Krótki wywiad księdza z Parą na wideo ślubnym Katarzyny i Tomasza. Nie przegap!

Ślub i wesele to taki okres w życiu człowieka, który chcemy jak najlepiej upamiętnić- nic w tym dziwnego, tych chwil nie da się powtórzyć, są przepełnione magią i czarem. Wiele Par decyduje się zrealizować swoje wideo ślubne- to doskonały pomysł. Dzisiaj mamy dla Was wyśmienity przykład takiej realizacji. Zapraszamy serdecznie. Miłego oglądania!

Kiedy oglądamy ten film, to niewątpliwie zwracamy uwagę na dynamiczny montaż. Jest w nim prawdziwa energia i moc. Nie sposób to podrobić. To naprawdę jest prawdziwa magia. Do pozazdroszczenia. Czymś, co przyciąga uwagę w tym filmie jest użyta kolorystyka. Jest taka żywa i pełna energii. Atmosfera panująca podczas tego ślubu i wesela musiała właśnie taka być. Aż człowiek żałuje, że go tam nie było!

Niewątpliwie na tle innych, ten film wyróżnia się kontaktem jaki młodzi mieli z księdzem. Ten charyzmatyczny duszpasterz sprawił, że uroczysta msza ślubna była naprawdę wyjątkową ceremonią. Takich księży nam potrzeba! Ważną częścią tego filmu jest muzyka, która znakomicie uzupełnia przedstawione kadry.

Jest swobodna i dźwięczna. Ma w sobie to coś. Ten teledysk po prostu znakomicie się ogląda- z wielkim spokojem i uśmiechem. Dzięki temu film jest spójną całością. Tak właśnie powinien prezentować się teledysk ślubny! Brawo! 

Oprawa fotograficzna: AnMA-Studio |Lokal weselny: Zacisze |

Skomentuj artykuł

Film Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!
Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!
Meet and love: Olga Chmiela / Mark Chmiela- Best organisation and wedding companies in one place:Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!
Film Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Dzięki subtelnym przejściom, między każdym kadrem możemy sądzić, że całość filmu została nagrana jednorazowo. Sceny z różnych filmów zostały zestawione idealnie, a delikatna muzyka rewelacyjnie współgrała z całością.
Film List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
Zazwyczaj podczas filmów ślubnych możemy zobaczyć jedynie, jak wyglądał dzień ślubu, jednak w tym niezwykłym filmie poznajemy również historię Pauliny i Krystiana. Ich wspólne wyjazdy, spędzone chwile oraz uczucia wiążące ich na zawsze. Chcecie wiedzieć, jak wyglądał ich dzień ślubu?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji