Tajny ślub Jennifer Aniston i Justina Theroux w Los Angeles!!!

Cztery lata wspólnych randek, z czego trzy ostatnie były dla nich szczególnie bliskie, ponieważ w końcu Jennifer Aniston i Justin Theroux są małżeństwem! Pojawiało się wiele spekulacji na temat ich ślubu oraz jego braku. My znamy wszystkie szczegóły które przedostały się do mediów.

Jennifer Aniston y Justin Theroux.
Jennifer Aniston y Justin Theroux. Credits: Jennifer Aniston Instagram

Wesele odbyło się w nocy 5 sierpnia w rezydencji w Bel Air, ponieważ para chciała utrzymać ceremonie w tajemnicy i przeżyć ja w prywatnej atmosferze uczestniczyło w niej około 70 osób, wśród nich byli przyjaciele pary oraz rodzina, ale nikt nie spodziewał się, że będzie… gościem weselnym. Para zaprosiła znajomych na przyjęcie z okazji 44 urodzin Justina. Na miejscu okazało się, że uroczystość jest dużo ważniejsza, niż na początku się to wydawało.

Jennifer znana jako najbardziej pożądana singielka Hollywood po rozstaniu z Bradem Pittem, mocno przeżyła związek. W 2008 roku podczas kręcenia filmu na Hawajach poznała Justina. Nic wtedy nie wskazywało, że para ma się ku sobie, ponieważ dopiero po trzech latach spotkali się ponownie i zaiskrzyło wystarczająco mocno, że romans przeistoczył się w miłość. Justin w dniu swoich urodzin poprosił partnerkę o rękę obdarowywując ją 8 karatowym pierścionkiem.

Po wspólnie spędzonych latach wzlotów i upadków w relacji odbyła się uroczystość ślubną, która sprawiła, że singielka Hollywood wraz ze swoim partnerem usłyszała: jesteście mężem i żoną!

Jennifer Aniston y Justin Theroux.
Jennifer Aniston y Justin Theroux. Credits: Gtres Online

Nic jeszcze nie wiadomo o sukni ślubnej, fryzurze, apartamencie dla nowożeńców, butach, garniturze pana młodego i dekoracji ceremonii. Wiemy tylko, że ślub odbył się na zewnątrz pałacu, według niektórych mediów była możliwość zrobienia zdjęcia z lotu samolotu.

Nawet w dzisiejszych czasach są pary, które preferują celebrować swój ślub w kameralnym towarzystwie. Życzymy samych pięknych chwil Młodej Parze!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Credits: The Harrogate Bridal Show
The Harrogate Bridal Show: odkrywa największe targi ślubne w Wielkiej Brytanii!
Harrogate Bridal Show po raz kolejny okazały się ważną częścią kalendarza przemysłu ślubnego, zarówno dla projektantów, którzy prezentują swoje najnowsze kolekcje, jak i dla sprzedawców, którzy je otrzymują. To wspaniałe wydarzenie, które miało spektakularne przyjęcie.
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 21 – 22 października w przestrzeniach Tytano przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie oraz w siedzibach Partnerów odbędzie się I edycja krakowskiego weekendu ślubnego: Cracow Bridal Weekend.
Okrągłe czy prostokątne? Jakie stoły wybrać na wesele? Pomożemy Ci zdecydować!
Okrągłe czy prostokątne? Jakie stoły wybrać na wesele? Pomożemy Ci zdecydować!
Zastanawiasz się, na jakie stoły zdecydować się na swoim weselu? Poznaj za i przeciw dwóch opcji: stołów okrągłych i prostokątnych.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji