Ciekawa ewolucja torebek w ciągu ostatnich 100 lat!

Czy wyobrażasz sobie to, jak wielką zmianę przeszły torebki w ciągu ostatnich stu lat. Moda zawsze wraca, więc pozwól sobie przeanalizować co działo się w niej w przeszłości!

  • Fotograf i kamerzysta

Jednym z najważniejszych elementów stroju kobiecego niewątpliwie jest torebka. Jest uzupełnieniem, przysłowiową kropką nad i. Świadczy o naszym stylu życia. Torebki ewoluowały na przestrzeni dziejów- zmieniała się ich forma i kształt. Pojawiały się również nowe materiały i style. Warto zaznaczyć, że już na hieroglifach w starożytnym Egipcie pojawiali się mężczyźni noszący małe torby.

Za każdym razem, kiedy jesteś zapraszana na wesele czy na inne uroczyste wydarzenie, to stajesz przed wielkim wyzwaniem- do swojej wymarzonej kreacji musisz dobrać odpowiednią torebkę, która będzie przyprawą doprawiającą Twoją stylizację. Łącząc wszystkie akcesoria uzyskasz odpowiedni wygląd, którym zachwycisz wszystkich!

Istnieje wiele rodzajów torebek, wiele marek. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i upodobań. To jaką wybierzesz, zależy również od tego na jakiego typu wydarzenie się wybierasz. To bardzo ważne. Ten film pokazuje ciekawą ewolucję torebek w okresie ostatnich stu lat. Na pewno się zaciekawisz!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!