Tatry Wysokie, ośnieżone szczyty gór i wspaniała Para!

Co najpiękniejsze jest w górach? Ciężko określić to w kilku słowach. Przede wszystkim piękno górskich szczytów ma swój urok przez cały rok. Zimą – idealne miejsce dla miłośników sportów zimowych, wiosną – budząca się do życia przyroda , a latem fauna i flora tak unikatowe dla mieszkańców miast i miasteczek. A jesienią? Jesienią w góry wybrali się Monika i Adrian, Młoda Para, po uszy zakochana w sobie i w górach. 

Góry nie tylko zachęcają nas swoim pięknem, ale także stamtąd pochodzi cześć naszej rodziny, czyli można napisać że miłość do gór mamy we krwi. MONIKA I ADRIAN

Tuż po magicznym weselu W Młynie nad Starą Regą, wraz z Przemysławem Białkiem wybrali się na wycieczkę w góry. Cudowne wełniane swetry, ciepły koc w kratę, kapelusz i można zdobywać szczyty. Po drodze napotkali stado owiec, które dały ciekawe tło, ale również stały się bohaterem drugiego planu.

Malownicze górskie stawy pozwoliły na połączenie tej sesji z urokiem polskich jezior i górskich szczytów, które znów nie tylko stanowią o pięknie kadrów. To obraz szacunku człowieka wobec wielkości przyrody. Wiatr powiewający suknią ślubną, chłód, który odganiał od Moniki Adrian i przenikające przez chmury słońce, którego blask zawsze potęguje wrażenia fotografii. 

Te zdjęcia pokazują, jak bardzo swobodnie Młoda Para czuła się w tym otoczeniu i przed obiektywem fotografa. Choć pogoda była idealna na sesję zdjęciową. Chłód dawał o sobie znać, choć Młoda Para rozgrzana była emocjami, które z pewnością spowodowane były świeżymi wspomnieniami z dnia ślubu. Czułe gesty, uśmiechy i subtelny dotyk pokazywały jak silne jest uczucie między Młodą Parą. 

Leśne szlaki i przejrzystość widoku na szczyty gór wzmagają w nas tęsknotę za poznawaniem dzikiej przyrody, często porównywanej do dzikości ludzkiego uczucia. To niesamowite zderzenie jak blisko natura człowieka jest bliska samej Matce Naturze. Jednocześnie ta potęga przyrody często nad przeraża i przyciąga zarazem. To wielkość i małość, piękno i szarość życia codziennego.

Suknia Novia Salon Ślubny (kolekcja stella york 6432) | Ozdoba do włosów -Bijou Brigitte | Bransoletka – Kate Spade | Szpilki – Kulig | Naszyjnik – Apart | Kolczyki – Yes | Garnitur, buty, muszka, poszetka, – Lancerto | Obrączki – Zbigniew Sokołowski Pracownia Zlotniczko-jubilerska Połczyn Zdrój

Skomentuj artykuł

Górscy Fotografia
Reportaż ślubny Aoife i Stevena - miłość unosi się w powietrzu!
Aoife i Steven to cudowna para, która pochodzi z Irlandii. Aoife, kobieta o tradycyjnym imieniu celtyckim jest trenerem personalnym, z kolei Steven pracuje jako pilot.
Ślub w ogrodzie Pałacu w Paszkówce. Norweskie wesele Malin i Espen!
Ślub w ogrodzie Pałacu w Paszkówce. Norweskie wesele Malin i Espen!
Coraz częściej w Polsce organizowane są śluby zagraniczne. I choć brzmi to dość egzotycznie, jednym z głównych powodów są uroki naszego krajobrazu. Jedną z par, która podjęła decyzję o organizacji swojego najważniejszego dnia w życiu w Polsce jest Malin i Espen, Norwegowie, którzy świetnie połączyli wnętrza Pałacu w Paszkówce z pięknem stylu rustykalnego.
Nad brzegiem jeziora w pięknym świetle oni, czyli zachwycająca rustykalna sesja ślubna
Nad brzegiem jeziora w pięknym świetle oni, czyli zachwycająca rustykalna sesja ślubna
Wspaniała sesja stylizowana, która pokazuje, że w każdej pracy można przejść z niemocy w twórczość, gdy tylko znajdzie się pomocną dłoń. Przemysław Białek nie tylko stworzył wspaniałą fotografię, ale również głośno powiedział o tym, co ciągle w wielu kręgach jest tematem tabu. Sesja, która staje się obrazem wyjścia z twórczej niemocy.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji