Miłość to nie żaden film w żadnym kinie ani całusy małe duże… Aga i Tomasz.

Agnieszka i Tomasz są fantastyczną Parą. Razem prezentują się po prostu pięknie. Ona to urocza szatynka, a On przystojny brunet. Są jak gwiazdy filmowe. Chcesz ich bliżej poznać? To nie możesz przegapić tego video! Jest cudne. Film rozpoczyna się w bardzo ciekawy, intrygujący sposób. Widzimy Agnieszkę i Tomka jadących samochodem, a w tle słyszymy słowa Kapłana, który cytuje… zespół Happysad.

Kultura masowa, popkultura, jest już dosłownie wszędzie. To coś niesamowitego! Ale trzeba przyznać, że słowa: „Miłość to żaden fil w żadnym kinie, ani róże, ani całusy małe duże, ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze” wspaniale odnajdują się w kontekście ceremonii ślubnej. Kapłan w bardzo mądry sposób wytłumaczył, czym jest miłość. A ona jest darem. Agnieszka i Tomasz na pewno zawsze o tym pamiętają. Film jest ciekawie skonstruowany. Kadry z Agnieszką i Tomkiem, czyli głównymi Bohaterami, przeplatają się z pięknymi widokami. Przyroda jest fotogeniczna jak nic innego na świecie. Jest piękna. I jakże wspaniale uzupełnia piękno uczucia, które łączy Agnieszkę i Tomasza. Film jest jedną wielką apoteozą piękna!

Ciekawie prezentują się kadry, które upamiętniają przygotowania na sali weselnej. To miejsce dosłownie piękniało z każdą chwilą. Móc to obserwować- niesamowite doświadczenie. Praca wielu ludzi, którzy byli odpowiedzialni za udekorowanie tego miejsca dała cudowny efekt. Sala prezentowała się bardzo elegancko i wytwornie. Połączenie beżu z bardziej nasyconymi kolorami? Tak, to jest to!

Oglądający film nie może się nudzić. Intrygująca konstrukcja na to nie pozwala. Kadry się przeplatają- możemy zobaczyć jak wyglądały przygotowania Agi i Tomka, jak dekorowano salę weselną, czy obejrzeć ich cudowną ceremonię ślubną i poczuć na własnej skórze tę cudowną atmosferę. Niesamowite! Filmy weselne to na pewno bardzo ciekawy nurt w kwestii mody ślubnej. Dlaczego? Bo to wspaniała pamiątka na przyszłe lata.

To takie ożywione wspomnienia. Jaką radością będzie móc w przyszłości wrócić do tamtych chwil i przypomnieć sobie jak było pięknie. I rozmarzyć się- jak jeszcze będzie cudownie.

Autor wideo: invertstudio.pl

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji