Obłędna sesja ślubna na Helu!

Sesja ślubna Ani i Piotrka to pamiątka najpiękniejsza z możliwych. Do pozazdroszczenia!

  • Reportaże ślubne
  • 2015
  • Georgia Poludniowa i Sandwich Poludniowy
  • Pomorskie
Zdjęcia ślubne są wyjątkowym typem fotografii. Mają stanowić pamiątkę z najpiękniejszych chwil Pary Młodej. Dlatego też wszyscy Nowożeńcy chcą, żeby te zdjęcia były po prostu wyjątkowe. Prześcigają się w pomysłach na realizację takiej sesji. Dużo Par wyjeżdża nad morze. I tak też było w tym przypadku.
zapiszAnna DedoDowiedz się więcej “Anna Dedo”
Anna Dedo
zapiszAnna Dedo
Anna Dedo
Publikacja

Ania i Piotrek wybrali się na Hel. Nie możesz przegapić tych zdjęć. Są piękne! Hel to miasto w województwie pomorskim, położone na cyplu Mierzei Helskiej nad Morzem Bałtyckim. Pochodzenie nazwy miasta do tej pory nie zostało jednoznacznie wyjaśnione. W języku staropolskim nazwa „Hel” oznacza „wydmę, pustkowie, cypel”, więc prawdopodobnie to z początkowych faz rozwoju polszczyzny należy wywodzić dzisiejszą nazwę.

zapiszAnna Dedo
Anna Dedo
zapiszAnna Dedo
Anna Dedo
zapiszAnna Dedo
Anna Dedo

Ale nie jest to tak do końca pewne, ponieważ część badaczy pochodzenia nazwy „Hel” szuka w językach germańskich. Jaki z tego wniosek? Badania wciąż trwają! Ale czy pochodzenie nazwy jest aż tak ważne? Nie! Najważniejsze jest to, że Hel jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. W rankingu najpiękniejszych miejsc na świecie na pewno też by zajął wysoką pozycję.

zapiszAnna Dedo
Anna Dedo
zapiszAnna Dedo
Anna Dedo

Gdzie więc organizować sesje ślubne jak nie tam! Ania i Piotrek są wspaniałą Parą. Ania ma bardzo dziewczęcy typ urody, co wspaniale podkreśliła jej suknia ślubna- prosta, delikatna. Wyglądała niczym rusałka- po prostu pięknie. Piotrek jest przystojnym brunetem. Dobrze dobrane okulary dodają mu eleganckiego sznytu. Razem prezentują się po prostu doskonale! Ślubne stroje Ani i Piotrka tworzą wspaniałą całość z morską scenerią.

zapiszAnna Dedo
Anna Dedo
zapiszAnna Dedo
Anna Dedo
zapiszAnna Dedo
Anna Dedo
zapiszAnna Dedo
Anna Dedo

Wszystko razem wygląda po prostu pięknie. Kolorystyka jest obłędna- subtelna, delikatna, pełna nieuchwytnego wdzięku. Całości dopełnia światło. Tworzy ono iście magiczną atmosferę. Uwagę zwracają portrety- i te wspólne i te indywidualne. Na wspólnych pierwsze, co się rzuca w oczy, to wielka miłość łączą tę Parę. Jest ona widoczna w każdym geście i spojrzeniu. To piękne, że na świecie przybyło trochę miłości. I to takiej wspaniałej!

zapiszAnna Dedo
Anna Dedo
zapiszAnna Dedo
Anna Dedo

Na tych indywidualnych, kiedy przyjrzymy się dokładniej, możemy bliżej poznać Anię i Piotrka. Jacy są? Po prostu wspaniali! Ten optymizm, ta radość życia- to wszystko jest widoczne w ich oczach, kiedy tylko zechce się poszukać. Morze Bałtyckie jest po prostu piękne. Niesłychanie fotogeniczne. Aż zapiera dech. Siła natury jest po prostu czymś oszałamiającym. Zdjęcia są fantastyczne. Kolorystyka oszałamia. Są subtelne, delikatne, bardzo eleganckie, niezwykle szykowne. Godne pozazdroszczenia. Zapierają dech w piersiach. Uwagę zwraca dbałość o detal.

zapiszAnna Dedo
Anna Dedo
zapiszAnna Dedo
Anna Dedo
 Nic nie umknęło czujnemu oku aparatu. Sesja ślubna to wyjątkowy typ fotografii. W swoją definicję niejako ma wpisaną pewną niesamowitość- w końcu upamiętnia najpiękniejsze chwile z życia Pary Młodej, kiedy ich drogi życiowe połączyły się w jedną. Dlatego są taką wspaniałą pamiątką- w końcu ludzka pamięć to rzecz zawodna, pod wpływem upływu czasu pewne elementy jej umykają… Ale na szczęście mamy właśnie fotografię, która w najlepszy z możliwych sposobów upamiętnia te chwile. A kiedy zdjęcia są tak piękne jak w przypadku sesji ślubnej Ani i Piotrka to pamiątka jest najpiękniejsza z możliwych. Do pozazdroszczenia!
Oprawa fotograficzna: Anna Dedo
Garnitur Pana Młodego: Cafardini
Buty Pana Młodego: Gino Rossi
Obrączki i pierścionek: Jubirex

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Jubirex Biżuteria ślubna
Gino Rossi Buty ślubne
Anna Dedo Fotograf ślubny
Juda & Pietkiewicz Salony sukien ślubnych
Cafardini Garnitury ślubne
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!