Mnóstwo kolorowych sukienek z nadrukami 2016. Urzekną Cię!

Gość weselny zasługuje na to by wyglądał szczególnie, pomoże mu w tym strój pełen kolorów i aplikacji. Nie przegap sukienek z nadrukami w 2016! Piękne i modne. Sprawdź je!

  • Goście
  • 2016
  • Polska

Jeden z trendów, który co roku wypełnia kolekcje to sukienki na studniówkę, wesele, które są pełne życia i koloru, czyli z drukowanym printem. Nadruki raz są małe, a raz dominujące, w zależności od kroju sukni. Tak więc zachęcamy wziąć pod uwagę przygotowaną galerię, jeśli jesteś zaproszony na wesele, a przyjęcie już niedługo, to idealny moment, aby nie przegapić tak pięknych sukni! Będziesz wygladala idealnie.

Publikacja

Po otrzymaniu zaproszenia na ślub zawsze dopada nas dylemat: w co się ubrać, aby wyglądać idealnie? Dzięki nam rozwiejesz wszelkie wątpliwości! Wybierz jedna z kreacji w różnorodne, kolorowe aplikacje. Długie suknie od Pronovias z kolekcji 2016 są przepełnione elegancja, projekty Monique Lhuillier tętnią niewyrafinowana kobiecością, z kolei Dolce Gabanna oferuje krótkie sukienki na studniówkę. Wśród najczęściej używanych tkanin jest jedwab i gipiura.

Nigdy więcej nie przegap wszystkich sukienek z nadrukami 2016. Ta galeria Cię urzeknie!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Mnóstwo kolorowych sukienek z nadrukami 2016. Urzekną Cię!