Teledysk ślubny Marty i Krzysztofa w kinowej formie. Zapraszamy!

Kino, ach to kino. Ma w sobie magię i czar, który przyciąga. Ile to Par przeżyło swoją pierwszą randkę właśnie w ciemnej kinowej sali? Gdyby te miejsca mogły mówić, to na pewno opowiedziały nam by wiele przepełnionych romantyzmem historii. Czy można więc się dziwić, że Marta i Krzysztof zdecydowali się zrealizować swoje ślubne video właśnie w kinowej stylistyce. Musicie poznać tę Parę! Ten film na pewno Was zachwyci!

Ona to subtelna blondynka. Wygląda niczym rusałka z ballad Adama Mickiewicza. Niewątpliwie ma w sobie wielką magię. On to przystojny brunet z imponującym zarostem. Jest ucieleśnieniem męskiej siły i energii. Spotkały się dwie przeciwności. Nic więc dziwnego w tym, że tworzą Parę po prostu idealną. Mają w sobie to coś, coś, co sprawia, że nie sposób od nich oczy oderwać. Są wyjątkową Parą.

Uwagę zwraca to, w jaki sposób został zrealizowany ten film. Jest to niewątpliwie bardzo dynamiczny montaż. Ma w sobie energię, która sprawia, że nie sposób oczy oderwać od tego filmu. Ma w sobie wielką moc i to niemożliwe do zindentyfikowania coś. Takie filmy aż chce się oglądać. Stylizacja na film jeszcze dodaje tej produkcji uroku. To niewątpliwie wyjątkowe video ślubne.

Film został skomponowany z fragmentów tego wyjątkowego dnia. To naprawdę bardzo dobre posunięcie- z tych drobiazgów budujemy całość. Dzięki nim wiemy, jak wyglądały wszystkie momenty, które na pewno pozostaną szczególnymi dla Marty i Krzysztofa. To musiały być naprawdę cudowne chwile. Coś, czego nie można podrobić.

Kiedy oglądamy ten film, to coś, na co zwracamy uwagę jest narracja księdza, która rozpoczyna produkcję. Nie sposób jest pozostać obojętnym wobec tych słów księdza. Mają w sobie wielką mądrość i moc kreacyjną. Jesteśmy przekonani, że to, co powiedział kapłan zostanie w Marcie i Krzysztofie na długie lata! To, w jaki sposób zrealizowano ten film jest świetną inspiracją dla Par Młodych. Kinowa interpretacja video ślubnego na pewno sprawdzi się wspaniale. Sprawdź już dzisiaj.

Autorzy videa: Prestige Films |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (4)

Skomentuj artykuł

Film Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!
Film Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Razem stanowią naprawdę przepiękną Parę. My dzisiaj mamy dla Was ich przepiękne, klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna. Nie możecie tego przegapić!
Film Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!
Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!
Niewiele osób lubi zimę. Jest wtedy zimno, szaro i odczuwamy coraz to mniejszą chęć do życia. Przez ostatnie kilka lat, pogoda jest bardziej wiosenna niż zimowa. Jednak w lesie w tym czasie jest bardzo urokliwie. Strzeliste świerki, skrzypiący pod stopami śnieg, ślady leśnych zwierząt. Tam biała kołderka utrzymuje się o wiele dłużej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji