• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Suknie ślubne AGATA WOJTKIEWICZ 2018 pt. „4 A.M. Lovers”. Zapraszamy na wywiad!

Suknie ślubne AGATA WOJTKIEWICZ 2018 pt. „4 A.M. Lovers”. Zapraszamy na wywiad!

Zaparaszamy na wywiad z autorską kolekcji AGATA WOJTKIEWICZ.."Czwarta nad ranem, opuszczone paryskie uliczki i para, która nie może oderwać od siebie wzroku.".

  • Atelier i salony sukien

Czwarta nad ranem, opuszczone paryskie uliczki i para, która nie może oderwać od siebie wzroku. Tak zaczyna się opowieść o miłości, przez którą prowadzi nas w swych projektach Agata Wojtkiewicz. W kolekcji „4 A.M. Lovers” znajdziemy charakterystyczny dla projektantki nowoczesny minimalizm, zamknięty w ekskluzywnej i nieoczywistej formie. Tym razem, do swoich projektów Wojtkiewicz dodaje także szczyptę romantyzmu. Efekt? Uwodzicielskie, lekkie tkaniny w splocie z tajemniczością kobiecej cielesności. Więcej o kolekcji opowiada autorka projektów Pani Agata Wojtkiewicz z AGATA WOJTKIEWICZ ATELIER:

  • Jaki Paryż w wersji ślubnej ujawnia się w projektach? Zaspany, wolny, delikatny…?
Publikacja

W moich projektach ujawnia się Paryż zdecydowanie ten, wolny. Przy czym wolność rozumiana jest tu jako radość, korzystanie z chwili – bez zważania na upływający czas. Dodatkowo, wolny to także taki, który wychodzi poza konwenanse, kocha zabawę, jest spontaniczny, a przy tym wciąż mocno sensualny.

  • Skąd inspiracja tym francuskim miastem?

Nie od dziś wiadomo, ze Paryż to miasto miłości. To miejsce zafascynowało mnie nienachalną elegancją, zamiłowaniem do flirtu oraz umiejętnością samych mieszkańców do delektowania się czasem w kawiarniach czy restauracjach.

  • Czy możemy spodziewać się następnych ,,godzin”, porannych, wieczornych?

Nie, każda kolekcja to inna inspiracja, zbiór wrażeń, przeżyć, przemyśleń. Choć niewykluczone, że za jakiś czas miłość w samo południe lub o północy również stanie się tematem przewodnim mojej kolekcji.

  • Jak wygląda Panna Młoda w 2018 roku?

Panna młoda w 2018 będzie bardzo romantyczna choć w minimalistycznej odsłonie; seksowna, ale w delikatny sposób. Oryginalna i piękna.

O marce:
AGATA WOJTKIEWICZ to jedna z czołowych polskich marek propagująca nowoczesne i minimalistyczne podejście do mody ślubnej i wizytowej. Jej znakiem rozpoznawczym jest rock’n’rollowy styl, energetyczny seksapil oraz ekskluzywne jedwabne tkaniny i francuskie koronki z manufaktury Sophie Hallette. Projektantka marki wyróżniona i nagrodzona m.in. konkurach Złota Nitka, Złota Fastryga, Projektant Roku oraz Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award . Kreacje marki prezentowane wielokrotnie na Fashion Week Poland, w programach telewizyjnych Top Model i Taniec z Gwiazdami oraz w magazynach Donna Collezioni, Elle, Zwierciadło, Twój Styl, InSTyle, VIVA!, Moda, Sukces. Od 2015r. w Łodzi istnieje flagowy Butik AGATA WOJTKIEWICZ. Suknie marki dostępna są także w wielu polskich i zagranicznych salonach.

Przeczytaj koniecznie:

Jak wybrać suknię ślubną? 5 złotych rad!

Kolekcja sukien ślubnych Laurelle na sezon 2017/2018! Nie możesz tego przegapić!

Suknie ślubna Anna Kara 2018! Zobacz najnowszą kolekcję.

TOM SEBASTIEN Kolekcja 2018 Sensuel. Najnowsza kolekcja projektanta!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Agata Wojtkiewicz Atelier Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne AGATA WOJTKIEWICZ 2018 pt. „4 A.M. Lovers”. Zapraszamy na wywiad!