• Magazyn

Sprawdzone sposoby na deszcz w dniu ślubu.

Ślub w deszczu może przytrafić się bez względu na porę roku. Nie traktuj tego jako złą wróżbę- dobrze przygotowana para młoda potrafi zauważyć wiele atutów takiej pogody. Kilka słów o deszczowym ślubie.

  • Po ślubie

Gdyby można było opłacić słoneczną pogodę w Dniu Ślubu pewnie 90 % par młodych zdecydowałoby się na taki wydatek… Ale niestety, natura jest nieprzewidywalna. I choć każdy z nas liczy na to, że jemu deszcz nie groźny, ostatnie lato pokazuje, że Wybrańców Losu jest nieco mniej niż kiedyś. Nie warto zadręczać się i z uporem wypatrywać słońca a wyjść na przeciw deszczowym dniom i odpowiednio się zabezpieczyć. Właściwie największe i najlepsze zabezpieczenie już jest- ramiona naszego przyszłego Męża. Reszta to już praktyczny dodatek.

Zobacz także: JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA WYPADEK DESZCZU W DNIU ŚLUBU

zapisz
Ślub w deszczu. Fot. Światłoczuli

A zatem… Przy deszczowym ślubie nie może zabraknąć ogromnego parasola. Parasol powinien być duży, by zmieścić dwoje. Może być biały, écru, czarny, a i kolorowy. Jego podstawowa zasada to funkcja ochronna ale dla bardziej wymagających można się zastanowić jak przybrać go kwiatami i dodać mu charakteru dodatkowej, awangardowej ślubnej dekoracji. Sam parasol jak i zdjęcia pod nim są wyjątkowo romantyczne.

zapisz
Parasolki ślubne w kształcie serduszka. Źródło: parasolki.net

Ważną sprawą jest umówienie się ze Świadkiem, Drużbą czy bliską osobą o to by zabezpieczyły Wasze wyjście z auta, z Kościoła.

zapisz
Fot. Światłoczuli

Buty. Wydaje się praktyczniejsze jeśli Panna Młoda wybierze buty ze skóry- małe prawdopodobieństwo zafarbowania sukienki, co może się zdarzyć w przypadku kolorowych, zamszowych bucików.

zapisz
Fot. Światłoczuli

Kalosze? Coraz częściej oglądając zdjęcia z irlandzkich ślubów słynących z deszczowej pogody widać kalosze na stopach Pani Młodej , Pana Młodego i Druhen. Firmy produkujące kalosze prześcigają się w kolorowych wzorach. Przy szaleństwie kaloszowym zdjęcia ślubne będą niezapomnianą pamiątka. Zobacz propozycje kaloszy dla panny młodej.

Makijaż – zdecydowanie przy wzruszających chwilach pełnych emocji, a jeszcze zakraszanych deszczem należy zdecydować się na trwałe podkłady , cienie i wodoodporny tusz. Uchroni to Panie Młode przed rozmyciem i rozmazaniem makijażu.
Włosy -większość z Panien Młodych decyduje się na trwałe , mocne ułożenie a specjalne środki do włosów zapobiegają zniszczeniu fryzury.

zapisz
Fot. Światłoczuli

Na koniec pamiętajmy – najważniejsze w Dniu ślubu jest wspaniały uśmiech, Wasze emocje i uczucie, które ogrzeje Was i innych. Nawet jeśli trochę zmoknięcie to szukajcie w deszczu plusów, nie minusów.

Na pewno bukiet i dekorację nie zwiędną, przyjemniej się będzie tańczyć, a niebanalne kadry w reportażu …będą wyjątkową pamiątką.

Zwykle po deszczu wychodzi słońce… Szczęściarze maja okazje zobaczyć tęcze… nie tylko na niebie.

Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl /www.facebook.com/abcslubu

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Parasolki.net - Parasolki ślubne Akcesoria Panny Młodej

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!