Suknie ślubne Rosa Clara 2020: wykwintność w najczystszym stanie

Jeszcze bardziej eleganckie propozycje w nowej kolekcji suknien ślubnych Rosa Clará 2020. Odkryj je i wybierz swoje ulubione!

  • Atelier i salony sukien
  • Rosa Clará

To już kolejny rok z rzędu, gdy kataloński projektant został koronowany na Valmont Barcelona Bridal Week z kolekcją wykwintnych i wyszukanych sukien ślubnych. Połączenie elegancji i zmysłowości, którego nie możesz przegapić w tej galerii, w kórej pokażemy Ci najlepszy wybór sukni ślubnych Rosa Clará 2020. Pokaz w bardzo wyjątkowym otoczeniu!

Publikacja

Nowa linia sukien ślubnych od Rosa Clará, inspirowana została stylem art deco. Zawiera wzory, gdzie króluje koronka wraz z połączeniem  z mikrowątkami osadzonymi w projektach, które okazują się nowoczesne i efektowne. Ciała połączone ze spódnicami pełnymi objętości, które w innych przypadkach są leniwe iz idealnymi upadkami. Suknie ślubne z upuszczonymi ramionami i suknie ślubne z długimi rękawami wyróżniają się na tle innych.

Ze swej strony, w najbardziej minimalistycznej linii, projektant podkreśla sukienki wykonane z krepy, które pasują do sylwetki podkreślając ją w wyjątkowy sposób. Suknie ślubne z dekoltem w szpic i folie, szczegóły gipiury i makramy oraz welony jak chusta, które dodają bardzo boho dotyku. Eleganckie naszyjniki z przodu łączą się z pięknymi naszyjnikami z tyłu, które wypełniają zmysłowością.

Kolekcja pełna delikatnych niuansów, które razem składają się na najbardziej delikatną i elegancką kolekcję katalońskiego projektanta. Odkryj piękne suknie ślubne Rosa Clará 2020. Pokochasz to!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Rosa Clara 2020: wykwintność w najczystszym stanie