Kiedy miesiąc miodowy spotyka Paryż: 4 rzeczy do zrobienia w mieście miłości!

To nie przypadek, że kiedy wspominasz o Paryżu, od razu kierujesz się myślami do miasta miłości: połączenia, które nie bierze się z niczego, ale opiera się na niezliczonych doświadczeniach tylu par, które po wizycie w cudownej stolicy Francji miały wrócił do domu bardziej zakochane, niż wcześniej.

Kiedy miesiąc miodowy spotyka Paryż: 4 rzeczy do zrobienia w mieście miłości!
Zdjęcie: IVASHstudio via Shutterstock
  • Kierunek podróży
  • Sesja
  • Polska

 

Publikacja

“A po wakacjach jest rok czekania na kolejne” – mówią mędrcy. W międzyczasie jednak wszystko toczy się swoim rytmem, a Wasz ślub zbliża się wielkimi krokami. Jeśli zastanawialiście się już, gdzie spędzić miesiąc miodowy, to dziś przychodzimy do Was z gotową odpowiedzią! 

To nie przypadek, że kiedy wspominasz o Paryżu, od razu kierujesz się myślami do miasta miłości: połączenia, które nie bierze się z niczego, ale opiera się na niezliczonych doświadczeniach tylu par, które po wizycie w cudownej stolicy Francji miały wrócił do domu bardziej zakochane, niż wcześniej. Niewiele jest do dodania – Paryż jest i nadal pozostaje najbardziej romantycznym miejscem w Europie, idealnym na wycieczkę w towarzystwie partnera lub partnera. Zwłaszcza w celu świętowania ślubu lub dnia, który pozostanie niezmienny w pamięci pary jako pamiętne i wyjątkowe wydarzenie. Zobaczmy razem wszystkie wskazówki, jak spędzić wspaniały miesiąc miodowy w Paryżu, mieście miłości.

 

zapiszPara Młoda w Paryżu
Zdjęcie: Cristiano Ostinelli photographer

 

  1. Pobyt w Paryżu

Paryż to miasto, które może oferować wspaniałe widoki, ale tutaj musimy od razu rozwiać mit: stolica Francji z pewnością nie jest miejscem niskobudżetowym. Jednakże możemy znaleźć tutaj miejsca noclegowe w naprawdę atrakcyjnych i przystępnych cenach. Jak zrobić? Proponujemy skorzystać z portalu Accorhotels.com, który ma również sekcję poświęconą hotelom w Paryżu na każdą kieszeń, od budżetu aż po luksus.

 

  1. Co warto zobaczyć w Paryżu

Miesiąc miodowy w Paryżu będzie okazją do ukoronowania marzenia o zobaczeniu magicznej Wieży Eiffla: prawdziwej latarni morskiej, której zadaniem jest poprowadzenie zakochanych do snu na jawie. Dlatego pierwszą wskazówką jest wizyta na Polach Marsowych, być może podczas zachodu słońca, i podziwianie tego wspaniałego dzieła sztuki. Następnie możecie kontynuować romantyczną wycieczkę, odwiedzając słynne paryskie dzielnice, takie jak dzielnica Montmartre, słynąca z codziennych animacji wielu artystów ulicznych. Wreszcie możecie zdecydować się na wizytę w słynnym Moulin Rouge, mekce zakochanych.

 

zapiszPara Młoda na karuzeli
Zdjęcie: IVASHstudio via Shutterstock

 

  1. Inne romantyczne rzeczy do zrobienia w Paryżu

Paryż oferuje jednak również wiele mniej klasycznych alternatyw dla miłośników podróży poślubnych. Na przykład możecie wypożyczyć wspaniałego Garbusa z kierowcą i dać się poprowadzić do odkrywania najbardziej romantycznych miejsc w mieście lub zarezerwować przejażdżkę do Lasku Bulońskiego w bardzo słodkiej dwumiejscowej łodzi.

 

  1. Kolacja tête-à-tête w Paryżu

Stolica słynie z oferowania parom wielu restauracji, w których można spędzić niezapomnianą romantyczną kolację, ale także specjalnych miejsc, takich jak Silencio, restauracja należąca do Davida Lyncha, czy Bar Le Passage, znany licznych odwiedzin przez celebrytów.

Czy po tych kilku zdaniach zdecydowaliście, że Wasza podróż poślubna odbędzie się właśnie do Paryża? Bez względu na cel podróży życzymy Wam, by był to Wasz najpiękniejszy wyjazd w życiu!

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!