• Magazyn
  • Wesele

Figurki na torcie weselnym ! Najpiękniejsze zdobienia w tej galerii!

Lukrowe lalki na tort weselny, te są bardzo nowoczesne. Pomysły, które sprawią, że możesz wykonać je samemu. Sprawdź je!

  • Wesele
  • Trendy
  • 2016
  • Polska

Często mówimy o zmianach, które zaszły podczas przygotowania wesela na przestrzeni lat. Zmiany te widzimy od rzeczy najdrobniejszych, które są związane z organizacją nim, a także w najmniejszych szczegółach. Tort weselny jest obowiązkową częścią na każdym weselu. Ewolucje w dekoracji tortów jest również częścią procesu zmian. Te słodkości pokryte górami śmietany i wafli, oddały szczyty swoich tortownic figurkom, które stały się wręcz wyrafinowanymi dziełami sztuki i słodyczy. W dziedzinie najnowszy trendów w deserach i słodkościach. W tej galerii przedstawiamy najbardziej oryginalne pomysły na figurki na torcie weselnym. Różne inspiracje, których nie możesz przegapić!

Bo tak jak w innych dziedzinach istnieją różne trendy ślubne, istnieją także różne alternatywy dla Twojego tortu, nie przegap, tego, co proponujemy w galerii prezentującej ozdoby na torcie. Ponadto, jeśli nie wybrałaś jeszcze bukietu ślubnego, lub myślisz nad wyborem fotografa oraz kamerzysty, to my pomożemy Ci w tym wyborze. Odkryj wszystkie możliwości!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!