Kasia i Filip zachwycają Was na wideo ślubnym! Nie przegap!

Obecnie istnieje naprawdę wiele sposób na upamiętnienie ślubu i wesela. Jednym z nich jest wideo ślubne, zwane również teledyskiem. Dzisiaj mamy dla Was wyjątkowy przykład realizacji tego typu materiału. Poznajcie Kasię i Filipa. Energia, do której dodamy radość i miłość to właśnie oni. Zachwycą Was!

Czymś co niewątpliwie zwraca uwagę w tym filmie jest kolorystyka. Piękne drzewa w jesiennej szacie tworzą niesamowite tło. Takie ciepło to prawdziwa magia. Niech ktoś powie, że bajki się nie zdarzają w życiu codziennym. Kadry zrealizowane w lesie mają wyjątkowy charakter. Widać na nich czystą radość i szczęście. Kiedy na nie patrzymy, nie mamy wątpliwości, że Kasia i Filip nie tylko są w sobie zakochani, ale też są świetnymi przyjaciółmi, którzy lubią ze sobą spędzać czas.

W tym wideo przedstawione są również kadry z tego w jaki sposób Kasia i Filip przygotowywali się do swojego Wielkiego Dnia. Możemy zauważyć, że uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. To coś niesamowitego! Szczęście w czystej postaci. Zaś ich spotkanie przed ołtarzem było po prostu cudowne. To magia. Magia, która stała się rzeczywistością.

Cały film jest niezwykle dynamiczny- kadry z kościoła czy z przygotowań przeplatają się z tymi z lasu. Dzięki temu nie sposób jest się nudzić oglądając ten film. To energia w czystej postaci. Coś wspaniałego.

Mówiąc o tym filmie nie sposób jest nie wspomnieć o muzyce, która została wykorzystana. Dobrano ją świetnie- w doskonały sposób uzupełnia przedstawione kadry. Z jednej strony jest dość wyrazista, a z drugiej niezwykle subtelna. Jest po prostu idealnym tłem.

To wideo na pewno robi wrażenie. Piękna para w połączeniu z cudownym otoczeniem stanowi mariaż doskonały. Zachwyć się!

Autor video: Prestige Films

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Film Wideo ślubne bardzo zakochanej Pary, które musisz zobaczyć!
Wideo ślubne bardzo zakochanej Pary, które musisz zobaczyć!
Ten kinowy styl przypadnie Wam do gustu od pierwszej chwili!
Film Taniec z Dirty Dancing, czyli piękne wideo ślubne Żanety i Andrzeja!
Taniec z Dirty Dancing, czyli piękne wideo ślubne Żanety i Andrzeja!
Lubisz film "Dirty Dancing"? Musisz to zobaczyć!
Film Wideo ślubne: tutaj zaczęło się coś bardzo pięknego! Zobacz!
Wideo ślubne: tutaj zaczęło się coś bardzo pięknego! Zobacz!
Film jest dynamiczny i bardzo konkretny. Dzięki takiej realizacji możemy zobaczyć jak ten dzień wyglądał w całości!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji