Tajny ślub Jennifer Aniston i Justina Theroux w Los Angeles!!!

Cztery lata wspólnych randek, z czego trzy ostatnie były dla nich szczególnie bliskie, ponieważ w końcu Jennifer Aniston i Justin Theroux są małżeństwem! Pojawiało się wiele spekulacji na temat ich ślubu oraz jego braku. My znamy wszystkie szczegóły które przedostały się do mediów.

Jennifer Aniston y Justin Theroux.
Jennifer Aniston y Justin Theroux. Credits: Jennifer Aniston Instagram

Wesele odbyło się w nocy 5 sierpnia w rezydencji w Bel Air, ponieważ para chciała utrzymać ceremonie w tajemnicy i przeżyć ja w prywatnej atmosferze uczestniczyło w niej około 70 osób, wśród nich byli przyjaciele pary oraz rodzina, ale nikt nie spodziewał się, że będzie… gościem weselnym. Para zaprosiła znajomych na przyjęcie z okazji 44 urodzin Justina. Na miejscu okazało się, że uroczystość jest dużo ważniejsza, niż na początku się to wydawało.

Jennifer znana jako najbardziej pożądana singielka Hollywood po rozstaniu z Bradem Pittem, mocno przeżyła związek. W 2008 roku podczas kręcenia filmu na Hawajach poznała Justina. Nic wtedy nie wskazywało, że para ma się ku sobie, ponieważ dopiero po trzech latach spotkali się ponownie i zaiskrzyło wystarczająco mocno, że romans przeistoczył się w miłość. Justin w dniu swoich urodzin poprosił partnerkę o rękę obdarowywując ją 8 karatowym pierścionkiem.

Po wspólnie spędzonych latach wzlotów i upadków w relacji odbyła się uroczystość ślubną, która sprawiła, że singielka Hollywood wraz ze swoim partnerem usłyszała: jesteście mężem i żoną!

Jennifer Aniston y Justin Theroux.
Jennifer Aniston y Justin Theroux. Credits: Gtres Online

Nic jeszcze nie wiadomo o sukni ślubnej, fryzurze, apartamencie dla nowożeńców, butach, garniturze pana młodego i dekoracji ceremonii. Wiemy tylko, że ślub odbył się na zewnątrz pałacu, według niektórych mediów była możliwość zrobienia zdjęcia z lotu samolotu.

Nawet w dzisiejszych czasach są pary, które preferują celebrować swój ślub w kameralnym towarzystwie. Życzymy samych pięknych chwil Młodej Parze!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce na weekend we dwoje! Sprawdź!
8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce na weekend we dwoje! Sprawdź!
Znacie inne romantyczne miejsca w Polsce, gdzie warto pojechać w podróż poślubną? I co w ogóle sądzicie o spędzeniu miesiąca miodowego w Polsce?
KONKURS! Co powiesz na przedślubny rejs w Skandynawii? Wygraj rejs dla dwojga!
KONKURS! Co powiesz na przedślubny rejs w Skandynawii? Wygraj rejs dla dwojga!
Okres przedślubny jest niezwykle ważnym czasem dla każdej Pary Narzeczeńskiej. Co powiecie na wspólną podróż?
Justin Alexander Signature
Suknie ślubne Justina Alexandera 2016: podkreślą piękno Twojej kobiecości!
Widziałaś nową kolekcję sukien ślubnych Justina Alexandera 2016 ? Oto zbiór wszystkich swoich sukien ślubnych, których szukasz!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji