Obłędna sesja ślubna na Helu!

Zdjęcia ślubne są wyjątkowym typem fotografii. Mają stanowić pamiątkę z najpiękniejszych chwil Pary Młodej. Dlatego też wszyscy Nowożeńcy chcą, żeby te zdjęcia były po prostu wyjątkowe. Prześcigają się w pomysłach na realizację takiej sesji. Dużo Par wyjeżdża nad morze. I tak też było w tym przypadku.
Anna Dedo
Anna Dedo

Ania i Piotrek wybrali się na Hel. Nie możesz przegapić tych zdjęć. Są piękne! Hel to miasto w województwie pomorskim, położone na cyplu Mierzei Helskiej nad Morzem Bałtyckim. Pochodzenie nazwy miasta do tej pory nie zostało jednoznacznie wyjaśnione. W języku staropolskim nazwa „Hel” oznacza „wydmę, pustkowie, cypel”, więc prawdopodobnie to z początkowych faz rozwoju polszczyzny należy wywodzić dzisiejszą nazwę.

Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo

Ale nie jest to tak do końca pewne, ponieważ część badaczy pochodzenia nazwy „Hel” szuka w językach germańskich. Jaki z tego wniosek? Badania wciąż trwają! Ale czy pochodzenie nazwy jest aż tak ważne? Nie! Najważniejsze jest to, że Hel jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. W rankingu najpiękniejszych miejsc na świecie na pewno też by zajął wysoką pozycję.

Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo

Gdzie więc organizować sesje ślubne jak nie tam! Ania i Piotrek są wspaniałą Parą. Ania ma bardzo dziewczęcy typ urody, co wspaniale podkreśliła jej suknia ślubna- prosta, delikatna. Wyglądała niczym rusałka- po prostu pięknie. Piotrek jest przystojnym brunetem. Dobrze dobrane okulary dodają mu eleganckiego sznytu. Razem prezentują się po prostu doskonale! Ślubne stroje Ani i Piotrka tworzą wspaniałą całość z morską scenerią.

Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo

Wszystko razem wygląda po prostu pięknie. Kolorystyka jest obłędna- subtelna, delikatna, pełna nieuchwytnego wdzięku. Całości dopełnia światło. Tworzy ono iście magiczną atmosferę. Uwagę zwracają portrety- i te wspólne i te indywidualne. Na wspólnych pierwsze, co się rzuca w oczy, to wielka miłość łączą tę Parę. Jest ona widoczna w każdym geście i spojrzeniu. To piękne, że na świecie przybyło trochę miłości. I to takiej wspaniałej!

Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo

Na tych indywidualnych, kiedy przyjrzymy się dokładniej, możemy bliżej poznać Anię i Piotrka. Jacy są? Po prostu wspaniali! Ten optymizm, ta radość życia- to wszystko jest widoczne w ich oczach, kiedy tylko zechce się poszukać. Morze Bałtyckie jest po prostu piękne. Niesłychanie fotogeniczne. Aż zapiera dech. Siła natury jest po prostu czymś oszałamiającym. Zdjęcia są fantastyczne. Kolorystyka oszałamia. Są subtelne, delikatne, bardzo eleganckie, niezwykle szykowne. Godne pozazdroszczenia. Zapierają dech w piersiach. Uwagę zwraca dbałość o detal.

Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo
Anna Dedo
 Nic nie umknęło czujnemu oku aparatu. Sesja ślubna to wyjątkowy typ fotografii. W swoją definicję niejako ma wpisaną pewną niesamowitość- w końcu upamiętnia najpiękniejsze chwile z życia Pary Młodej, kiedy ich drogi życiowe połączyły się w jedną. Dlatego są taką wspaniałą pamiątką- w końcu ludzka pamięć to rzecz zawodna, pod wpływem upływu czasu pewne elementy jej umykają… Ale na szczęście mamy właśnie fotografię, która w najlepszy z możliwych sposobów upamiętnia te chwile. A kiedy zdjęcia są tak piękne jak w przypadku sesji ślubnej Ani i Piotrka to pamiątka jest najpiękniejsza z możliwych. Do pozazdroszczenia!
Oprawa fotograficzna: Anna Dedo
Garnitur Pana Młodego: Cafardini
Buty Pana Młodego: Gino Rossi
Obrączki i pierścionek: Jubirex

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Sesja narzeczeńska Sylwii i Marcina w Sopocie. Tło i szum Bałtyku było najlepszym plenerem! Sprawdź jak wyszła!
Sesja narzeczeńska Sylwii i Marcina w Sopocie. Tło i szum Bałtyku było najlepszym plenerem! Sprawdź jak wyszła!
Sesja ma niepowtarzalny charakter. Lekkość i wyrazisty przekaz emocji to co dominuje na tych zdjęciach. Zdjęcia czarno białe są bardzo romantyczne. Zdjęcia kolorowe doskonale dokumentują nastrój Sylwii i Marcina.
Fotograf ślubny w Trójmieście. Sprawdź!
Fotograf ślubny w Trójmieście. Sprawdź!
Jeśli szukasz świetnego fotografa na swój ślub z Trójmiasta, to dla Was wybraliśmy mistrzów obiektywu! Zapraszamy!
Przejazd autobusem marki Ikarus, jutowe bieżniki na stoły i wspaniała sceneria Agaty i Krystiana! Zobacz koniecznie!
Przejazd autobusem marki Ikarus, jutowe bieżniki na stoły i wspaniała sceneria Agaty i Krystiana! Zobacz koniecznie!
Podczas tych chwil musiała panować fantastyczna atmosfera. To coś, co nie sposób jest opisać słowami. Te fotografie są również niezwykle klimatyczne. Sprawia to, że czujemy pewnego rodzaju uspokojenie. Z niektórych tych zdjęć bije pewien sensualny klimat.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji