• Magazyn
  • Księga Gości DIY - zadajcie pytanie, niech zaskoczy Was odpowiedź

Księga Gości DIY - zadajcie pytanie, niech zaskoczy Was odpowiedź

Ręcznie robiona księga gości na wesele - zaskakująca i pomysłowa.

  • Dekoracje
  • Muzyka i atrakcje

Wydaje mi się, że doskonałą pamiątką po weselu jest stworzenie albumu z kartkami ślubnymi. Z kolei tradycyjną księgę gości warto zastąpić bardziej oryginalnymi rozwiązaniami.

Dzisiejsza propozycja  z pewnością zapewni wiele zabawy zarówno naszym najbliższym, jak i parze młodej. Pomył jest niezwykle prosty – zadajemy naszym gościom pytanie. Wybór pytań zależy tylko i wyłącznie od nas. Możemy zapytać o ich najlepsze wspomnienia z naszej wzajemnej znajomości, o propozycję idealnej randki, albo o to, kto grałby tytułowe role, jeśli nakręcony zostałby film o parze młodej. Wierze, że przeglądanie odpowiedzi po ślubie dostarczy wiele radości nowożeńcom 🙂

zapisz
Źródło: Kreatywny Ślub

PORADA

Jeśli zależałoby nam za zaoszczędzeniu czasu na wykonaniu projektu, proponuję po protu kupić zwykłe notesiki i ozdobić wybranym pytaniem.

KROK 1

Zaczynamy od wyboru palety kolorów, stylu książeczek oraz ich kształtu. Następnie przy pomocy dziurkacza konstruujemy podstawy projektu.

 

zapisz
Źródło: Kreatywny Ślub

KROK 2

Nakładamy kolejno różne warstwy kolorów i wzorów. Jeśli chcielibyśmy, aby nasz projekt był bardziej personalny, możemy dodać do okładki własne zdjęcie.

 

zapisz
Źródło: Kreatywny Ślub

KROK 3

Pytanie nanosimy na okładkę za pomocą podwójnej taśmy klejącej. Pozwoli to podkreślić tę część książeczki. Następnie łączymy ze sobą wszystkie karteczki za pomocą sznurka.

 

zapisz
Źródło: Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Książeczki umieścimy w dowolnym miejscu. Jeśli planujemy zadać gościom więcej pytań, warto  ustawić książeczki w kąciku dekoracyjnym, dając tym samym gościom wybór, na które pytania chcieliby odpowiedzieć.Księga gości – Pytania

 

zapisz
Źródło: Kreatywny Ślub

Zobaczcie także inny pomysł na ręcznie robioną księgę gości ” Księga gości malowana palcami


blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!