Suknie ślubna Anna Kara 2018! Zobacz najnowszą kolekcję.

  • more 138+

Każda Panna Młoda, kiedy przygotowuje się do swojego Wielkiego Dnia przegląda tysiące lookbooków i kampanii sukien ślubnych. My dzisiaj chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Panien Młodych i przedstawiamy suknie ślubne pochodzące z pracowni Anny Kary. Nie możecie tego przegapić. Zapraszamy na podróż po świecie szlachetnej prostoty.

Kiedy patrzymy na suknie pochodzące z tej pracowni, to naszą uwagę zwraca to, że linie sukien są naprawdę zwróżnicowane. Część kreacji ma prostą linię, co kojarzy się z minimalizmem i wspaniale podkreśla sylwetkę. Jeżeli jednak masz marzenie o byciu księżniczką, to może zdecydujesz się na rozszerzaną suknię? To chyba najbardziej romantyczny fason.  Zwróć uwagę również na to, w jaki sposób rozwiązano kwestię dekoltów. Nie każda Panna Młoda lubi tak bardzo eksponować swoje ciało- skromność też jest ważna. Dlatego Anna Kara w swoich propozycjach wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Panien Młodych.

Anna Kara dopracowuje swoje sylwetki w najmniejszych szczegółach. Warto jest zwrócić uwagę na koronkowe wykończenia w każdej sukni. Koronka jest typowo ślubnym materiałem, na który decyduje się wiele Panien Młodych. Jednak suknia ślubna to nie tylko koronka. Anna Kara stawia też na sensualną grę przeroczystości, która wygląda bardzo zmysłowo. Jeżeli nie chcesz dosłownie eksponować swojego ciała, to może zdecydujesz się właśnie na taką delikatną siateczkę, która przysłoni jednocześnie odsłaniając.

Anna Kara pamięta również o tym, że suknia ślubna to nie tylko biel- obecnie Panny Młode decydują się na naprawdę różnorodne kolory. W jej kolekcji również odnajdziemy takie modele. Prezentują się one lekko, nowocześnie, delikatnie- po prostu wspaniale. Cała kolekcja jest naprawdę wyjątkowa. Może zdecydujesz się w swoim Wielkim Dniu wystąpić w jednym z takich modeli?

Autorka kolekcja: Anna Kara – Salon Autorski

Zobacz także:

10 trendów dla Panny Młodej w sezonie 2018, których nie należy przegapić

Klasyczne suknie ślubne! Cudowne wybory!

Suknie ślubne z dekoltem na plecach! Mamy dla Was aż 50 sukni!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

36 Suknie ślubne Agata Wojtkiewicz 2018: pierwsza w Polsce ślubna linia ready to wear!
Suknie ślubne Agata Wojtkiewicz 2018: pierwsza w Polsce ślubna linia ready to wear!
Agata Wojtkiewicz wychodzi do panien młodych z rewolucyjną propozycją. Tworzy kolekcję JUST, w której proponuje sukienki ślubne w standardowej rozmiarówce. Bez wydawania fortuny i szycia na miarę. I to nie wszystko! Cała kolekcja dostępna jest w sprzedaży online.
20 Załóż suknię ślubną Monique Lhuillier 2018 i bądź jeszcze bardziej chic. Odkryj je!
Załóż suknię ślubną Monique Lhuillier 2018 i bądź jeszcze bardziej chic. Odkryj je!
Luksusowe suknie i wszystkie ślubne dodatki w nowej kolekcji Monique Lhuillier 2018! Skradną Twoje serce.
18 Kolekcja sukien ślubnych Agnieszka Światły na sezon 2018! Zobacz koniecznie!
Kolekcja sukien ślubnych Agnieszka Światły na sezon 2018! Zobacz koniecznie!
Najnowsza kolekcja ślubna na sezon 2018 w końcu ujrzała światło dzienne i dlatego też mam ogromną przyjemność pochwalić się efektami naszej pracy. W załączniku przesyłam poglądowo tylko część ze zdjęć z kolekcji ze względu na rozmiar, wNajnowsza kolekcja ślubna na sezon 2018 w końcu ujrzała światło dzienne i dlatego też mam ogromną przyjemność pochwalić się efektami naszej pracy. W załączniku przesyłam poglądowo tylko część ze zdjęć z kolekcji ze względu na rozmiar, w

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji