• Magazyn
  • Usługodawcy

"Mam nadzieję, ża całe nasze życie będzie szczęśliwe...". Zapraszamy na wideo ślubne Joanny i Sławomira!

Kiedy oglądamy to video naszą uwagę zwraca wiele aspektów, ale podstawowym jest zachwyt jakie ono powoduje. To piękna pamiątka z wielkiego dnia Joanny i Sławomira.

  • Fotograf i kamerzysta
  • 2017
  • Śląskie

Kiedy Para staje na ślubnym kobiercu, to najważniejszym dla nich jest to, aby ich wspólne życie było szczęśliwe. Marzenia, pragnienia, modlitwy… Wszystko to, ma doprowadzić do tego ukochanego celu. Ważne jest to, żeby te wyjątkowe momenty w jak najpiękniejszy sposób upamiętnić. Jedną z metod prowadzących ku temu jest video ślubne. Dzisiaj mamy dla Was wyjątkowy przykład takiej realizacji. Poznajcie Joannę i Sławomira. To spotkanie na pewno zrobi na Was wrażenie.

Każde video ślubne powinno wyróżniać się mało klasycznym sposobem montażu (bo tylko wtedy, kiedy jest on dynamiczny i przepełniony energią, to przyciąga odbiorców do oglądania i sprawia, że oni się nie nudzą), odpowiednim doborem kolorów (zestawienie mdłych pasteli znudzi każdego, czyż nie?), ciekawie dobraną muzyką (melodia nie może ani być zbyt delikatna, ale też nie może swoją obecnością przytłaczać przestawionych kadrów).

Tylko i wyłącznie wtedy ślubne video może zachwycić. Czy jest tak w tym przypadku? Ależ tak! Uwagę zwraca montaż. Jest on dynamiczny i niezwykle intrygujący. Joanna i Sławomir są piękną Parą. Mają w sobie coś takiego, co nie sposób jest opisać słowami. Kiedy na nich patrzymy , widzimy relację, jaka ich łączy- miłość, wzajemne oddanie, czułość jaką darzą siebie nawzajem. To po prostu musi być nierozerwalne uczucie. I to właśnie widać jest w tym video. Każdy kadr jest spójną opowieścią o ich miłości.

Kiedy oglądamy to video naszą uwagę zwraca wiele aspektów, ale podstawowym jest zachwyt jakie ono powoduje. To piękna pamiątka z wielkiego dnia Joanny i Sławomira.

Autor videa: AnMa-Studio

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!