Odkrywamy modowe tajemnice 72. edycji Festiwalu Filmowego w Wenecji!

Wraz z wrześniem rozpoczął się fala najważniejszych, międzynarodowych wydarzeń filmowych. W dniach od 2 do 12 września odbywa się w Wenecji 72. Festiwal Filmowy. Duma włoskiego kina, ale także uczta oraz prestiż dla najbardziej popularnych perełek światowego kina.

Setki gwiazd mają, w tych dniach, ważne spotkania w tym nadmorskim miejscu. Nadszedł wreszcie czas na prezentacje nowych zwiastunów, konferencji prasowych, wywiadów, tysiące fotografów, a przede wszystkim, dużo filmów!

Elizabeth Banks.
Elizabeth Banks. Photo: La Biennale di Venezia Facebook

Wśród aktorów, którzy przybyli na czerwony dywan, nie możemy nie wspomnieć o Johnnym Deppie z żoną, Amber Heard, którzy pojawił się ponownie na premierze filmu Dziewczyna z portretu. Na tym zdjeciu widzimy. Amber wybrała kreacje w kwiatowe, jesienne kwiaty, które zdobiły jej drukowane suknie.

Johnny Depp y Amber Heard.
Johnny Depp y Amber Heard. Photo: La Biennale di Venezia Facebook

Inną atrakcją ,znajomą oraz jak zawsze zagadkowa twarza, ktora pojawila sie na pierwszych dniach byla Kristen Stewart.  Mając w sobie pewna nieśmiałość oraz charakterystyczny styl, aktorka, która przedstawiła swój nowy film weszła na czerwony dywan z ładnej, krótkiej sukience od Chanel. Wykonanej z koronki i srebrnego metalicznego materialow i haftu.

Kristen Stewart.
Kristen Stewart. Photo: La Biennale di Venezia Facebook

Chcesz zobaczyć więcej? Cóż, nie martw się. Mamy dla Was jeszcze więcej premier, prezentacji, a przede wszystkim dużo lodowej relacji z czerwonego dywanu, więc musisz być bardzo uważny i śledzić nasze galerie. Nie przegap ich!

Skomentuj artykuł

Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
My Ci w tym pomożemy, ponieważ zaplanowanie ślubnego budżetu może okazać się trudnym zadaniem dla Par Młodych. Wynika to z tego, że aby zrobić to dobrze, należy po prostu wiedzieć, co ile kosztuje. Często spotykam się ze zdziwieniem Par Młodych na temat kosztów związanych z uroczystością ślubną.
Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Co mają wspólnego sprzęt AGD oraz znana marka odzieżowa? Bardzo dużo! W szczególności jeżeli chodzi o wymarzoną suknię ślubną! Dzisiaj zapraszamy Was na relację z niezwykłego wydarzenia, w którym siły połączyły firmy: Braun i Bizuu. Nie możecie tego przegapić!
File photo dated 25/06/17 of Ed Sheeran, who has told fans he has had a bicycle accident and that an arm injury could affect some of his forthcoming tour dates.
Ed Sheeran się zaręczył! Za to my przypominamy jego najbardziej romantyczne piosenki!
Brytyjski muzyk poprosił o rękę Cherry Seaborn, jego miłość z dziecięcych lat. Poznaj więcej szczegółów!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji