• Magazyn
  • Suknie ślubne Rosa Clara 2016: urokliwe i stylowe!

Suknie ślubne Rosa Clara 2016: urokliwe i stylowe!

Widzimy różnorodność wzorów dla wszystkich typów kobiet! Idealne suknie dla Ciebie!

  • Reportaże ślubne
  • Panna Młoda
  • Style sukien
  • Polska
  • Rosa Clará

Niewątpliwie jedną z najbardziej pożądanych kolekcji wyczekiwanych przez narzeczone, to kolekcja katalonskiej firmy Rosa Clara. Projektanci nigdy nie przestają zadziwiać i w 2016 oferują nam bardzo bogatą kolekcję, która została podzielona na dwie linie, Soft i Two stworzona przez Rosa Clara. Nie jest to zadziwiające, że przez dwa lata zdobył zaufanie klientek na całym świecie. Ich suknie ślubne wydobywają kobiecość oraz urok Panien Młodych. W związku z tym chcielibyśmy podzielić się z Wami propozycjami z kolekcji Rosa Clara 2016.

Publikacja

Widzimy różnorodność wzorów dla wszystkich typów kobiet. Wśród trendów pojawia się tendencja do odcinanych sukienek. Otwarte ramiona i dekolt są bardzo modne w tym sezonie.

zapiszRosa Clará 2016.
Destino. Credits: Rosa Clará 2016

Z jednej strony klasyczne z odsłoniętymi plecami, prosty gorset z dodatkiem małych ozdób. Wyglądem przypomina księżniczkę, ale nie jest to przesadzony styl, a bardzo wysmakowany i skrupulatne stworzony projekt. Piękne konstrukcje sukni z kieszeniami oraz wycięcia tworzą piękne ozdoby, zaś kształt stroju podkreśla plecy.

zapiszRosa Clará 2016.
Damasco, Delicado. Credits: Rosa Clará 2016
zapiszRosa Clará 2016.
Demos, Denise. Credits: Rosa Clará 2016

Przechodząc dalej, kolekcja składa się z haftowanych pleców uszytych z tiulu, brokatu i tkanego materiału o dużej grubości tkanki. Jest bardzo oryginalny i wygląda świetnie, jak można zobaczyć w następujących sukniach ślubnych Delphi i Daryl.

zapiszRosa Clará 2016.
Delfos, Daryl. Credits: Rosa Clará 2016

Innym szczegółem bardziej widocznym w nowej kolekcji są dekolty złudzenie. Ten rodzaj dekoltu bez ramiączek, z półprzezroczystego materiału z dekoltem w łódkę. Jest to idealny wzór dla wysokich i szczupłych kobiet, z małymi piersiami. Możemy zobaczyć te modele w poniższych projektach. Suknia składa się z szyfonu i dżetów, ale dodana koronka oraz jedwab piętrzą zachwycający efekt. Powraca styl luksusowej divy z lat 40. i 50.

zapiszRosa Clará 2016.
Efigie. Credits: Rosa Clará 2016
zapiszRosa Clará 2016.
Dado, Dafne. Credits: Rosa Clará 2016
zapiszRosa Clará 2016.
Vargas- Credits: Rosa Clará 2016
zapiszRosa Clará 2016.
Velada, Vela. Credits: Rosa Clará 2016

Wciąż jedne z ulubionych dla narzeczonych pozostają suknie odcinane, bez ramiączek. Nie jest to jednak idealny wzór dla wszystkich Panien Młodych. Jest to jednak idealnie rozwiązanie dla kobiet z wąskimi ramionami, wysokich dodając do tego rozpuszczone włosy efekt jest fantastyczny. Powstało wiele projektów, które wpasowują się w kryteria owych preferencji. Przykładem jest wzór Darlyn, czyli wzór syrenki, odcinany i uszyty z organzy, jedwabnej satyny, tiulu, koronki. Model Dakar i Peplum są sukienkami z paskiem, który łączą zgrabnie dwie części sukni.

zapiszRosa Clará 2016.
Darlen. Credits: Rosa Clará 2016
zapiszRosa Clará 2016.
Elipse, Dakar. Credits: Rosa Clará 2016

Inne suknie uszyte z drobnego jedwabiu, tiulu i dżetów. Ten szeroki wybór sprawia, że możemy wybrać taki model, który najbardziej pasuje do naszego stylu, figury i estetyki.

zapiszRosa Clará 2016.
Valkiria, Vancouver. Credits: Rosa Clará 2016

Jak widzimy- brokatowe tkaniny, dekolty, paski, biżuteria, odkryte ramiona… wszystko, co chcesz do sukni można znaleźć w nowej kolekcji sukien ślubnych Rosa Clara 2016.

zapiszRosa Clará 2016.
Elsa, Danes. Credits: Rosa Clará 2016
zapiszRosa Clará 2016.
Evan, Ellen. Credits: Rosa Clará 2016
zapiszRosa Clará 2016.
Diana, Detroit. Credits: Rosa Clará 2016

Nie wahaj się, aby wybrać jedną z nich,ponieważ wybór jest ogromny. Kolekcja ma swój osobliwy styl i osobowość, jednym słowem są to suknie stworzone dla Ciebie!

Jeśli jeszcze nie widziałyście spektakularnej kolekcji Rosa Clara 2015. Nie przegap ich i odkryj swój model!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!