Puszka Pełna Miłości

Wiesz co to Puszka Pełna Miłości? A warto wiedzieć! Dowiedz się jak pomóc innym

  • Po ślubie

„Bardzo wszystkich chcemy prosić, by nam kwiatów nie przynosić…”

zapisz
Puszka pełna miłości, Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

Otrzymanie zaproszenia na uroczystość zaślubin bliskich nam osób jest związane z pewnymi zobowiązaniami. Tradycja nakazuje, by goście – nie tylko ci zaproszeni na zabawę weselną, ale również osoby, które planują przyjść wyłącznie na uroczystość w kościele lub urzędzie stanu cywilnego – odpowiednio się przygotowali, przychodząc z życzeniami i drobnym upominkiem. Jaki prezent należy wybrać dla Pary Młodej? Nieodzownym elementem każdej uroczystości wydają się być kwiaty. Coraz rzadziej zdarza się jednak, by rodziny i znajomi obdarowywali Młodych naręczem kolorowych bukietów, które – choćby były najpiękniejsze – przetrwają maksymalnie kilka dni, a później wylądują wśród śmieci. Alternatywą, która w ostatnim czasie przyjęła się bardzo dobrze wśród weselnych trendów, jest dołączanie do ślubnych zaproszeń tekstów w postaci rymowanych wierszyków informujących, jaki podarunek w zamian za kwiaty życzą sobie Młodzi. Do najbardziej popularnych należą z pewnością butelki wina, kupony totolotka oraz książki i gry planszowe. I choć są to oryginalne i ciekawe pomysły, warto zastanowić się, czy własnego ślubu nie wykorzystać jako doskonałą okazję, by pomóc najbardziej potrzebującym? Pomagać warto zawsze, a własny ślub może stać się pretekstem do wywołania uśmiechu na twarzach dzieci. Jak to zrobić?

zapisz
Szcześliwa Para Młoda, Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

Puszka Pełna Miłości – warto pomagać!

Taką możliwość daje nam akcja Puszka Pełna Miłości. Jest to projekt stworzony w celu wsparcia podopiecznych Fundacji Gajusz – dzieci z Hospicjum dla Dzieci Opuszczonych. Akcja ma na celu wsparcie wyposażenia i funkcjonowania Pałacu. Pałac to nazwa miejsca, w którym chore i opuszczone dzieci odnajdą dom, opiekę oraz wsparcie. Działalność takiego specjalistycznego ośrodka wymaga ogromnych nakładów finansowych. Potrzebny jest nie tylko zakup sprzętu medycznego, ale i środki na opłacanie pracy opiekunów i specjalistów, zakup leków, artykułów pierwszej potrzeby i wyposażenia. Dzieci, którym pragniemy pomóc, potrzebują domu oraz specjalistycznej opieki medycznej. Opuszczone przez rodziców, nie posiadają bezpiecznego miejsca, w którym mogłyby poczuć się jak w rodzinnym domu i nie były skazane na nieustanne przebywanie w szpitalu.

zapisz
Jeden z mieszkańców Pałacu - Piętaszek, Foto: Materiały prasowe Fundacja Gajusz

W odpowiedzi na to zapotrzebowanie powstała Puszka, do której można zebrać datki i następnie przekazać je dzieciom zamieszkującym w Hospicjum. Jest to metalowa skarbonka, do której można zebrać datki na wsparcie Fundacji. Podczas uroczystości ślubnej Młoda Para może na przykład poprosić Świadków o trzymanie Puszek podczas składania życzeń przed kościołem, tak, by przybyli goście mogli wrzucić do nich dowolne kwoty. Puszka Pełna Miłości może również zostać wykorzystana przy różnego rodzajach konkursach i zabawach weselnych. Datki w ten sposób zebrane należy przesyłać wraz z Puszką na adres Fundacji lub dokonać przelewu zebranych środków na konto Fundacji.

zapisz
Pałac po remoncie, Foto: Materiały prasowe Fundacja Gajusz

Jak zdobyć Puszkę? 

Puszkę można zamówić u Partnera Akcji, sklepu internetowego SlubneZakupy.pl. Puszka kosztuje symboliczną złotówkę. Można ją znaleźć na końcu każdej kategorii produktowej w sklepie.

Nie bądź obojętny na los podopiecznych Fundacji! Wejdź na stronę internetową puszkapełnamilosci.pl i dowiedz się, w jaki sposób możesz pomóc. Nawet małe wsparcie przyczyni się do realizacji wielkich celów!

SUKNIE ŚLUBNE 2015

BUTY ŚLUBNE 2015

DODATKI ŚLUBNE 2015

FRYZURY ŚLUBNE 2015

BUKIET ŚLUBNY 2015

PAN MŁODY 2015

STREFA PIĘKNA 2015

 

Agnieszka Kulczyńska
http://slubnezakupy.pl/

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!