Księga Gości DIY - zadajcie pytanie, niech zaskoczy Was odpowiedź

Wydaje mi się, że doskonałą pamiątką po weselu jest stworzenie albumu z kartkami ślubnymi. Z kolei tradycyjną księgę gości warto zastąpić bardziej oryginalnymi rozwiązaniami.

Dzisiejsza propozycja  z pewnością zapewni wiele zabawy zarówno naszym najbliższym, jak i parze młodej. Pomył jest niezwykle prosty – zadajemy naszym gościom pytanie. Wybór pytań zależy tylko i wyłącznie od nas. Możemy zapytać o ich najlepsze wspomnienia z naszej wzajemnej znajomości, o propozycję idealnej randki, albo o to, kto grałby tytułowe role, jeśli nakręcony zostałby film o parze młodej. Wierze, że przeglądanie odpowiedzi po ślubie dostarczy wiele radości nowożeńcom 🙂

Źródło: Kreatywny Ślub

PORADA

Jeśli zależałoby nam za zaoszczędzeniu czasu na wykonaniu projektu, proponuję po protu kupić zwykłe notesiki i ozdobić wybranym pytaniem.

KROK 1

Zaczynamy od wyboru palety kolorów, stylu książeczek oraz ich kształtu. Następnie przy pomocy dziurkacza konstruujemy podstawy projektu.

 

Źródło: Kreatywny Ślub

KROK 2

Nakładamy kolejno różne warstwy kolorów i wzorów. Jeśli chcielibyśmy, aby nasz projekt był bardziej personalny, możemy dodać do okładki własne zdjęcie.

 

Źródło: Kreatywny Ślub

KROK 3

Pytanie nanosimy na okładkę za pomocą podwójnej taśmy klejącej. Pozwoli to podkreślić tę część książeczki. Następnie łączymy ze sobą wszystkie karteczki za pomocą sznurka.

 

Źródło: Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Książeczki umieścimy w dowolnym miejscu. Jeśli planujemy zadać gościom więcej pytań, warto  ustawić książeczki w kąciku dekoracyjnym, dając tym samym gościom wybór, na które pytania chcieliby odpowiedzieć.Księga gości – Pytania

 

Źródło: Kreatywny Ślub

Zobaczcie także inny pomysł na ręcznie robioną księgę gości ” Księga gości malowana palcami


blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele tematyczne w stylu hippie to pomysł oryginalny i bardzo szalony! Jak na każdym ślubie, w przypadku hipisowskiego wesela najważniejsza jest Panna Młoda, więc dziś wybieramy najpiękniejsze suknie ślubne, bukiety ślubne i fryzury ślubne na wesele w stylu hippie!
Sztuka wycinania papieru, czyli papierowe dekoracje i ozdoby na Twój ślub!
Sztuka wycinania papieru, czyli papierowe dekoracje i ozdoby na Twój ślub!
Wycinanki to jego druga, nieznana światu pasja. Składał papier i wycinał snując opowieść „o tych którzy za górami za lasami… wzięli ślub i żyli długo i szczęśliwie”.
Jaką muzykę wybrać na wesele? Oto 5 naszych najcenniejszych rad!
Jaką muzykę wybrać na wesele? Oto 5 naszych najcenniejszych rad!
Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów wesela. Oddaje uczucia, ilustruje sytuacje, a przede wszystkim w jej rytm się tańczy. Nie zapominaj również o tym, że muzyka ma ogromny wpływ na życie w ogóle- może ograniczać lub zwiększać wszelkiego rodzaju odczucia. Chcesz znaleźć najlepszy soundtrack na swój ślub? To kontynuuj czytanie tego tekstu i poczuj rytm!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji