• Magazyn
  • Usługodawcy

Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!

Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!

  • Fotograf i kamerzysta
  • 2017
  • Małopolskie

„W górach jest wszystko, co kocham”

Każdy rejon Polski ma w sobie wiele uroku. Nie ma co ukrywać- nasz kraj jest naprawdę wyjątkowy. Jednym z takich miejsc są góry. Ich majestat, wielka klasa i cudowne krajobrazy powodują, że to miejsce jest naprawdę wspaniałe. Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować górską miłość Renaty i Konrada. Te kadry na pewno Was zauroczą.

Ten ślubny film uderza swoją wielką naturalnością. Uwagę już zwraca pierwszy kadr- zbliżenie na drzewo, gdzie w tle słychać śpiew wiosennych ptaków jest przeurocze. To zapowiada cały klimat filmu, to że będzie się tam stawiało na naturalność i autentyczność.

Renata i Konrad prezentują się w tym filmie po prostu cudownie. Aż chce się zaśpiewać: „Piękna ona, piękny on…”. Może to parafraza znanego przeboju, ale jakże trafna, czyż nie. Bo to naprawdę jest piękna Para. I jakże cudownie prezentują się w swoich ślubnych strojach. Widać, że były one po prostu doskonale dobrane. I tak powinno być.

Głównym motywem w tym filmie są góry. Trzeba przyznać, że to rozwiązanie robi wrażenie. Jeżeli macie w sobie miłość do tej części Polski, to czemu by nie wyrazić jej w dniu swojego ślubu? To zawsze będzie prezentowało się pięknie.

Warto jest też zwrócić uwagę na montaż. W tym przypadku dynamicznie połączono kadry, co sprawia, że oglądając ten film nie sposób jest się nudzić! Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!

Autor widea: LoveStory

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

LoveStory Kamerzysta na wesele

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!