Krótki wywiad księdza z Parą na wideo ślubnym Katarzyny i Tomasza. Nie przegap!

Ślub i wesele to taki okres w życiu człowieka, który chcemy jak najlepiej upamiętnić- nic w tym dziwnego, tych chwil nie da się powtórzyć, są przepełnione magią i czarem. Wiele Par decyduje się zrealizować swoje wideo ślubne- to doskonały pomysł. Dzisiaj mamy dla Was wyśmienity przykład takiej realizacji. Zapraszamy serdecznie. Miłego oglądania!

Kiedy oglądamy ten film, to niewątpliwie zwracamy uwagę na dynamiczny montaż. Jest w nim prawdziwa energia i moc. Nie sposób to podrobić. To naprawdę jest prawdziwa magia. Do pozazdroszczenia. Czymś, co przyciąga uwagę w tym filmie jest użyta kolorystyka. Jest taka żywa i pełna energii. Atmosfera panująca podczas tego ślubu i wesela musiała właśnie taka być. Aż człowiek żałuje, że go tam nie było!

Niewątpliwie na tle innych, ten film wyróżnia się kontaktem jaki młodzi mieli z księdzem. Ten charyzmatyczny duszpasterz sprawił, że uroczysta msza ślubna była naprawdę wyjątkową ceremonią. Takich księży nam potrzeba! Ważną częścią tego filmu jest muzyka, która znakomicie uzupełnia przedstawione kadry.

Jest swobodna i dźwięczna. Ma w sobie to coś. Ten teledysk po prostu znakomicie się ogląda- z wielkim spokojem i uśmiechem. Dzięki temu film jest spójną całością. Tak właśnie powinien prezentować się teledysk ślubny! Brawo! 

Oprawa fotograficzna: AnMA-Studio |Lokal weselny: Zacisze |

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji