Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!

„W górach jest wszystko, co kocham”

Każdy rejon Polski ma w sobie wiele uroku. Nie ma co ukrywać- nasz kraj jest naprawdę wyjątkowy. Jednym z takich miejsc są góry. Ich majestat, wielka klasa i cudowne krajobrazy powodują, że to miejsce jest naprawdę wspaniałe. Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować górską miłość Renaty i Konrada. Te kadry na pewno Was zauroczą.

Ten ślubny film uderza swoją wielką naturalnością. Uwagę już zwraca pierwszy kadr- zbliżenie na drzewo, gdzie w tle słychać śpiew wiosennych ptaków jest przeurocze. To zapowiada cały klimat filmu, to że będzie się tam stawiało na naturalność i autentyczność.

Renata i Konrad prezentują się w tym filmie po prostu cudownie. Aż chce się zaśpiewać: „Piękna ona, piękny on…”. Może to parafraza znanego przeboju, ale jakże trafna, czyż nie. Bo to naprawdę jest piękna Para. I jakże cudownie prezentują się w swoich ślubnych strojach. Widać, że były one po prostu doskonale dobrane. I tak powinno być.

Głównym motywem w tym filmie są góry. Trzeba przyznać, że to rozwiązanie robi wrażenie. Jeżeli macie w sobie miłość do tej części Polski, to czemu by nie wyrazić jej w dniu swojego ślubu? To zawsze będzie prezentowało się pięknie.

Warto jest też zwrócić uwagę na montaż. W tym przypadku dynamicznie połączono kadry, co sprawia, że oglądając ten film nie sposób jest się nudzić! Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!

Autor widea: LoveStory

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!
Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!
Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!
Film Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Razem stanowią naprawdę przepiękną Parę. My dzisiaj mamy dla Was ich przepiękne, klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna. Nie możecie tego przegapić!
Film Bajecznie piękne wideo ślubne z Malediw! Będziecie zachwyceni!
Bajecznie piękne wideo ślubne z Malediw! Będziecie zachwyceni!
Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swoją sesję ślubną, to my dzisiaj mamy dla Ciebie fantastyczną inspirację. Nie bój się z niej skorzystać. Może i Ty zdecydujesz się na jakąś egzotyczną lokalizację?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji