• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Najwspanialsza synowa na świecie i "gorzkie" przemówinie! Fantastyczne wideo Ann Kristin i Tomka

Najwspanialsza synowa na świecie i "gorzkie" przemówinie! Fantastyczne wideo Ann Kristin i Tomka

Tak pięknego i romantycznego filmu po prostu nie możesz przegapić! Miłego oglądania.

  • Fotograf i kamerzysta
Miłość nie zna żadnych granic, dla niej nie ma ograniczeń, ani barier. Gdy kogoś kochasz nie ma znaczenia skąd pochodzi, czy jakim mówi językiem. Uczucia potrafią połączyć na zawsze dwoje ludzi z odległych zakątków świata. Ba! Potrafią połączyć ich całe rodziny. Tak właśnie było w przypadku Ann Kristin i Tomasza i ich wielojęzyczne video ślubne pokazuje to doskonale. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia. Ale uwaga! Ten niepowtarzalny film na pewno sprawi, że wzruszysz się do łez.Ann Kristin i Tomek to Para Młoda, wydawało by się, wprost wyjęta z najlepszego filmu o miłości. Przystojny wysoki brunet trzymający w objęciach uroczą kobietę, o promiennym uśmiechu i hipnotyzującym spojrzeniu. Patrzą na siebie oczami pełnymi miłości, radości i ciepła. Wiedzą, że odnaleźli tą jedyną, prawdziwą miłość. Swoją drugą połówkę na całe życie. Są delikatni, czuli.
Publikacja

Okazują emocje nie tylko od święta, nie tylko podczas tego Wielkiego dnia jakim jest ślub, ale również w otoczeniu bardziej przyziemnym, stojąc w deszczu nad jeziorem nadal nie potrafią oderwać się od siebie. Aż trudno uwierzyć, że nie jest to wyreżyserowana historia. To dzieje się naprawdę!

Fantastycznym uzupełnieniem dla filmu jest „gorzkie” przemówienie, romantyczna muzyka oraz bardzo wzruszające słowa przysięgi. Te pełne uczuć obietnice oraz łzy szczęścia w oczach Pary

Młodej sprawiają, że video ma naprawdę niepowtarzalny klimat. Cały film jest niesamowicie romantyczny, pełen emocji i magii. Ma w sobie wszystko co powinno mieć ślubne video. Ukazuje każdy najważniejszy moment tego Wielkiego Dnia, od przygotowań, poprzez ceremonie ślubną, sesje plenerową, aż do fantastycznej zabawy na przyjęciu. To obraz, który na długo pozostaje w pamięci i stanowi doskonałą pamiątkę na lata.

Tak pięknego i romantycznego filmu po prostu nie możesz przegapić! Miłego oglądania.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!