• Magazyn
  • Mapa związku jako praktyczna dekoracja sali weselnej DIY

Mapa związku jako praktyczna dekoracja sali weselnej DIY

  • Dekoracje

Czy wielu z gości zaproszonych na wasz ślub zna was jako parę? Wesela mają to do siebie, że dla dalekiej rodziny, może to być pierwsza okazja do poznania obojga państwa młodych. Warto więc tego dnia podkreślić personalne akcenty i podzielić się z najbliższymi detalami z naszego związku.

Publikacja

Poniższy pomysł na ramkę można wykorzystać jako element dekoracyjny sali weselnej. Będzie to również idealna pamiątka ślubna dla nowożeńców. W zależności od naszych upodobań podkreślone zostaną istotne dla pary miejsca lub daty.

zapisz
Fot. Kreatywny Ślub

PORADA

Jeśli spodobał się wam projekt z mapami, natomiast poznaliście się i pobraliście się w tym samym miejscu, proponuję wykorzystać na przykład miejsca skąd pochodzą narzeczeni, lub znaczące czy też romantyczne dla was miejsca.

zapisz
Fot. Kreatywny Ślub

WYKONANIE

Przygotowanie takiej ramki jest niezwykle proste. Wycięte mapy proponuję podkleić na dodatkowym obramowaniu w neutralnym kolorze. Następnie umieścimy je w ramce używając do tego celu podwójnej taśmy klejącej. Dzięki tym zabiegom mapy nabiorą wyrazistości.

zapisz
Fot. Kreatywny Ślub

W wersji z napisami musimy jedynie zadbać o poprawne wypozycjonowanie przygotowanych elementów, tak aby prezentowały się one estetycznie.

zapisz
Fot. Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Ramka przedstawiająca ważne wydarzenia ze związku pary młodej będzie także idelanym prezentem na ślub. Przed jej wykonaniem upewnijmy się jednak, że styl map oraz wybrana przez nas kolorystyka będą pasowały do wystroju wnętrzna mieszkania przyszłych małżonków.

zapiszFot. Kreatywny Ślub
Fot. Kreatywny Ślub

blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!