Krótki wywiad księdza z Parą na wideo ślubnym Katarzyny i Tomasza. Nie przegap!

Ślub i wesele to taki okres w życiu człowieka, który chcemy jak najlepiej upamiętnić- nic w tym dziwnego, tych chwil nie da się powtórzyć, są przepełnione magią i czarem. Wiele Par decyduje się zrealizować swoje wideo ślubne- to doskonały pomysł. Dzisiaj mamy dla Was wyśmienity przykład takiej realizacji. Zapraszamy serdecznie. Miłego oglądania!

Kiedy oglądamy ten film, to niewątpliwie zwracamy uwagę na dynamiczny montaż. Jest w nim prawdziwa energia i moc. Nie sposób to podrobić. To naprawdę jest prawdziwa magia. Do pozazdroszczenia. Czymś, co przyciąga uwagę w tym filmie jest użyta kolorystyka. Jest taka żywa i pełna energii. Atmosfera panująca podczas tego ślubu i wesela musiała właśnie taka być. Aż człowiek żałuje, że go tam nie było!

Niewątpliwie na tle innych, ten film wyróżnia się kontaktem jaki młodzi mieli z księdzem. Ten charyzmatyczny duszpasterz sprawił, że uroczysta msza ślubna była naprawdę wyjątkową ceremonią. Takich księży nam potrzeba! Ważną częścią tego filmu jest muzyka, która znakomicie uzupełnia przedstawione kadry.

Jest swobodna i dźwięczna. Ma w sobie to coś. Ten teledysk po prostu znakomicie się ogląda- z wielkim spokojem i uśmiechem. Dzięki temu film jest spójną całością. Tak właśnie powinien prezentować się teledysk ślubny! Brawo! 

Oprawa fotograficzna: AnMA-Studio |Lokal weselny: Zacisze |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!
Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!
Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!
Film Śpiewająca Panna Młoda i jej specjalna dedykacja dla swojego męża! Nie przegap!
Śpiewająca Panna Młoda i jej specjalna dedykacja dla swojego męża! Nie przegap!
To video jest naprawdę przepiękne. Ma w sobie wielką pasję, subtelność, delikatność, sensualną zmysłowość, ale też wielką moc i niezwykłą energię. Robi wrażenie.
Film Wideo ślubne Barbary i Krystiana w Szczyrku, to niesamowita inspiracja dla Par! Musisz to zobaczyć!
Wideo ślubne Barbary i Krystiana w Szczyrku, to niesamowita inspiracja dla Par! Musisz to zobaczyć!
Jest oryginalne, ciekawe, po prostu piękne. Nie sposób jest to opisać słowami. Ten film na pewno będzie świetną inspiracją dla Par Młodych. Nie wahajcie się czerpać z niej garściami!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji