Księga Gości DIY - zadajcie pytanie, niech zaskoczy Was odpowiedź

Księga Gości DIY - zadajcie pytanie, niech zaskoczy Was odpowiedź

Ręcznie robiona księga gości na wesele - zaskakująca i pomysłowa.

  • Dekoracje
  • Muzyka i atrakcje

Wydaje mi się, że doskonałą pamiątką po weselu jest stworzenie albumu z kartkami ślubnymi. Z kolei tradycyjną księgę gości warto zastąpić bardziej oryginalnymi rozwiązaniami.

Dzisiejsza propozycja  z pewnością zapewni wiele zabawy zarówno naszym najbliższym, jak i parze młodej. Pomył jest niezwykle prosty – zadajemy naszym gościom pytanie. Wybór pytań zależy tylko i wyłącznie od nas. Możemy zapytać o ich najlepsze wspomnienia z naszej wzajemnej znajomości, o propozycję idealnej randki, albo o to, kto grałby tytułowe role, jeśli nakręcony zostałby film o parze młodej. Wierze, że przeglądanie odpowiedzi po ślubie dostarczy wiele radości nowożeńcom 🙂

zapisz
Źródło: Kreatywny Ślub

PORADA

Jeśli zależałoby nam za zaoszczędzeniu czasu na wykonaniu projektu, proponuję po protu kupić zwykłe notesiki i ozdobić wybranym pytaniem.

KROK 1

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Zaczynamy od wyboru palety kolorów, stylu książeczek oraz ich kształtu. Następnie przy pomocy dziurkacza konstruujemy podstawy projektu.

 

zapisz
Źródło: Kreatywny Ślub

KROK 2

Nakładamy kolejno różne warstwy kolorów i wzorów. Jeśli chcielibyśmy, aby nasz projekt był bardziej personalny, możemy dodać do okładki własne zdjęcie.

 

zapisz
Źródło: Kreatywny Ślub

KROK 3

Pytanie nanosimy na okładkę za pomocą podwójnej taśmy klejącej. Pozwoli to podkreślić tę część książeczki. Następnie łączymy ze sobą wszystkie karteczki za pomocą sznurka.

 

zapisz
Źródło: Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Książeczki umieścimy w dowolnym miejscu. Jeśli planujemy zadać gościom więcej pytań, warto  ustawić książeczki w kąciku dekoracyjnym, dając tym samym gościom wybór, na które pytania chcieliby odpowiedzieć.Księga gości – Pytania

 

zapisz
Źródło: Kreatywny Ślub

Zobaczcie także inny pomysł na ręcznie robioną księgę gości ” Księga gości malowana palcami


blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!