Suknie ślubne Elie Saab: najlepsze wzory oraz fantastyczny wygląd!

Odkryj piękne suknie ślubne z tegorocznych nowych kolekcji Elie Saab i zainspiruj się! Libański projektant mody zaskakuje nas każdego sezonu najpiękniejszymi kreacjami w dziedzinie sukien ślubnych. W tym roku wydał również olśniewającą kolekcję jesienno-wiosenną, którą chcielibyśmy Wam pokazać.

  • Atelier i salony sukien
  • International
  • 2019
  • Elie Saab

Elie Saab słynie z haute couture, dbałości o szczegóły i pięknego stylu. Libański projektant mody zaskakuje nas każdego sezonu najpiękniejszymi kreacjami w dziedzinie sukien ślubnych. W tym roku wydał również olśniewającą kolekcję jesienno-wiosenną, którą chcielibyśmy Wam pokazać. Poszukaj specjalnych wzorów kolekcji Elie Saab od 2019 roku!

Publikacja

Kolekcja jesienna
Welony zakończone detalami, ozdobne paski i sukienki z opadającymi ramionami, to tylko kilka z wielu cech jesiennej kolekcji 2019. W tej kolekcji Saab ponownie eksperymentuje z różnymi materiałami i modelami sukienek. Coś, co często wraca, to suknia ślubna z ramiączkami. Ten zawsze elegancki i ponadczasowy model pozostaje idealnym rozwiązaniem dla wielu narzeczonych. Ponadto w tej kolekcji jest wiele imponujących welonów, które są na przykład wykończone haftem lub innymi szczegółami. Wreszcie Saab używa wielu pasków tej jesiennej kolekcji, podkreślając talię panny młodej. Chodzi głównie o cienkie, subtelne paski, dzięki czemu uwaga na sukienkę pozostaje.

Kolekcja wiosenna
Wiedeńskie imprezy operowe i uroczystości, w których często uczestniczy bogatsza część austriackiej ludności, zainspirowały Saaba do zaprojektowania kolekcji wiosennej w 2019 roku. Koraliki, ta ważny element kolekcji! Saab robi coś niezwykłego. Ponownie ze względu na jego dbałość o szczegóły, wszystkie jego suknie ślubne mają niezwykły poziom, a on zamienia każdą sukienkę w coś wyjątkowego!

Czy lubisz kolekcje Elie Saab, tak samo jak my? Obejrzyj galerię najpiękniejszych dzieł i zachwyć się nią!

Zobacz także inne kolekcje sukien na sezon 2020:

100 sukien ślubnych 2020, o których zamarzysz. Musisz je zobaczyć!

Suknie ślubne Rosa Clara 2020: wykwintność w najczystszym stanie

Suknie ślubne YolanCris 2020. Wolność w najlepszym wydaniu!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Elie Saab: najlepsze wzory oraz fantastyczny wygląd!