Suknie ślubne YolanCris 2020. Wolność w najlepszym wydaniu!

Odkryj jedną z najbardziej oczekiwanych kolekcji Valmont Barcelona Bridal Fashion Week i zakochaj się w sukniach ślubnych YolanCris 2020.

  • Atelier i salony sukien
  • 2020
  • YolanCris

Hymn ku wolności, wyjątkowy sposób na interpretację mody ślubnej i bardzo na czasie kolekcja pełna idealnych wzorów dla wszystkich typów kobiet. Jest to nowa kolekcja sukien ślubnych YolanCris 2020. Odkryj wszystkie projekty, które mogliśmy zobaczyć na wybiegu mody ślubnej Valmont w Barcelonie i daj się uwieść kolekcji zainspirowanej eksploracją ikon mody wszystkich czasów.

Publikacja

Yolanda i Cristina, siostry i twórczynie firmy, zostały zainspirowane silnymi kobietami, postaciami, które czuły się swobodnie ubierać to, co kochały i których styl jest ściśle związany ze sposobem bycia i działania. Dlatego jego kolekcja Horses odkrywa wolność w historii ubioru, estetykę wyznaczaną przez trendy, które z roku na rok mijają i zmieniają się. „Powiem ci, jaka wolność jest dla mnie. Bez strachu ”.

Bardzo różne suknie ślubne, z wyraźnymi niuansami, ornamentami, cięciami, uskokami, bocznymi i centralnymi rozpierdakami, głębokimi dekoltami etc. Pojawiają się suknie ślubne z długim rękawem i suknie ślubne z dekoltem koronkowym. To kolekcja, w której króluje koronka, organza i delikatny tiul.

Odkryj w tej galerii nową kolekcję sukien ślubnych YolanCris 2020 i ciesz się najbardziej innowacyjnymi propozycjami na katalońskim wybiegu.

Zobacz także:

Odkryj jedną z najbardziej oczekiwanych kolekcji Valmont Barcelona Bridal Fashion Week i zakochaj się w sukniach ślubnych YolanCris 2020.

Suknie ślubne Rosa Clara 2020: wykwintność w najczystszym stanie

Suknie ślubne Pronovias 2020. Najbardziej wyczekiwania kolekcja!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne YolanCris 2020. Wolność w najlepszym wydaniu!