• Magazyn
  • Odkrywamy modowe tajemnice 72. edycji Festiwalu Filmowego w Wenecji!

Odkrywamy modowe tajemnice 72. edycji Festiwalu Filmowego w Wenecji!

Festiwal Filmowy w Wenecji kwitnie modowo! Sprawdź! Tylko u Nas !

  • Po ślubie
  • Czerwony dywan
  • Polska

Wraz z wrześniem rozpoczął się fala najważniejszych, międzynarodowych wydarzeń filmowych. W dniach od 2 do 12 września odbywa się w Wenecji 72. Festiwal Filmowy. Duma włoskiego kina, ale także uczta oraz prestiż dla najbardziej popularnych perełek światowego kina.

Publikacja

Setki gwiazd mają, w tych dniach, ważne spotkania w tym nadmorskim miejscu. Nadszedł wreszcie czas na prezentacje nowych zwiastunów, konferencji prasowych, wywiadów, tysiące fotografów, a przede wszystkim, dużo filmów!

zapiszElizabeth Banks.
Elizabeth Banks. Photo: La Biennale di Venezia Facebook

Wśród aktorów, którzy przybyli na czerwony dywan, nie możemy nie wspomnieć o Johnnym Deppie z żoną, Amber Heard, którzy pojawił się ponownie na premierze filmu Dziewczyna z portretu. Na tym zdjeciu widzimy. Amber wybrała kreacje w kwiatowe, jesienne kwiaty, które zdobiły jej drukowane suknie.

zapiszJohnny Depp y Amber Heard.
Johnny Depp y Amber Heard. Photo: La Biennale di Venezia Facebook

Inną atrakcją ,znajomą oraz jak zawsze zagadkowa twarza, ktora pojawila sie na pierwszych dniach byla Kristen Stewart.  Mając w sobie pewna nieśmiałość oraz charakterystyczny styl, aktorka, która przedstawiła swój nowy film weszła na czerwony dywan z ładnej, krótkiej sukience od Chanel. Wykonanej z koronki i srebrnego metalicznego materialow i haftu.

zapiszKristen Stewart.
Kristen Stewart. Photo: La Biennale di Venezia Facebook

Chcesz zobaczyć więcej? Cóż, nie martw się. Mamy dla Was jeszcze więcej premier, prezentacji, a przede wszystkim dużo lodowej relacji z czerwonego dywanu, więc musisz być bardzo uważny i śledzić nasze galerie. Nie przegap ich!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!