Pomysły na tematyczną sesję narzeczeńską: Piknik

Zdjęcia z okresu narzeczeństwa nie muszą być nudne! Dziś przedstawiamy tematyczną sesję narzeczeńską: na łące, w otoczeniu przyrody i romantyzmu.

  • Fotograf i kamerzysta

Drodzy narzeczeni!

Tym artykułem chcielibyśmy rozpocząć serię, pokazującą najciekawsze pomysły na zdjęcia przed ślubem: zarówno te romantyczne jak i zupełnie szalone. Ważne, by były ciekawe, oryginalne i stanowiły niebywałą pamiątkę. Efekty takiej sesji, możecie wykorzystać zarówno do stworzenia save the date czy oryginalnej księgi gości na ślubie, ale o tym wszystkim przeczytacie w poradniku dotyczącym sesji narzeczeńskich.

zapisz
Sesja narzeczeńska na pikniku Źródło: Ruffled Blog

Dziś pierwszy pomysł na tematyczną sesję narzeczeńską – piknik. Takie zdjęcia wyglądają niezwykle romantycznie i naturalnie. Jako scenerię najlepiej wybrać las, łąkę lub piękny park. Pomysłów na dekorację też jest dużo: od koca i dwóch kieliszków, po zawieszane na drzewach ramki do zdjęć czy szklane butelki z polnymi kwiatami.

Taka sesja może być stylizowana na bajkową krainę i ucztę niczym z Alicji z Krainy Czarów, gdzie przyszli małżonkowie popijaliby herbatę z porcelanowych filiżanek, albo iście amerykański piknik z coca-colą pitą przez kolorowe, papierowe słomki.

Jak to na pikniku, warto zabrać coś do jedzenia, które nie tylko nada sesji naturalności, ale w przypadku owoców czy słodyczy – smaku!

zapiszpomysły na sesję narzeczenską
Fot. Perpixel Photography

Jakie jeszcze przedmioty można zabrać na tematyczną sesję narzeczeńską na łące? Najlepiej to, co Was określa i do Was pasuje. Jeżeli na co dzień lubicie muzykę, na piknik możecie zabrać instrumenty lub gramofon, jeśli aktywnie spędzacie czas – rower, a gdy pasją któregoś z Was jest czytanie – książki z okładkami vintage.

zapisz
Fot. Kunio Photography

Jak przy większości zdjęć zakochanych, uroku dodadzą polne kwiaty i kolorowe balony, które pięknie wyglądają także na sesji ślubnej (więcej na temat sesji ślubnych z balonami zobacz TUTAJ).

zapisz
Źródło: 100layercake.com

Nie wszystkie gadżety przyniesione na sesję narzeczeńską w plenerze muszą być rzeczami 🙂 Miłość i przywiązanie do naszych zwierzaków to także doskonały motyw zdjęć narzeczeńskich, które w takich okolicznościach przyrody sprawdzą się wyśmienicie! Zobacz także pomysły na sesję zdjęciową ze zwierzakiem.

zapisz
Źródło: SNS Photography

Podstawą każdego pikniku jest koc bądź namiot, które podczas sesji narzeczeńskiej także stanowią kluczowy element, tworząc niesamowity klimat na zdjęciach!

zapisz
Źródło: The Sweetest Occassion

Zobacz więcej zdjęć z sesji narzeczeńskiej na łące w naszej ślubnej galerii.

Już niebawem przedstawimy Wam kolejne pomysły tematycznych sesji narzeczeńskich!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (4)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!