Mapa związku jako praktyczna dekoracja sali weselnej DIY

Czy wielu z gości zaproszonych na wasz ślub zna was jako parę? Wesela mają to do siebie, że dla dalekiej rodziny, może to być pierwsza okazja do poznania obojga państwa młodych. Warto więc tego dnia podkreślić personalne akcenty i podzielić się z najbliższymi detalami z naszego związku.

Poniższy pomysł na ramkę można wykorzystać jako element dekoracyjny sali weselnej. Będzie to również idealna pamiątka ślubna dla nowożeńców. W zależności od naszych upodobań podkreślone zostaną istotne dla pary miejsca lub daty.

Fot. Kreatywny Ślub

PORADA

Jeśli spodobał się wam projekt z mapami, natomiast poznaliście się i pobraliście się w tym samym miejscu, proponuję wykorzystać na przykład miejsca skąd pochodzą narzeczeni, lub znaczące czy też romantyczne dla was miejsca.

Fot. Kreatywny Ślub

WYKONANIE

Przygotowanie takiej ramki jest niezwykle proste. Wycięte mapy proponuję podkleić na dodatkowym obramowaniu w neutralnym kolorze. Następnie umieścimy je w ramce używając do tego celu podwójnej taśmy klejącej. Dzięki tym zabiegom mapy nabiorą wyrazistości.

Fot. Kreatywny Ślub

W wersji z napisami musimy jedynie zadbać o poprawne wypozycjonowanie przygotowanych elementów, tak aby prezentowały się one estetycznie.

Fot. Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Ramka przedstawiająca ważne wydarzenia ze związku pary młodej będzie także idelanym prezentem na ślub. Przed jej wykonaniem upewnijmy się jednak, że styl map oraz wybrana przez nas kolorystyka będą pasowały do wystroju wnętrzna mieszkania przyszłych małżonków.

Fot. Kreatywny Ślub
Fot. Kreatywny Ślub

blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Credits: Carolina Herrera
10 tendencji ślubnych w 2018: wszystkie porady, aby celebracja Twojego ślubu była idealna!
Wybierz spośród naszych propozycji coś, co będzie Ci najbardziej odpowiadało. Jeżeli jesteś w pełni zaangażowana w przygotowaniach do swojego ślubu w 2018 roku, to nie możesz przegapić tego postu, gdzie prezentujemy najnowsze i najważniejsze trendy związane z estetyką ślubną.
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto
Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub?
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Również uroczystość weselna, która powinna odzwierciedlać chakartery przyszłych małżonków zasługuje na odpowiednie udekorowanie, zgodnie z wymaganiami Pary Młodej. Chcielibyśmy zaprezentować kilka kroków, których zadaniem jest ułatwienie Wam procesu dekoracji sali weselnej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji