• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Sposób na wymarzone wesele w świetnym stylu. Zobacz pomysł w produkcji wideo Patryka i Kasi.

Sposób na wymarzone wesele w świetnym stylu. Zobacz pomysł w produkcji wideo Patryka i Kasi.

Uśmiech i pełen miłości dzień możliwy jest do odczucia w każdej oglądanej minucie.

  • Fotograf i kamerzysta

Para posiadająca styl, wysublimowany gust i szyk. Zaprasza nas do obejrzenia filmu, który z pewnością zachwyci niespotykanymi pomysłami, oryginalnością zestawień estetycznych i interesującą prawdą, którą kryje miłość. Prawdą-, która rozpromienia uśmiech i dodaje oczom blasku. Pierwsze ujęcia zwiastujące miejsce zaślubin przybliżają nas do ogółu stylu. Delikatnie zaznaczone detale występujące w dekoracji sali weselnej nie pozostawiają nic dla domysłu. Para młoda jest pełna miłości dla rodziny, przyjaciół, siebie. Dlatego też widnieją pamiątki pozostawione dla każdego z przybyłych i ujęcia naturalnych ozdób przygotowanych przez samą parę młodą.

Publikacja

Pierwsze spojrzenia na dźwięk melancholijnej muzyki, przeplatają się z uśmiechem gości. Z czasem mijającym na przygotowaniach i ostatnich poprawkach, wzruszamy się, podziwiając narastającą niecierpliwość i zachwyt nad ujęciami.

W przeplatających się ujęciach, skierowanych na przygotowania panny młodej, poznajemy Jego. Mężczyznę o spokojnych oczach. Człowieka, który wydawać może się nam zamyślony. Skupiony, lecz spokojny. Cierpliwie czekający na moment spotkania z ukochaną. Wśród przyjaciół pozostaje niezmienną jednostką, którą wyróżnia szczery uśmiech. Chwile, ujęcia pozostawione na przyjrzenie się Jej bliżej. Suknia wisząca wśród zieleni, delikatność w ułożeniu. W ujęciach powracających bratnia miłość, która może wycisnąć łzy. Przy zbliżeniach na dodatki uzmysławia jej kobiecość.

W przejściu muzycznym jest chwila, na odnalezienie siebie nawzajem. Niesamowite połączenie Kasi i Patryka. Piękne połączenie dusz, w równie idealnej kompozycji wizualnej. Możemy bliżej przyjrzeć się miłości wiszącej nad nimi. W uśmiechu, objęciach, wzajemnej opiece i zaufanym dotyku poznajemy, jaką są parą. Para, która swobodnie czuje się wśród przyjaciół. Pewnie krocząca w stronę ołtarza.

I nadszedł moment, w którym poznajemy Kasię i Patryka przed przysięgą. Ona- piękna, zmysłowa i delikatna. On- przystojny, intrygujący i męski. Połączeni miłością, przedstawieni zostają, jako jedność. Jedność, którą łączy przysięga.

W radosnym uniesieniu maszerują z obrączkami na dłoniach. Pomiędzy spadającym ryżem, a rodziną i znajomymi, kierują się do sali weselnej. Tam czeka na gości niesamowity wystrój i klimat, który można poczuć w momentach ujęć tańca, śpiewu i radości. Uśmiech i pełen miłości dzień możliwy jest do odczucia w każdej oglądanej minucie.

Autor: Klaudia Bawolska

Autor widea: Zatrzymaj czas

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Zatrzymaj Czas Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!