Pomysły na tematyczną sesję narzeczeńską: Piknik

Drodzy narzeczeni!

Tym artykułem chcielibyśmy rozpocząć serię, pokazującą najciekawsze pomysły na zdjęcia przed ślubem: zarówno te romantyczne jak i zupełnie szalone. Ważne, by były ciekawe, oryginalne i stanowiły niebywałą pamiątkę. Efekty takiej sesji, możecie wykorzystać zarówno do stworzenia save the date czy oryginalnej księgi gości na ślubie, ale o tym wszystkim przeczytacie w poradniku dotyczącym sesji narzeczeńskich.

Sesja narzeczeńska na pikniku Źródło: Ruffled Blog

Dziś pierwszy pomysł na tematyczną sesję narzeczeńską – piknik. Takie zdjęcia wyglądają niezwykle romantycznie i naturalnie. Jako scenerię najlepiej wybrać las, łąkę lub piękny park. Pomysłów na dekorację też jest dużo: od koca i dwóch kieliszków, po zawieszane na drzewach ramki do zdjęć czy szklane butelki z polnymi kwiatami.

Taka sesja może być stylizowana na bajkową krainę i ucztę niczym z Alicji z Krainy Czarów, gdzie przyszli małżonkowie popijaliby herbatę z porcelanowych filiżanek, albo iście amerykański piknik z coca-colą pitą przez kolorowe, papierowe słomki.

Jak to na pikniku, warto zabrać coś do jedzenia, które nie tylko nada sesji naturalności, ale w przypadku owoców czy słodyczy – smaku!

pomysły na sesję narzeczenską
Fot. Perpixel Photography

Jakie jeszcze przedmioty można zabrać na tematyczną sesję narzeczeńską na łące? Najlepiej to, co Was określa i do Was pasuje. Jeżeli na co dzień lubicie muzykę, na piknik możecie zabrać instrumenty lub gramofon, jeśli aktywnie spędzacie czas – rower, a gdy pasją któregoś z Was jest czytanie – książki z okładkami vintage.

Fot. Kunio Photography

Jak przy większości zdjęć zakochanych, uroku dodadzą polne kwiaty i kolorowe balony, które pięknie wyglądają także na sesji ślubnej (więcej na temat sesji ślubnych z balonami zobacz TUTAJ).

Źródło: 100layercake.com

Nie wszystkie gadżety przyniesione na sesję narzeczeńską w plenerze muszą być rzeczami 🙂 Miłość i przywiązanie do naszych zwierzaków to także doskonały motyw zdjęć narzeczeńskich, które w takich okolicznościach przyrody sprawdzą się wyśmienicie! Zobacz także pomysły na sesję zdjęciową ze zwierzakiem.

Źródło: SNS Photography

Podstawą każdego pikniku jest koc bądź namiot, które podczas sesji narzeczeńskiej także stanowią kluczowy element, tworząc niesamowity klimat na zdjęciach!

Źródło: The Sweetest Occassion

Zobacz więcej zdjęć z sesji narzeczeńskiej na łące w naszej ślubnej galerii.

Już niebawem przedstawimy Wam kolejne pomysły tematycznych sesji narzeczeńskich!

Więcej informacji o

Komentarze (4)

Skomentuj artykuł

Kolorowe skarpetki pana młodego - nowoczesność czy tandeta?
Kolorowe skarpetki pana młodego - nowoczesność czy tandeta?
Jak Wam się podoba taki trend? Wygląda super!
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Młoda Para powinna o szczeście w małżeństwie dbać od samego początku! Niektóre przesądy ślubne mają jej w tym pomóc. Z nami dowiedz się jakie!
Trendy w modzie ślubnej 2016 według Giacomo Conti
Trendy w modzie ślubnej 2016 według Giacomo Conti
Inspirowana uliczkami barwnej Florencji, ponadczasową klasyka, ale także te w szerokiej palecie odcieni niebieskiego – od królewskich błękitów, przez chabrowe!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji