Pomysły na tematyczną sesję narzeczeńską: Balony

Kolejny pomysł na sesję narzeczeńską - zdjęcia z pięknymi,kolorowymi balonami! Zobacz, jak można wykorzystać balony podczas sesji narzeczeńskiej i jak pięknie one wyglądają!

  • Fotograf i kamerzysta

Po sesji piknikowej, czas na kolekcją propozycję tematycznej sesji narzeczeńskiej. Dziś zafascynowały mnie balony! Kiedyś wydawały mi się tandetne i niemal ocierające się o kicz, ale dziś twierdzę, że są naprawdę urocze, o ile oczywiście dobrze się je wykorzysta (w niektórych formach nadal jestem ich przeciwniczką!). Ale przy sesji narzeczeńskiej… Tutaj nie wszystko musi być super-eleganckie i idealne. A takie właśnie są balony – każdy w innym kształcie i kolorze, zupełnie nieokiełznane na wietrze.

Publikacja

Balony jak najbardziej można połączyć z narzeczeńską sesją na pikniku! W takiej sielankowej scenerii bardzo dobrze sprawdzą się różnokolorowe balony.

 

zapisz
Fot. Wildflowers Photography

Takie zdjęcia mogą stanowić świetną podstawę save the date. Takie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą także stanowić numery stołów na weseli – możecie je napisać na balonach podczas robienia zdjęć lub nanieść graficznie podczas przygotowywania numeracji. Daje Wam to pewność oryginalnych i niepowtarzalnych dekoracji!

 

zapisz
Fot. Blue Pool Road
zapisz
Save the date z balonami. Fot. Abdiel Faith, źródło: blog.weddingpaperdivas.com

Kolor balonów może być związany z kolorem przewodnim waszego ślubu, a sesja będzie stanowiła wprowadzenie do tego wspaniałego dnia.

 

zapisz
Fot. Artur Bukowski

Zamiast wiązanki mniejszych balonów, można wybrać kilka – lub nawet jeden – mniejszych.

 

zapisz
Fot. Corey Ann Photography

To co balony wnoszą do takiej sesji narzeczeńskiej, to niebywały urok i lekkość – bo balony jak miłość, unoszą zakochanych 😉 W galerii znajdziecie więcej zdjęć narzeczeńskich z balonami.

 

zapisz
Fot. Chelsea Nicole

Jeśli lubicie balony, zobaczcie także jakie dekoracje ślubne z balonów możecie uzyskać na swój ślub!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!