• Magazyn
  • Najlepsze geometryczne dekoracje ślubne. Podobają Ci się?

Najlepsze geometryczne dekoracje ślubne. Podobają Ci się?

Geometryczne dekoracje, to rosnący trend, który nikomu nie pozostanie obojętnym. Wybierz geometryczne detale, aby udekorować swój ślub, a nie pożałujesz!

  • Dekoracje
  • International

Jeśli datę ślubu macie już wyznaczoną, na pewno zaczęliście się zastanawiać na jaki rodzaj dekoracji ślubnej się zdecydować. Od kilku sezonów niesłabnącą popularnością cieszy się styl geometryczny. Geometrycznych  dekoracji możecie użyć do przystrojenia każdego kącika na przyjęciu weselnym. Jeśli nie potraficie sobie tego wyobrazić, przygotowaliśmy dla Was galerię z mnóstwem ciekawych i oryginalnych pomysłów.

Publikacja

Firma Studio Dekora oferuje piękne ozdoby geometryczne, które będą wyglądały wyjątkowo na stole weselnym. Geometrycznych dekoracji możecie użyć także do przystrojenia miejsca, w którym odbędzie się ceremonia zaślubin. Nie może ich zabraknąć na krzesłach Pary Młodej, a także wzdłuż drogi, która prowadzi do ołtarza. Geometryczne ozdoby możecie wykorzystać jako stelaże zwisające z sufitu, które przyozdobione kwiatami będą wyjątkowe i niepowtarzalne.  Jeśli zastanawiacie się nad dekoracjami sali weselnej, geometryczne detale możecie wykorzystać niemalże wszędzie – dekoracja stołów gości weselnych, akcenty na słodkim stole, przystrój sali tanecznej. Geometrycznego stylu nie powinno także zabraknąć w zaproszeniach ślubnych, winietkach jak i menu.  

Zdaniem ekspertów z A nuż nie róż: “Formy geometryczne pojawiają się w branży ślubnej już od kilku lat, chociaż w ostatnich sezonach widać zdecydowanie większe zainteresowanie ze strony Par Młodych tym motywem. Geometryczne wzory mogą znaleźć zastosowane praktycznie na wszystkich elementach ślubnych – zaczynając od papeterii ślubnej, słodkiego stołu, tortu, kończąc na biżuterii i dodatkach do strojów Pary Młodej. Najłatwiej ten trend zauważyć jednak w dekoracjach – na stołach pojawiają się piękne naczynia oraz konstrukcje w formie przestrzennych figur, kwiaty często zastępują geometryczne formy wykonane m.in. z papieru. Stosując geometrię na ślubie można pomyśleć także o ciekawych winietkach, menu, upominkach dla gości czy np. zastosowaniu geometrycznego tła za Parą Młodą. Motyw geometryczny to rozwiązanie dla nowoczesnych Par Młodych, ceniących sobie nutkę ekstrawagancji w eleganckim wydaniu. Odważne Pary Młode mogą pokusić się także o szaleństwo w doborze kolorystycznym – zestawiając ze sobą dużo nasyconych barw otrzymamy bardzo oryginalną dekorację odzwierciedlającą charakter Pary Młodej.”

Przepiękne geometryczne dekoracje ślubne pojawiły się także na przyjęciach weselnych w Cedrowym Dworku.  One są naprawdę zachwycające i wyjątkowo oryginalne!

Geometryczne dekoracje, to rosnący trend, który nikomu nie  pozostanie obojętnym.  Wybierz geometryczne detale, aby udekorować swój ślub, a nie pożałujesz!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Cedrowy Dworek Sale weselne
Studio Dekora Usługi dekoratorskie

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Najlepsze geometryczne dekoracje ślubne. Podobają Ci się?