Ciekawa ewolucja torebek w ciągu ostatnich 100 lat!

Jednym z najważniejszych elementów stroju kobiecego niewątpliwie jest torebka. Jest uzupełnieniem, przysłowiową kropką nad i. Świadczy o naszym stylu życia. Torebki ewoluowały na przestrzeni dziejów- zmieniała się ich forma i kształt. Pojawiały się również nowe materiały i style. Warto zaznaczyć, że już na hieroglifach w starożytnym Egipcie pojawiali się mężczyźni noszący małe torby.

Za każdym razem, kiedy jesteś zapraszana na wesele czy na inne uroczyste wydarzenie, to stajesz przed wielkim wyzwaniem- do swojej wymarzonej kreacji musisz dobrać odpowiednią torebkę, która będzie przyprawą doprawiającą Twoją stylizację. Łącząc wszystkie akcesoria uzyskasz odpowiedni wygląd, którym zachwycisz wszystkich!

Istnieje wiele rodzajów torebek, wiele marek. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i upodobań. To jaką wybierzesz, zależy również od tego na jakiego typu wydarzenie się wybierasz. To bardzo ważne. Ten film pokazuje ciekawą ewolucję torebek w okresie ostatnich stu lat. Na pewno się zaciekawisz!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Wesele i radość! Piękny montaż i ciekawa inspiracja ślubna
Wesele i radość! Piękny montaż i ciekawa inspiracja ślubna
Wesele? To była wspaniała impreza. O dziwo najlepiej bawiła się Para Młoda!
Film Fantastyczne wideo ślubne o zakochanej do granic nieskończoności Pary!
Fantastyczne wideo ślubne o zakochanej do granic nieskończoności Pary!
Zobacz wideo Polki i Hiszpana- parę zakochaną w sobie do szaleństwa, aż miło poparzeć!
Film Folklor, Donatan i Cleo oraz Sami swoi, czyli nowoczesne podziękowania ślubne dla rodziców! Super pomysł!
Folklor, Donatan i Cleo oraz Sami swoi, czyli nowoczesne podziękowania ślubne dla rodziców! Super pomysł!
Przygotowujesz się do ślubu i szukasz pomysłu w jaki sposób podziękować Rodzicom? Potrzebujesz inspiracji? To musisz zobaczyć ten film! On sprawi, że na pewno znajdziesz koncept na swoje podziękowania i będą one doskonałe. Spróbuj sam!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji