatność, swobodę, magiczną więź i radość z obcowania z naturą oraz z połączenia z naszymi korzeniami wraz z niesamowitą grą światła w duecie z człowiekiem, przepięknie uchwyciła swoim okiem fotograf ślubny Joanna Paxton.
Joanna  zapisała w kadrach zamysł sesji wraz z towarzyszącym mu wachlarzem przepięknych uczuć.

zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton

Począwszy od sukni ślubnych projektu niesamowicie zdolnej polskiej projektantki Karoliny Twardowskiej. Tu piękno tkwi w prostocie i detalu. Szyte na miarę suknie mają podkreślać naturalność kobiet. Zwiewne, naturalne materiały, głównie jedwab w połączeniu z francuskimi koronkowymi detalami, dają uczucie lekkości i subtelności. A ta subtelność dodatkowo podkreślona została tutaj zmysłowymi ozdobami na włosy – dziewczęcą kokardą oraz delikatną opaską projektu JP BRIDES.

zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton

Oprawa florystyczna wykonana przez Flora Studio Julia Sancewicz poprzez starannie dobrane kwiaty, ich kolor, fakturę, luźną formę dała uczucie naturalności i lekkości, tworząc jeden spójny obraz z kwitnącymi drzewami wiśni.

zapisz
Joanna Paxton

To połączenie z naturą widać również w doborze papeterii ślubnej – papier czerpany z przepiękną kaligrafią projektu White Limonium Papetery. O i gdyby można było oddać na zdjęciach jej zapach, efekt były wprost zniewalający.

zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton

Efekt lekkości i więzi z naturą podkreślają również przepiękne jedwabne wstążki barwione naturalnymi barwnikami z Silk and Ribbon Concept, szlachetne kamienie i stopy metali pierścionków zaręczynowych oraz obrączek autorstwa Pracowni Złotniczej Syriusz, które zachwycają subtelnością wzorów.

zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton

Magię natury i jej delikatność widać tutaj na każdym kroku – słodkie arcydzieła sztuki cukierniczej od Mee Bezu Zuza Madeyska – cake popsy, ciastka na patyku, babeczki czy tort udekorowane jadalnymi wiosennymi kwiatami, oddają te uczucia oraz ich ciepło, pobudzając dodatkowo wachlarz naszych zmysłów.

zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton

Kobiecość podkreślona została niezwykle zmysłowymi szpilkami w odcieniach złota od YES, I SHOE! oraz zmysłowym i jednocześnie subtelnym makijażem oraz upięciem włosów modelki wykonanym przez Marta Kuśmierek Hair and Make Up.

zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton

Wszelkie detale mają tu swoje korzenie w naturze – lniane serwety i nakrycie stołu, przepiękne w fakturze ceramiczne talerze a także szlachetne kryształy i złote sztućce z Wypożyczalni Gastronomicznej Gastro4rent.

zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton

Delikatne odcienie różu, bieli, szarości beżu zachwycają na każdym kroku.
Ta sesja to MAGIA!

zapisz
Joanna Paxton
zapisz
Joanna Paxton

Mellovve Wedding Planner – organizacja i koordynacja
Joanna Paxton – fotografia
Karolina Twardowska – Atelier suknie ślubne
Yes, I shoe! – Buty panny młodej
Flora Studio Julia Sancewicz- Florysta
Mee Bezu Zuza Madeyska – Słodki stół
White Limonium Papetery – Papeteria ślubna
Silk & Ribbon Concept – Jedwabne wstążki
Pracownia Złotnicza Syriusz – Pierścionki i obrączki
JP BRIDES – Opaska na włosy
Marta Kuśmierek Make up – Makijaż i włosy
Wypożyczalnia Gastro4rent – Kieliszki i sztućce
Julia K. – Modelka

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Jp Brides Biżuteria ślubna
Joanna Paxton Fotograf ślubny
Yes, I Shoe! Buty ślubne
Mellovve Konsultanci ślubni
White Limonium Papetery Zaproszenia ślubne
Silk and ribbon concept Artykuły dekoracyjne
Flora Studio Julia Sancewicz Bukiet i dekoracje kwiatowe
Marta Kuśmierek Make-up Makijaż ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!