PL Zaloguj
PL

Sesja narzeczeńska pt. „Morza szum, ptaków śpiew, dzika plaża pośród drzew”

Sesja ślubna i sesja narzeczeńska, to jedna z najważniejszych pamiątek fotograficznych wydarzenia ślubnego. Sesja ślubna Justyny i Pawła odbyła się w Rugii, zaś sejsza narzeczeńska nad morzem.

Przemysław BiałekDowiedz się więcej “Przemysław Białek”
Przemysław Białek
Przemysław Białek

… tylko to w letnie dni, przypomina Ciebie mi. Aż chce się śpiewać Morze i plaża to coś, co lubi większość z nas. W końcu chyba każdy z nas był kiedyś nad naszym poczciwym Bałtykiem. I chyba każdy z nas ma z tego pobytu dobre wspomnienia. Plaża- obojętnie czy nadbałtycka czy każda inna- często jest miejscem spotkań zakochanych. Nic dziwnego, że często to właśnie plaże są wybierane jako miejsca sesji narzeczeńskiej.

Przemysław Białek
Przemysław Białek
Przemysław Białek
Przemysław Białek

Nadmorski krajobraz tworzy cudowną kolorystykę. Subtelną i delikatną. Justyna i Paweł wspaniale się w nią wkomponowują. Justyna z jednej strony jest pełna wdzięku, dziewczęca i delikatna, ale z drugiej strony bije z niej trudna do zidentyfikowania siła. To niesamowite, ale połączyła w sobie dwa przeciwległe bieguny: siłę i delikatność. Da się? Da się!

Przemysław Białek
Przemysław Białek
Przemysław Białek

Paweł jest bardzo przystojnym mężczyzną. Eleganckim i wytwornym nawet w tej naturalnej stylistyce. Widać, że Paweł ma w nim oparcie. Są ze sobą i dla siebie.

Przemysław Białek
Przemysław Białek

Z obojga bije wielka radość. Są szczęśliwi i uśmiechnięci. Ich pozytywne emocje zarażają nawet przez kliszę fotograficzną. To niesamowite! Człowiek aż się uśmiecha, kiedy patrzy na te zdjęcia.

Przemysław Białek
Przemysław Białe

Zdjęcia są naprawdę wspaniałe. Nic tak jak one chwytają moment. Są po prostu doskonałe. Nieprzesadzone, naturalne, pełne wdzięku. Jestem przekonana, że za piętnaście, dwadzieścia lat Justyny i Pawła będą do nich wracać z uśmiechem na twarzy.

Przemysław Białek
Przemysław Białek

Portrety są niesamowite. Bije z nich radość, szczęście, a przede wszystkim miłość. Patrząc na nie widzimy, że Justyna i Paweł są w sobie naprawdę zakochani, a łączące ich uczucie jest szczere, silne i prawdziwe.

Przemysław Białek

Duże wrażenie robi również dbałość o detal. Fotograf był bardzo uważny i z dużym szacunkiem podchodził do szczegółów. To wspaniałe- w końcu drobizagi tworzą całość.

Przemysław BiałekDowiedz się więcej “Przemysław Białek”
Przemysław Białek

Morze jest piękne i uspokajające. A czego nam w życiu potrzeba jak nie piękna i spokoju? W takiej sytuacji morze można potraktować jako symbol- symbol tego, do czego wszyscy w życiu dążymy.  Justyna i Paweł życzę tego, aby ich życie było właśnie piękne i spokojne.

Bukiet: Kwiaciarnia Róża

Fotograf: Przemysław Białek

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji