Suknie ślubne z kieszeniami

Uwielbiam wyjątkowe elementy sukien ślubnych, które w subtelny sposób wyróżniają je na tle innych i nadają charakteru całej kreacji ślubnej. A suknie ślubne z kieszeniami od zawsze są numerem jeden wśród takich detali. W tym motywie zakochałam się od pierwszego wejrzenia, a niewątpliwie duży wpływ na to miała Rosa Clara, w której kolekcjach suknie z kieszeniami pojawiają się dość często.

Suknia ślubna z kieszeniami z kolekcji Rosy Clary
Suknia ślubna z kieszeniami z kolekcji Rosy Clary

Panna młoda nie powinna trzymać rąk w kieszeniach, więc jest to element całkowicie zbędny. Z tym nawet nie będę dyskutować, bo trudno się z tym nie zgodzić. No, może przydatny tylko przy sesji ślubnej. Chyba jedynym praktycznym zastosowaniem kieszeni w takiej kreacji jest możliwość schowania chusteczki do otarcia łez podczas ceremonii.  Niemniej jednak, nadal będę fanką takiego rozwiązania!

Suknie ślubne z kieszeniami pojawiały się między innymi w kolekcjach marek: Mori Lee, Jesus Peiro czy J. Crew.

Suknia ślubna z kieszeniami z kolekcji Jesus Peiro

Kieszenie występują zazwyczaj w sukniach ślubnych o kroju księżniczki, gdzie dłonie są „zatapiane” w falbanach spódnicy. Niemniej jednak w kolekcjach największych projektantów ślubnych znajdujemy także krótkie sukienki ślubne z kieszeniami czy dopasowane suknie z kieszeniami (jak u Inban Dror).

Suknia ślubna z kolekcji Inbal Dror
Suknie ślubne z kolekcji J. Crew

A co Wy myślicie o sukniach ślubnych z kieszeniami – wyjątkowy czy może niepraktyczny detal?

Najnowsze trendy wśród sukien ślubnych na rok 2015!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji