• Magazyn
  • Tajny ślub Jennifer Aniston i Justina Theroux w Los Angeles!!!

Tajny ślub Jennifer Aniston i Justina Theroux w Los Angeles!!!

Historia, która może zaskoczyć gości, ponieważ nie wiedzą, że będą brali udział w...weselu. Poznaj szczegóły, które znamy do tej pory!

  • Po ślubie

Cztery lata wspólnych randek, z czego trzy ostatnie były dla nich szczególnie bliskie, ponieważ w końcu Jennifer Aniston i Justin Theroux są małżeństwem! Pojawiało się wiele spekulacji na temat ich ślubu oraz jego braku. My znamy wszystkie szczegóły które przedostały się do mediów.

zapiszJennifer Aniston y Justin Theroux.
Jennifer Aniston y Justin Theroux. Credits: Jennifer Aniston Instagram
Publikacja

Wesele odbyło się w nocy 5 sierpnia w rezydencji w Bel Air, ponieważ para chciała utrzymać ceremonie w tajemnicy i przeżyć ja w prywatnej atmosferze uczestniczyło w niej około 70 osób, wśród nich byli przyjaciele pary oraz rodzina, ale nikt nie spodziewał się, że będzie… gościem weselnym. Para zaprosiła znajomych na przyjęcie z okazji 44 urodzin Justina. Na miejscu okazało się, że uroczystość jest dużo ważniejsza, niż na początku się to wydawało.

Jennifer znana jako najbardziej pożądana singielka Hollywood po rozstaniu z Bradem Pittem, mocno przeżyła związek. W 2008 roku podczas kręcenia filmu na Hawajach poznała Justina. Nic wtedy nie wskazywało, że para ma się ku sobie, ponieważ dopiero po trzech latach spotkali się ponownie i zaiskrzyło wystarczająco mocno, że romans przeistoczył się w miłość. Justin w dniu swoich urodzin poprosił partnerkę o rękę obdarowywując ją 8 karatowym pierścionkiem.

Po wspólnie spędzonych latach wzlotów i upadków w relacji odbyła się uroczystość ślubną, która sprawiła, że singielka Hollywood wraz ze swoim partnerem usłyszała: jesteście mężem i żoną!

zapiszJennifer Aniston y Justin Theroux.
Jennifer Aniston y Justin Theroux. Credits: Gtres Online

Nic jeszcze nie wiadomo o sukni ślubnej, fryzurze, apartamencie dla nowożeńców, butach, garniturze pana młodego i dekoracji ceremonii. Wiemy tylko, że ślub odbył się na zewnątrz pałacu, według niektórych mediów była możliwość zrobienia zdjęcia z lotu samolotu.

Nawet w dzisiejszych czasach są pary, które preferują celebrować swój ślub w kameralnym towarzystwie. Życzymy samych pięknych chwil Młodej Parze!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!