Kasia i Filip zachwycają Was na wideo ślubnym! Nie przegap!

Obecnie istnieje naprawdę wiele sposób na upamiętnienie ślubu i wesela. Jednym z nich jest wideo ślubne, zwane również teledyskiem. Dzisiaj mamy dla Was wyjątkowy przykład realizacji tego typu materiału. Poznajcie Kasię i Filipa. Energia, do której dodamy radość i miłość to właśnie oni. Zachwycą Was!

Czymś co niewątpliwie zwraca uwagę w tym filmie jest kolorystyka. Piękne drzewa w jesiennej szacie tworzą niesamowite tło. Takie ciepło to prawdziwa magia. Niech ktoś powie, że bajki się nie zdarzają w życiu codziennym. Kadry zrealizowane w lesie mają wyjątkowy charakter. Widać na nich czystą radość i szczęście. Kiedy na nie patrzymy, nie mamy wątpliwości, że Kasia i Filip nie tylko są w sobie zakochani, ale też są świetnymi przyjaciółmi, którzy lubią ze sobą spędzać czas.

W tym wideo przedstawione są również kadry z tego w jaki sposób Kasia i Filip przygotowywali się do swojego Wielkiego Dnia. Możemy zauważyć, że uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. To coś niesamowitego! Szczęście w czystej postaci. Zaś ich spotkanie przed ołtarzem było po prostu cudowne. To magia. Magia, która stała się rzeczywistością.

Cały film jest niezwykle dynamiczny- kadry z kościoła czy z przygotowań przeplatają się z tymi z lasu. Dzięki temu nie sposób jest się nudzić oglądając ten film. To energia w czystej postaci. Coś wspaniałego.

Mówiąc o tym filmie nie sposób jest nie wspomnieć o muzyce, która została wykorzystana. Dobrano ją świetnie- w doskonały sposób uzupełnia przedstawione kadry. Z jednej strony jest dość wyrazista, a z drugiej niezwykle subtelna. Jest po prostu idealnym tłem.

To wideo na pewno robi wrażenie. Piękna para w połączeniu z cudownym otoczeniem stanowi mariaż doskonały. Zachwyć się!

Autor video: Prestige Films

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Film Wspaniałe wideo ślubne, gdzie widać jak "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."
Wspaniałe wideo ślubne, gdzie widać jak "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."
https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259
Film Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!
Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!
Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!Wideo ślubne , gdzie para właśnie "Tak powinna bawić się na własnym weselu!"!
Film Bajecznie piękne wideo ślubne z Malediw! Będziecie zachwyceni!
Bajecznie piękne wideo ślubne z Malediw! Będziecie zachwyceni!
Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swoją sesję ślubną, to my dzisiaj mamy dla Ciebie fantastyczną inspirację. Nie bój się z niej skorzystać. Może i Ty zdecydujesz się na jakąś egzotyczną lokalizację?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji