Suknie ślubne Desirer 2015! Nie możesz tego przegapić!

Foto: Suknie ślubne Desirer
Foto: Suknie ślubne Desirer

Najnowsza kolekcja Atelier Desirer „Desirer 2015” to proste, kobiece sylwetki utrzymane w charakterystycznym dla marki, nowoczesnym, kobiecym stylu. Kampania wizerunkowa kolekcji jest wyjątkowa, subtelna i zmysłowa. Autorem kolekcji jest projektantka Sylwia Kopczyńska, która od kilku Kolekcja „Desirer 2015” to 40 modeli sukien ślubnych w różnych fasonach. Oprócz standardowych modeli, w kolekcji odnajdziemy bardziej śmiałe i nowoczesne propozycje. Projektantka w genialny sposób łączy współczesne trendy, proste formy w bardzo kobiecym i delikatnym ujęciu. W kolekcji odnajdziemy suknie z wykorzystaniem m.in tiulu, koronki francuskiej czy gipury. Projektanta, zaznacza że każdy model, można dowolnie zmieniać na życzenie klientki. Suknię z dołem tiulowym, można zamienić na suknie z dołem ruchomym, odpinanym. Suknię z gorsetem w serce, czy odkrytymi ramionami, może dodatkowa mieć dopasowaną koronkowa górę, zarówno z koronki francuskiej jak i gipiury francuskiej.

Foto: Suknie ślubne Desirer
Foto: Suknie ślubne Desirer
Foto: Suknie ślubne Desirer

Romantyczny styl, efektowne modne i nowoczesne wzory, najwyższa jakość tkanin i zmysł projektantki – tworzą jednolitą genialną całość kolekcji Desirer 2015. Suknie mają też ciekawe, nieprzypadkowe nazwy inspirowane Szkocją, Irlandią czy kulturą Celtycą.

Kolekcja już jest dostępna w Atelier Desirer!

Facebook https://www.facebook.com/suknieslubnedesirer/

Atelier Desirer

al. Jana Pawła II 45a ,lok 51a,

Pasaż Muranów 1 piętro. Warszawa,

Tel. 606 731 355

Foto: Suknie ślubne Desirer
Foto: Suknie ślubne Desirer
Foto: Suknie ślubne Desirer

Atelier DESIRER działa od 2008 roku. Do 2011 roku marka głównie opierała się na zagranicznych kolekcjach: włoskich, hiszpańskich, amerykańskich projektach. Jednak większość tych modeli na prośbę moich klientek ulegała mniejszym bądź większym metamorfozom. Kobiety poszukiwały czegoś oryginalnego, niesztampowego. Poszukiwały projektu wyróżniającego się spośród innych, projektu podkreślającego ich kobiecość z uwzględnieniem ich osobowości. W oparciu o sugestie i zapotrzebowania kobiet projektantka Sylwia Kopczyńska stworzyła 3 autorskie projekty, które zostały pozytywnie przyjęte przez przyszłe Panny Młode. Do produkcji swoich sukien stosuje tkaniny zarówno naturalne, jak i syntetyczne wysokiej jakości.

Poznaj najnowsze trendy na rok 2015 jakie królują wśród sukien ślubnych!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji