• Magazyn
  • Makijaż ślubny 2015- poznaj najnowsze trendy

Makijaż ślubny 2015- poznaj najnowsze trendy

Zobacz najnowsze trendy ślubne na 2015 rok. Wyjątkowy makijaż ślubny dla panien młodych 2015, zdjęcia najważniejszych kolekcji ślubnych i propozycje makijaży od największych projektantów.

  • Uroda

Makijaż ślubny na 2015 rok opiera się na intensywniejszych barwach niż ten z sezonu 2014. Makijaż panny młodej powinien być delikatny, subtelny i romantyczny, ale projektanci najnowszych kolekcji rozumieją te pojęcia inaczej. Makijaże są znacznie odważniejsze i mocniejsze. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych, arabskich i hinduskich makijaży- nacisk kładziony jest głównie na oczy i usta.

zapisz
Makijaż ślubny 2015 z kolekcji Yolan Cris.

Wydobywamy kształt ust

zapisz
Makijaż ślubny 2015 w kolekcji Reem Acra.
Publikacja

Silnie podkreślone usta to jeden z głównych wyznaczników makijaży ślubnych 2015. Najczęściej obserwujemy pomadki o intensywnej barwie wiśni, ale wszystko zależy od ogólnego kolorytu twarzy i włosów oraz pozostałych elementów makijażu. Pomadka na ustach powinna podkreślać naturalny koloryt skóry. Gdy stawiasz na mocne usta, pozostałe elementy powinny być podkreślone bardzo subtelnie.

zapisz
Makijaż ślubny 2015 z kolekcji Jenny Packham.
zapisz
Makijaż ślubny 2015 z kolekcji Carolina Herrera.

W kolekcji Jenny Packham, Reem Acra i Caroliny Herrera pojawiają się matowe pomadki, bez dodatkowego błyszczyka. Taki trend utrzymuje większość projektantów, niewielu z nich dodaje złote llub srebrne drobinki, które rozświetlają usta.

Dramatyczne spojrzenie

Poza wspomnianymi ustami, mocny makijaż oczu równie często pojawiał się na wybiegach. Obserwujemy tu zarówno smokey eyes jak i grube kreski na powiekach. Mocny makijaż oczu potrafi je powiększyć i nadać spojrzeniu seksowności.

zapisz
Makijaż ślubny 2015 w kolekcji Very Wang.

W kolekcji Very Wang oczom nadano iście dramatycznego wyglądu- grafitowe powieki i białe rzęsy połączono z matowymi, jasnymi ustami. W kolekcji tej projektantki zawsze pojawiały się ekstrawaganckie makijaże, które zawsze wpasowywały się w ogólne trendy w branży ślubnej. Także teraz Vera stworzyła swój unikalny styl.

zapisz
Makijaż 2015 od Dior. Źródło: cafemakeup.com
zapisz
Makijaż ślubny z kolekcji Carolina Herrera 2015

Naturalna skóra twarzy

Jest coś pięknego w naturalnych kolorach. W 2015 roku róż i bronzer są subtelne jak nigdy wcześniej. Koloryt twarzy jest bardzo delikatnie podkreślany, by nie uzyskać efektu przesytu, w połączeniu z mocnym makijażem oczu czy ust.

 

Monochromatyczny romantyzm

Jeżeli nie lubicie intensywnego podkreślania ust czy oczu i cenicie sobie klasykę, taki makijaż będzie dla Was idealny. Niemal monochromatyczny, w barwie jasnej pasteli, niemal zacierający różnice kolorystyczne występujące na twarzy. Delikatny, pastelowy makijaż podkreśla naturalne piękno panny młodej. Dodatkowym atutem takiego makep’u jest możliwość wyboru zdobnej biżuterii i nie uzyskamy efektu przesytu. Na minimalistyczny makijaż zdecydowały się między innymi marki Marchesa i Oscar de la Renta.

 

zapisz
Makijaż ślubny z kolekcji Marchesa 2015.
zapisz
Makijaż ślubny z kolekcji Oscar de la Renta 2015.

Powyższe trendy, w różnych proporcjach pojawiły się w kolekcjach najważniejszych kolekcji ślubnych. Zobaczcie niektóre z nich.

zapisz
Makijaż ślubny 2015 z kolekcji Carolina Herrera.
zapisz
Makijaż ślubny 2015 z kolekcji Jenny Packham.
zapisz
Makijaż ślubny 2015 z kolekcji Naeem Khan.
zapisz
Makijaż ślubny 2015 z kolekcji Pronovias.
zapisz
Makijaż ślubny 2015 z kolekcji Marchesa.
zapisz
Makijaż ślubny 2015 z kolekcji Yolan Cris.
zapisz
Makijaż ślubny 2015 z kolekcji Amsale.

Jak podobają się Wam najnowsze trendy? Koniecznie zobaczcie także suknie ślubne na 2015 rok, a jeżeli szukasz wizażysty na ślub, zobacz polecanych przez nas makijażystów w Polsce.

SUKNIE ŚLUBNE 2015

BUTY ŚLUBNE 2015

DODATKI ŚLUBNE 2015

FRYZURY ŚLUBNE 2015

BUKIET ŚLUBNY 2015

PAN MŁODY 2015

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!