Cudowna jakość zdjęć oraz piękno Zalewu Szczecińskiego i Poczdamu to recepta na fenomenalną sesje ślubną!

1. Para

Często mówi się, że w dzisiejszych czasach nic nie da się zrobić bez znajomości. Historia Diany i Michała pokazuje, że znajomi się przydają nawet w szukaniu miłości. Para poznała się właśnie dzięki znajomemu Dziewczyny. I jaki efekt? Wylądowali przed ołtarzem. Te wspaniałe chwile upamiętniła cudowna sesja zdjęciowa w pięknych Mazurach. Nie możesz tego przegapić. Zachwycające zdjęcia!

AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio

2. Sesja ślubna

Mazury to region geograficzno-kulturowy, który jest położony w północno-wschodniej Polsce. Obejmuje tereny Pojezierza Mazurskiego i Pojezierza Iławskiego. To miejsce niewątpliwie położone bardzo malowniczo. Ma w sobie magię! Mazury to miejsce, które jest niezwykle fotogeniczne. Przejrzysta woda, błękit nieba, jasne słońce. Mazury cud natury! Istny raj na ziemi. Czy może być pięknie! Jest po prostu idealnie. Niesamowicie! Diana i Michał są wspaniale dobrani. Także pod względem urodowym. Oboje są blondynami. Niewątpliwie zwracają uwagę swoją atrakcyjnością fizyczną. Na pewno przedstawiciele płci przeciwnej oglądają się za nimi na ulicy. Ale oboje są już zajęci! Uwagę zwracają stylizacje Diany i Michała. Ona jest ubrana we wspaniałą brzoskwiniową bluzkę, która świetnie podkreśla jej złote włosy i złocisty odcień skóry, a on ma na sobie t-shirt z dowcipnym napisem, który można przetłumaczyć jako: „Nie potrzebuję google. Moja dziewczyna wie wszystko”. Buszujący w zbożu? Diana i Michał na takim tle prezentują się po prostu fenomenalnie.

AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio

Ta radość, ta miłość, to szczęście. Jest pięknie. Oszałamiające jest zdjęcie wykonane na tle zachodzącego słońca. Niezwykłe. Diana i Michał wspaniale się wkomponowali w ten krajobraz. Kompozycja jest przepiękna! Mazury to nie tylko piękna przyroda, ale też wspaniała architektura. Mówiąc inaczej- każdy znajdzie coś dla siebie. Na zdjęciach cudownie ją uchwycono. Diana i Michał zaprezentowali się także w swoich ślubnych strojach. Wyglądali w nich po prostu pięknie. Subtelna suknia Diany pięknie podkreśliła jej sylwetkę. Każda Panna Młoda chciałaby tak wyglądać. Michał na pewno był nią zachwycony. Zdjęcia realizowane w przestrzeni pięknego zamku są cudowne. Wręcz oszałamiają.

AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio

Diana i Michał prezentowali się tam niczym król i królowa. Król i królowa miłości. Diana wygląda cudownie w wianku z czerwonych kwiatów. Niczym rusałka. Jest po prostu piękna. Na każdym zdjęciu widać miłość łączącą Dianę i Michała. To uczucie jest wielkie, czyste i prawdziwe. Świat zawsze pięknieje, kiedy przybywa na nim trochę miłości. Kochajmy więc! Ta sesja na pewno wyróżnia się na tle innych. Zdjęcia są zrealizowane w sposób perfekcyjny. Wspaniałe, nasycone kolory oddają atmosferę letniego dnia, kiedy były przygotowywane. Trochę lata podczas przedwiośnia? To zawsze pożądane.

AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio
AMMC Studio

Uwagę zwraca to zdjęcie, które zostało zrobione podczas zachodu słońca. Pastelowa kolorystyka zachwyca. Oszałamia wręcz! Ta subtelność i delikatność jest piękna. Wspaniale się z nią łączy dziewczęca uroda Diany. Całość tworzy kompozycję doskonałą. Idealną! Sesja ślubna jest pamiątką z takiego czasu w życiu człowieka, który jest po prostu pięknymnogość przygotowań, ślub, wesele, rozpoczęcie wspólnej drogi życia. To czas po prostu magiczny. A takie zdjęcia są najpiękniejszą możliwą pamiątką! Jaką wielką radością będzie możliwość powrotu do nich za to kilkanaście lat.

Oprawa fotograficzna: AMMC Studio | Garnitur  Pana Młodego: Hugo Boss | Suknia Panny Młodej: Anna Kara – Salon Autorski| Buty Panny Młodej: Ryłko | Dekoracja kwiatowa : Zielony Akcent |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Wesele na Mazurach, gotycki kościółek i urokliwy przyjazd Pary Młodej bryczką! Cudowny!
Wesele na Mazurach, gotycki kościółek i urokliwy przyjazd Pary Młodej bryczką! Cudowny!
Dziś wraz z bohaterami reportażu firmy in re fotografia przenieść się, chociaż na chwilkę, do cieplejszych miesięcy. Wesele Agnieszki i Kuby, głównych bohaterów reportażu, odbyło się w Pałacu i Folwarku Galiny na Mazurach. Miejsce to zostało wybudowane w 1589 roku dla barona Botho zu Eulenburga.
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Prezentujemy najlepszych warszawskich fotografów! Mamy nadzieję, że zdjęcia przypadną Państwu do gustu. Pytaliśmy fotografów o ich pracę, bo kto wie lepiej jak nie oni co wyróżnia ich zdjęcia?
Ślubny styl boho w czystej postaci. Przed Wami Marzena i Paweł!
Ślubny styl boho w czystej postaci. Przed Wami Marzena i Paweł!
My dzisiaj mamy dla Was ślubny styl boho w najczystszej postaci. Nie możecie tego przegapić. Zapraszamy serdecznie. Poznajcie Marzenę i Pawła!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji