Pomysły na tematyczną sesję narzeczeńską: Balony

Po sesji piknikowej, czas na kolekcją propozycję tematycznej sesji narzeczeńskiej. Dziś zafascynowały mnie balony! Kiedyś wydawały mi się tandetne i niemal ocierające się o kicz, ale dziś twierdzę, że są naprawdę urocze, o ile oczywiście dobrze się je wykorzysta (w niektórych formach nadal jestem ich przeciwniczką!). Ale przy sesji narzeczeńskiej… Tutaj nie wszystko musi być super-eleganckie i idealne. A takie właśnie są balony – każdy w innym kształcie i kolorze, zupełnie nieokiełznane na wietrze.

Balony jak najbardziej można połączyć z narzeczeńską sesją na pikniku! W takiej sielankowej scenerii bardzo dobrze sprawdzą się różnokolorowe balony.

 

Fot. Wildflowers Photography

Takie zdjęcia mogą stanowić świetną podstawę save the date. Takie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą także stanowić numery stołów na weseli – możecie je napisać na balonach podczas robienia zdjęć lub nanieść graficznie podczas przygotowywania numeracji. Daje Wam to pewność oryginalnych i niepowtarzalnych dekoracji!

 

Fot. Blue Pool Road
Save the date z balonami. Fot. Abdiel Faith, źródło: blog.weddingpaperdivas.com

Kolor balonów może być związany z kolorem przewodnim waszego ślubu, a sesja będzie stanowiła wprowadzenie do tego wspaniałego dnia.

 

Fot. Artur Bukowski

Zamiast wiązanki mniejszych balonów, można wybrać kilka – lub nawet jeden – mniejszych.

 

Fot. Corey Ann Photography

To co balony wnoszą do takiej sesji narzeczeńskiej, to niebywały urok i lekkość – bo balony jak miłość, unoszą zakochanych 😉 W galerii znajdziecie więcej zdjęć narzeczeńskich z balonami.

 

Fot. Chelsea Nicole

Jeśli lubicie balony, zobaczcie także jakie dekoracje ślubne z balonów możecie uzyskać na swój ślub!

Więcej informacji o

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Prezentujemy najlepszych warszawskich fotografów! Mamy nadzieję, że zdjęcia przypadną Państwu do gustu. Pytaliśmy fotografów o ich pracę, bo kto wie lepiej jak nie oni co wyróżnia ich zdjęcia?
Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!
Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!
Fotografowie są niezwykle ważni podczas ślubów, ze względu na to, że to oni są odpowiedzialni za uchwycenie tego pięknego dnia i przemienie go w wizualne dzieło sztuki. Dzięki nim wspomnienia pozostaną z Wami oraz Waszymi bliskimi na długie lata.
Fotograf ślubny w Krakowie! The best!
Fotograf ślubny w Krakowie! The best!
Wspaniali twórcy zdjęć ślubnych z Krakowa! Zapraszamy!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji