• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Wideo ślubne Barbary i Krystiana w Szczyrku, to niesamowita inspiracja dla Par! Musisz to zobaczyć!

Wideo ślubne Barbary i Krystiana w Szczyrku, to niesamowita inspiracja dla Par! Musisz to zobaczyć!

Jest oryginalne, ciekawe, po prostu piękne. Nie sposób jest to opisać słowami. Ten film na pewno będzie świetną inspiracją dla Par Młodych. Nie wahajcie się czerpać z niej garściami!

  • Fotograf i kamerzysta
  • 2017

„Góralu, czy ci nie żal, góralu wracaj do Tatr”. Wiele piosenek należących do szeroko rozumianego gatunku folk podkreśla zalety gór i eksponuje piękno jakie jest w nich zawarte. Nic w tym dziwnego, góry mają w sobie majestatyczne piękno i wielki czar. Dzisiaj chcemy Wam przedstawić video ślubne Barbary i Krystiana w Szczyrku, które jest niesamowitą inspiracją dla Par. Zapraszamy serdecznie. To będzie piękna przygoda!

Publikacja

Kiedy oglądamy to video, to naszą uwagę zwracają nietypowe rozwiązania dźwiękowe. Pierwszym z nich jest bicie zegara. Taki efekt ma bardzo symboliczne znaczenie. To bicie zegara potem przechodzi w słowa kapłana, które naprawdę zwracają uwagę i wbijają się w serce. Nie sposób jest również nie wspomnieć o kolorystyce. Jest delikatna, subtelna, pełna cudownego uroku i wdzięku. Ma w sobie to coś.

Barbara i Krystian są naprawdę piękną Parą. Ona jest szykowną brunetką, w której spojrzeniu i uśmiechu jest pewna nieuchwytna magia i czar. Ta kobieta ma w sobie to coś, coś, co nie sposób jest opisać słowami. To prawdziwa magia. On również jest prawdziwym przystojniakiem. Ma w sobie coś takiego, co przyciąga i hipnotyzuje. Wielka magia. To video ślubne naprawdę robi wrażenie. Jest oryginalne, ciekawe, po prostu piękne. Nie sposób jest to opisać słowami. Ten film na pewno będzie świetną inspiracją dla Par Młodych. Nie wahajcie się czerpać z niej garściami!

Autor widea: AnMa Studio |Lokal weselny: Ogrodzieniec |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!