• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Kolekcja sukien ślubnych Laurelle na sezon 2017/2018! Nie możesz tego przegapić!

Kolekcja sukien ślubnych Laurelle na sezon 2017/2018! Nie możesz tego przegapić!

Wibruje pełnią kobiecości. Jest jak podróż przez odmienne kultury: intrygująca, pełna wrażeń, fascynująca. Tym, co łączy wszystkie projekty, jest doza niezwykłej zmysłowości. Ślubnym kreacjom Laurelle nie sposób się oprzeć.

  • Atelier i salony sukien

 

Publikacja

Marka Laurelle zaprasza do świata szytych z pasją i na miarę ślubnych kreacji z najnowszej kolekcji 2017/2018, której towarzyszy wyjątkowa sesja wizerunkowa. Kolekcja sukien ślubnych Laurelle 2017/2018 odpowiada różnym potrzebom, temperamentom i emocjonalnej wrażliwości panien młodych. Wibruje pełnią kobiecości. Jest jak podróż przez odmienne kultury: intrygująca, pełna wrażeń, fascynująca. Tym, co łączy wszystkie projekty, jest doza niezwykłej zmysłowości. Ślubnym kreacjom Laurelle nie sposób się oprzeć.

– Kiedy projektuję suknie, chcę, żeby każda z nich odpowiadała pragnieniom różnych kobiet. W najnowszej kolekcji jest delikatność i romantyzm, ale też wyraziste uderzenie orientalnego bogactwa ozdób. Pojawił się błysk w rozmaitych odsłonach: od subtelnego po ten w największym natężeniu – wyjaśnia Agata Nivette. Projektantka marki przywiązuje ogromną wagę do detali. W kolekcji sukien ślubnych 2017/2018 postawiła na misterne kryształowe aplikacje, skrzące się eleganckie cekiny oraz delikatne kwiaty dodające głębi i przestrzenności. Pojawiły się także geometryczne linie przełamane koronkowymi ornamentami. Ręcznie naszywane pozwalają na personalizowanie każdej kreacji.

Ślubna kolekcja 2017/2018 Laurelle to sentymentalna wyprawa do krainy kobiecych marzeń. Uszyte z najlepszej jakości tkanin kreacje oddają klimat egzotycznych zakątków świata. Te kunsztownie inkrustowane aplikacjami i kryształami kojarzą się z garderobą arabskich księżniczek. Zwiewne, z jedwabiu są niczym wyjęte wprost z garderoby gwiazd złotej ery Hollywood. Z kolei lekkość tiulowych spódnic kontrapunktowana biżuteryjnymi zdobieniami gorsetowych topów przywołuje baśniową atmosferę.

Suknie ślubne muszą nienagannie leżeć na sylwetce, ale to nie jest ich jedyna powinność. Wkładając kreację Laurelle, panna młoda musi mieć pewność, że zarówno jej uroda, jak i charakter oraz temperament zostaną właściwie podkreślone – zaznacza Agata Nivette. – Nasze klientki doceniają niebanalne fasony i nieoczywiste rozwiązania konstrukcyjne, przy zachowaniu podstawowego wymogu, jaki suknia musi spełniać – być niczym druga skóra. W końcu mowa o najważniejszej kreacji tworzonej z myślą o najważniejszym dniu w życiu – dodaje projektantka Laurelle.

O SESJI WIZERUNKOWEJ
Ślubnej kolekcji Laurelle 2017/2018 towarzyszy sesja wizerunkowa, w której wzięła udział światowej klasy modelka, Gulsina Kalimullina. Dzięki zespołowi najlepszych fachowców – fotografce Marinie Piątkowskiej, stylistce Alicji Werniewicz, fryzjerowi Piotrowi Postkowi i makijażystce Małgorzacie Smelcerz – powstały wyjątkowe zdjęcia. Kipią kobiecą energią, są szalenie zmysłowe i czarujące. Jedyne w swoim rodzaju. Tak jak suknie Laurelle. Laurelle. Kolekcja ślubne 2017/2018 Sesja wizerunkowa

Autorzy kolekcji: Laurelle |Fotograf: Marina Piątkowska |Stylizacja: Alicja Werniewicz |Makijaż: Małgorzata Smelcerz Make up |Fryzury: Piotr Postek Hair Stylist |

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Laurelle Salony sukien ślubnych
Małgorzata Smelcerz makeup Makijaż ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Kolekcja sukien ślubnych Laurelle na sezon 2017/2018! Nie możesz tego przegapić!