Piękne video ślubne: "To co? Gotowi? Są wątpliwości? No to działamy...". Miłość nie zna granic!

Miłość jest pojęciem, które jest naprawdę trudne do zdefniowania. Bo czy kiedykolwiek ktokolwiek ją widział, narysował, zważył, zmierzył? No właśnie. Miłość można tylko czuć. Dlatego postrzega się ją całkowicie intuicyjnie. Takie właśnie jest to video- lekkie, subtelne, delikatnie, przepełnione emocjami. Zapraszamy serdecznie. Ania i Edward są absolutnie zachwycającą Parą. Ona jest uroczą blondynką o sarnich oczach. W jej dziewczęcym uśmiechu na pewno każdy się zakochać. Nic więc w tym dziwnego, że

Edward nie pozostał wobec niego obojętnym. On również jest szalenie przystojnym mężczyzną. Niewątpliwie ma w sobie to coś. Ciemne włosy w połączeniu z ciemnymi oczami dają oszałamiające wrażenie. O takim mężczyźnie śni nie jedna kobieta. Trzeba również przyznać, że fantastycznie prezentowali się w swoich ślubnych kreacjach. Ania wybrała bardzo dziewczęcy model, który wspaniale podkreślił jej smukłą sylwetkę. Edward zdecydował się na klasyczny garnitur. Wyglądał w nim świetnie. Na takie eleganckie i stylowe Pary Młode aż chce się patrzeć. To coś niesamowitego!

Kiedy oglądamy ten film, to zwracamy uwagę na słowa kapłana. Są one inteligentne, błyskotliwe. Przeżywając wzruszenia ceremonii, często zapominamy o tym, jak ważną rolę spełnia w niej kapłan, to on i to, w jaki sposób przeprowadzi ceremonię, decyduje o tym, jaki będzie miała ona charakter. Tutaj złotousty duszpasterz stanął na wysokości zadania i na pewno wszyscy uczestnicy uroczystości, będą wspominać, to co powiedział.

To video niewątpliwie jest czymś, co robi wrażenie. Z jednej strony jest bardzo energetyczne, ale ma też w sobie zmysłowe niedopowiedzenia. Takie połączenie powoduje, że jest to po prostu całość idealna. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swój ślubny teledysk, to to na pewno będzie wyśmienita inspiracja.

Autor videa: Zebra Studio Multimedialne

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Video. Wrześniowy wieczór. Jezioro... a w tym wszystkim Justyna i Tomasz w stylu rystykalnym przysięgali sobie miłość.
Video. Wrześniowy wieczór. Jezioro... a w tym wszystkim Justyna i Tomasz w stylu rystykalnym przysięgali sobie miłość.
Z każdego kadru tego filmu bije wielka czułość i miłość, jaką darzą się Justyna i Tomasz. To coś fenomenalnego. W gestach, dotyku i spojrzeniach nie można oszukać. Kiedy patrzymy na tę Parę, to nie mamy wątpliwości, że darzą się prawdziwą miłością. To coś pięknego.
Film Wspaniałe wideo ślubne, gdzie widać jak "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."
Wspaniałe wideo ślubne, gdzie widać jak "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."
https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259
Film Musisz zobaczyć to video ślubne! Ślub w Szczawnicy, a plener w Wenecji!
Musisz zobaczyć to video ślubne! Ślub w Szczawnicy, a plener w Wenecji!
Justyna i Tomasz są piękną Parą. Ona to wspaniała piękność o włosach w kolorze ciemnego blondu i czarodziejskim uśmiechu, a on to przystojniak, który ma w sobie łobuzerski wdzięk. Podczas swojego ślubu i wesela prezentowali się po prostu pięknie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji