Wideo ślubne Barbary i Krystiana w Szczyrku, to niesamowita inspiracja dla Par! Musisz to zobaczyć!

„Góralu, czy ci nie żal, góralu wracaj do Tatr”. Wiele piosenek należących do szeroko rozumianego gatunku folk podkreśla zalety gór i eksponuje piękno jakie jest w nich zawarte. Nic w tym dziwnego, góry mają w sobie majestatyczne piękno i wielki czar. Dzisiaj chcemy Wam przedstawić video ślubne Barbary i Krystiana w Szczyrku, które jest niesamowitą inspiracją dla Par. Zapraszamy serdecznie. To będzie piękna przygoda!

Kiedy oglądamy to video, to naszą uwagę zwracają nietypowe rozwiązania dźwiękowe. Pierwszym z nich jest bicie zegara. Taki efekt ma bardzo symboliczne znaczenie. To bicie zegara potem przechodzi w słowa kapłana, które naprawdę zwracają uwagę i wbijają się w serce. Nie sposób jest również nie wspomnieć o kolorystyce. Jest delikatna, subtelna, pełna cudownego uroku i wdzięku. Ma w sobie to coś.

Barbara i Krystian są naprawdę piękną Parą. Ona jest szykowną brunetką, w której spojrzeniu i uśmiechu jest pewna nieuchwytna magia i czar. Ta kobieta ma w sobie to coś, coś, co nie sposób jest opisać słowami. To prawdziwa magia. On również jest prawdziwym przystojniakiem. Ma w sobie coś takiego, co przyciąga i hipnotyzuje. Wielka magia. To video ślubne naprawdę robi wrażenie. Jest oryginalne, ciekawe, po prostu piękne. Nie sposób jest to opisać słowami. Ten film na pewno będzie świetną inspiracją dla Par Młodych. Nie wahajcie się czerpać z niej garściami!

Autor widea: AnMa Studio |Lokal weselny: Ogrodzieniec |

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
To coś absolutnie fenomenalnego. Świat niewątpliwie staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.
Film Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Krótkie spojrzenia, długie pocałunki i emocje skumulowane w tych dwóch osobach. Wszystko to zostało wspaniale uchwycone w tych kilku minutach. Jednak to nie wszystko. Oglądając ten krótki film, towarzyszymy Państwu Młodym od samego początku, od przygotowań do ceremonii, aż po weselną zabawę w gronie najbliższych. To właśnie wśród nich Gosia i Wojtek czują się najlepiej.
Film Video ślubne Karoliny i Łukasza ich "małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem"!
Video ślubne Karoliny i Łukasza ich "małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem"!
Ekipa stworzyła istne arcydzieło, które będzie wspaniałym wspomnieniem dla młodych na chłodne, listopadowe wieczory.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji