Księga Gości DIY – zadajcie pytanie, niech zaskoczy Was odpowiedź

Wydaje mi się, że doskonałą pamiątką po weselu jest stworzenie albumu z kartkami ślubnymi. Z kolei tradycyjną księgę gości warto zastąpić bardziej oryginalnymi rozwiązaniami.

Dzisiejsza propozycja  z pewnością zapewni wiele zabawy zarówno naszym najbliższym, jak i parze młodej. Pomył jest niezwykle prosty – zadajemy naszym gościom pytanie. Wybór pytań zależy tylko i wyłącznie od nas. Możemy zapytać o ich najlepsze wspomnienia z naszej wzajemnej znajomości, o propozycję idealnej randki, albo o to, kto grałby tytułowe role, jeśli nakręcony zostałby film o parze młodej. Wierze, że przeglądanie odpowiedzi po ślubie dostarczy wiele radości nowożeńcom 🙂

Źródło: Kreatywny Ślub

PORADA

Jeśli zależałoby nam za zaoszczędzeniu czasu na wykonaniu projektu, proponuję po protu kupić zwykłe notesiki i ozdobić wybranym pytaniem.

KROK 1

Zaczynamy od wyboru palety kolorów, stylu książeczek oraz ich kształtu. Następnie przy pomocy dziurkacza konstruujemy podstawy projektu.

 

Źródło: Kreatywny Ślub

KROK 2

Nakładamy kolejno różne warstwy kolorów i wzorów. Jeśli chcielibyśmy, aby nasz projekt był bardziej personalny, możemy dodać do okładki własne zdjęcie.

 

Źródło: Kreatywny Ślub

KROK 3

Pytanie nanosimy na okładkę za pomocą podwójnej taśmy klejącej. Pozwoli to podkreślić tę część książeczki. Następnie łączymy ze sobą wszystkie karteczki za pomocą sznurka.

 

Źródło: Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Książeczki umieścimy w dowolnym miejscu. Jeśli planujemy zadać gościom więcej pytań, warto  ustawić książeczki w kąciku dekoracyjnym, dając tym samym gościom wybór, na które pytania chcieliby odpowiedzieć.Księga gości – Pytania

 

Źródło: Kreatywny Ślub

Zobaczcie także inny pomysł na ręcznie robioną księgę gości ” Księga gości malowana palcami


blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji