Wesele i radość! Piękny montaż i ciekawa inspiracja ślubna

Wesele? To była wspaniała impreza. O dziwo najlepiej bawiła się Para Młoda!

  • Fotograf i kamerzysta

Para

Magda i Łukasz poznali się jakieś osiem lat temu, w ostatki, w jednym z pubów. Łukasz tam był z kolegami, a Magda z koleżankami. Dosiedli się do siebie i tak się zaczęło… Po tym pierwszym spotkaniu Łukasz zadzwonił do Magdy i zaproponował spotkanie. Może to prosta historia, ale jakże romantyczna! Bo opisuje historię jedynej, prawdziwej miłości! Stroje: Łukasz zdecydował się na bardzo elegancki garnitur. Prezentował się niczym prawdziwy dżentelmen, jak z filmu! Mężczyzna w takim stroju wygląda po prostu najlepiej. Magda również wyglądała bajkowo. Wybrała wspaniałą sukienkę, której fason świetnie podkreślił atuty jej sylwetki. Dobrze dobrane makijaż i fryzura były tak zwaną kropką nad i. Przygotowania: Ważnym elementem każdych przygotowań ślubnych jest poszukiwanie obrączek. W przypadku Magdy i Łukasza można mówić o pewnej symboliczności, ponieważ ich obrączki zostały przygotowane z przetopionego złota z tak zwanej „kolekcji domowej”. Sprawdziło się wspaniale, a poza tym takie obrączki będą doskonałą pamiątką. Można by wręcz rzec, że mają wartość historyczną!

Dekoracje

Magda i Łukasz postawili na jasną kolorystykę. Dominowały biel, beż, krem i złoto. Bukiet ślubny składał się z białych i kremowych róż i goździków. Był owinięty wstążką z kremową koronką. Wyglądał bardzo elegancko i niezwykle szykownie.

Ślub

Ceremonia odbywała się w pięknym Kościele. Szczególnie wzruszająca była chwila, kiedy Magda szła do ołtarza prowadzona przez ojca. To było niesamowite. W ogóle cała uroczystość była bardzo emocjonalna. Radość mieszała się ze wzruszeniem. To było wspaniałe doświadczenie!

Wesele

Wesele? To była wspaniała impreza. O dziwo najlepiej bawiła się Para Młoda! To nie zdarza się zawsze! Goście też byli nastawieni bardzo rozrywkowo, dzięki czemu atmosfera była niesamowita. Parkiet nigdy nie był pusty. Wszyscy się wytańczyli maksymalnie! Muzyka nikogo nie pozostawiła obojętnym!

Wideo

Wideo ślubne Magdy i Łukasza na pewno jest bardzo ciekawie skonstruowane. Różnorodne kadry sprawiają, że oglądający nie może się nudzić. To ważne. Rzeczą, która przyciąga uwagę są kolory- niezwykle subtelne i wyważone. Całość daje bardzo elegancki efekt. Ciekawe jest także to, w jaki sposób oko kamery obserwowało Gości- udało mu się uchwycić szczere i naturalne reakcje. Wygląda to pięknie. Ich radość jest zaraźliwa! Takie video ślubne na pewno będzie wspaniałą pamiątką na lata. Na piękne, przyszłe, wspólne lata!

Autor wideo: Brick Product

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Brick Product Kamerzysta na wesele

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!