Dekoracje ślubne z wizerunkiem młodej pary

Zastanawiacie się nad tematem przewodnim Waszego ślubu? Może przypadną Wam do gustu dekoracje z motywem sukienki i fraka – symboli młodej pary? To urocze dodatki na ślub, które będą oryginalną ozdobą Waszego przyjęcia. To, co czyni je wyjątkowymi to misterne, prześliczne dekoracje w postaci sukienki Pani Młodej i fraka Pana Młodego. Fraki i sukienki ślubne znajdują się na każdym elemencie kolekcji, dzięki czemu wszystkie dodatki na ślubie – od poduszki na obrączki aż po podziękowania dla gości, mogą tworzyć jednolitą całość. Kolekcja Pan i Pani Młoda to gotowy pomysł na temat ślubnego przyjęcia, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Dowiedz się więcej “Ślubne Zakupy”
Dekoracje ślubne z wizerunkiem młodej pary. Źródło: slubnezakupy.pl

Podziękowania dla gości i dodatki na ślub kościelny to nie wszystko! Znajdziecie tutaj także niezbędne ślubne gadżety, jak księga gości, kieliszki na pierwszy toast, koszyczek satynowy do sypania płatków, a także wizytówki i podziękowania dla rodziców.

Dowiedz się więcej “Ślubne Zakupy”
Ubranka na butelki i korki z wizerunkiem młodej pary. Źródło: slubnezakupy.pl
Dekoracje ślubne z wizerunkiem młodej pary. Źródło: slubnezakupy.pl
Dekoracje ślubne z wizerunkiem młodej pary. Źródło: slubnezakupy.pl

 

wpis reklamowy

Dekoracje i dodatki ślubne z wizerunkiem młodej pary można zamówić na:

SlubneZakupy.pl


Chcesz zamieścić wpis reklamowy na Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Credits: Carolina Herrera
10 tendencji ślubnych w 2018: wszystkie porady, aby celebracja Twojego ślubu była idealna!
Wybierz spośród naszych propozycji coś, co będzie Ci najbardziej odpowiadało. Jeżeli jesteś w pełni zaangażowana w przygotowaniach do swojego ślubu w 2018 roku, to nie możesz przegapić tego postu, gdzie prezentujemy najnowsze i najważniejsze trendy związane z estetyką ślubną.
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto
Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub?
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Również uroczystość weselna, która powinna odzwierciedlać chakartery przyszłych małżonków zasługuje na odpowiednie udekorowanie, zgodnie z wymaganiami Pary Młodej. Chcielibyśmy zaprezentować kilka kroków, których zadaniem jest ułatwienie Wam procesu dekoracji sali weselnej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji