Krótkie sukienki na przyjęcie 2016 ! Wybierz swój ulubiony model!

Krótka powyżej kolan lub dłuższa midi? Nie możesz przegapić tych projektów, aby jak osoba zaproszona na wesele, wyglądać pięknie. Oto krótkie sukienki na przyjęcie, w których zabawa będzie wspaniała w roku 2016!

  • Goście
  • Trendy
  • Krótkie suknie
  • 2016
  • Polska

Są suknie szyte typowo na przyjęcia weselne, ale jedna z kwestii jest długość sukienki. Idealnie uszyta, pasującą kolorystycznie, posiadająca odpowiedni kształt dekoltu, z odpowiedniego materiału, ale wszystkie te czynniki są składową dobrze dobranej sukienki, ponieważ jej długość to połowa sukcesu. Nowa kolekcja jest tak różnorodna, że sukienki krótkiej długości są tak uniwersalne, że możesz uczestniczyć nawet w kilku weselach. W utworzonej galerii proponujemy trendy na sezon 2016.

Krótkie sukienki i długie midi to idealne sukienki koktajlowe. Bardzo letnie, żywe kolory i kwiatowe wzory, które są mocno obecne w przyszłym sezonie. Od błyszczącego batystu, jedwabiu, koronki, każde obuwie zagra doskonale z nasza weselną stylizacją. Monique Lhuillier i Pronovias stworzyli projekty w bardzo oryginalnym stylu, łącząc piękno klasycznego kołnierza i rękawów, odsłaniając ramiona. Jeśli zdecydujesz się na sukienkę monochromatyczną, to dodaj do niego piękny kapelusz lub ozdobę na włosy, a dzięki temu otrzymasz spektakularny efekt.

Nie przegap naszych rad dla gości weselnych, a będziesz wyglądała i czuła się doskonale na każdym przyjęciu. Spójrz na kolekcję sukien Pronovias 2016, nie możesz tego przegapić!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!