Suknie ślubne Desirer 2015! Nie możesz tego przegapić!

Foto: Suknie ślubne Desirer
Foto: Suknie ślubne Desirer

Najnowsza kolekcja Atelier Desirer „Desirer 2015” to proste, kobiece sylwetki utrzymane w charakterystycznym dla marki, nowoczesnym, kobiecym stylu. Kampania wizerunkowa kolekcji jest wyjątkowa, subtelna i zmysłowa. Autorem kolekcji jest projektantka Sylwia Kopczyńska, która od kilku Kolekcja „Desirer 2015” to 40 modeli sukien ślubnych w różnych fasonach. Oprócz standardowych modeli, w kolekcji odnajdziemy bardziej śmiałe i nowoczesne propozycje. Projektantka w genialny sposób łączy współczesne trendy, proste formy w bardzo kobiecym i delikatnym ujęciu. W kolekcji odnajdziemy suknie z wykorzystaniem m.in tiulu, koronki francuskiej czy gipury. Projektanta, zaznacza że każdy model, można dowolnie zmieniać na życzenie klientki. Suknię z dołem tiulowym, można zamienić na suknie z dołem ruchomym, odpinanym. Suknię z gorsetem w serce, czy odkrytymi ramionami, może dodatkowa mieć dopasowaną koronkowa górę, zarówno z koronki francuskiej jak i gipiury francuskiej.

Foto: Suknie ślubne Desirer
Foto: Suknie ślubne Desirer
Foto: Suknie ślubne Desirer

Romantyczny styl, efektowne modne i nowoczesne wzory, najwyższa jakość tkanin i zmysł projektantki – tworzą jednolitą genialną całość kolekcji Desirer 2015. Suknie mają też ciekawe, nieprzypadkowe nazwy inspirowane Szkocją, Irlandią czy kulturą Celtycą.

Kolekcja już jest dostępna w Atelier Desirer!

Facebook https://www.facebook.com/suknieslubnedesirer/

Atelier Desirer

al. Jana Pawła II 45a ,lok 51a,

Pasaż Muranów 1 piętro. Warszawa,

Tel. 606 731 355

Foto: Suknie ślubne Desirer
Foto: Suknie ślubne Desirer
Foto: Suknie ślubne Desirer

Atelier DESIRER działa od 2008 roku. Do 2011 roku marka głównie opierała się na zagranicznych kolekcjach: włoskich, hiszpańskich, amerykańskich projektach. Jednak większość tych modeli na prośbę moich klientek ulegała mniejszym bądź większym metamorfozom. Kobiety poszukiwały czegoś oryginalnego, niesztampowego. Poszukiwały projektu wyróżniającego się spośród innych, projektu podkreślającego ich kobiecość z uwzględnieniem ich osobowości. W oparciu o sugestie i zapotrzebowania kobiet projektantka Sylwia Kopczyńska stworzyła 3 autorskie projekty, które zostały pozytywnie przyjęte przez przyszłe Panny Młode. Do produkcji swoich sukien stosuje tkaniny zarówno naturalne, jak i syntetyczne wysokiej jakości.

Poznaj najnowsze trendy na rok 2015 jakie królują wśród sukien ślubnych!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Truskawkowe wesele - nie możesz tego przegapić!
Truskawkowe wesele - nie możesz tego przegapić!
Truskawki jako temat przewodni ślubu i wesela. Zobacz, jak można wykorzystać truskawki w weselnych dekoracjach. W artykule znajdziesz zdjęcia bukietów ślubnych z truskawkami, dekoracji stołu weselnego z truskawkami, zaproszeń ślubnych z truskawkami i wiele innych...
VIII Pomorska Gala Ślubna - nie możesz tego przegapić!
VIII Pomorska Gala Ślubna - nie możesz tego przegapić!
VIII Pomorska Gala Ślubna! Musisz to zobaczyć! Nie przegap największej imprezy roku
Wieczór panieński w stylu Pin-Up! Stylizacje, których nie możesz przegapić!
Wieczór panieński w stylu Pin-Up! Stylizacje, których nie możesz przegapić!
Wieczór panieński w stylu Pine-up. Nie możesz tego przegapić. Prezentujemy najlepsze stylizacje!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji