Stwórz stronę ślubną i nadaj jej indywidualny charakter - 4 propozycje

W dzisiejszych czasach Internet staje się nieodłączny przy planowaniu niemal wszystkiego. Nie omija to także ślubów – tu szukamy inspiracji ślubnych i przeglądamy najnowsze trendy. Internet daje nam możliwość dotarcia na najlepszych usługodawców ślubnych, zapoznania się z ich portfoliami i poznanie opinii innych użytkowników. Podobnie jest ze stronami ślubnymi – z miesiąca na miesiąc wzrasta ich popularność i na założenie strony ślubnej decyduje się coraz więcej narzeczonych.

Dowiedz się więcej “Strony ślubne Zankyou”
Przykładowa strona ślubna Zankyou w stylu vintage.

Strony ślubne nie tylko ułatwiają planowanie ślubu (wszystko w jednym miejscu, dostępnym na każdym urządzeniu i łatwe w edycji) ale pozwala na uczestnictwo gości już na etapie planowania. Dzięki temu możliwe jest wcześniejsze zapoznanie się członków obu rodzin, dzięki czemu nie czują się oni obco w dniu ślubu.

Strona dla narzeczonych to także narzędzia ślubne ułatwiające organizację. Możecie tutaj zaplanować usadzenie gości weselnych i otrzymać potwierdzenie uczestnictwa na weselu.

Strona ślubna Zankyou w klimacie starego kina.

Kolejnym atutem jest personalizacja – możesz zmienić wszystko – kolory, czcionki, zdjęcia. Planujecie ślub tematyczny? Nadajcie temat przewodni Waszej stronie ślubnej! I nie musisz być ekspertem by to zrobić – strony Zankyou są bardzo łatwe w obsłudze (4 pokazane tu strony stworzyłam w 5 minut!). Waszemu weselu towarzyszy kolor przewodni? Niech ten sam kolor stanowi tło Waszej prywatnej strony ślubnej?

Zobacz więcej PRZYKŁADOWYCH STRON ŚLUBNYCH ZANKYOU

Jeszcze Was nie przekonałam? To może zainteresuje Was fakt, że strony ślubne Zankyou są całkowicie za darmo! Na każdym etapie tworzenia strony możecie się z nami kontaktować – chętnie Wam pomożemy i odpowiemy na Wasze pytania! 🙂

Strona ślubna w stylu retro.

Dla osób pragnących czegoś więcej przygotowaliśmy opcje PREMIUM. Już za kilka złotych możecie wzbogacić Waszą stronę o muzykę w tle czy animowane intro. Na Wasze życzenie możemy też połączyć Waszą domenę ze stroną Zankyou lub stworzyć dla Was adres o jakim tylko marzycie!

Pełna kolorów strona ślubna Zankyou.

Na stronie ślubnej możecie stworzyć listę wymarzonych prezentów, dzięki której otrzymacie ekwiwalent prezentów na Wasze konto bankowe. Czytaj więcej o liście prezentów ślubnych.

Kliknij by STWORZYĆ DARMOWĄ STRONĘ ŚLUBNĄ.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Propozycje bukietów ślubnych w stylu greckim
Propozycje bukietów ślubnych w stylu greckim
Kompozycje kwiatowe dla Panny Młodej, inspirowane piękną Grecją. Zobacz 3 propozycje morskich bukietów ślubnych.
Wianki ślubne z żywych kwiatów - 4 barwne propozycje
Wianki ślubne z żywych kwiatów - 4 barwne propozycje
Wianek zamiast welonu ślubnego - zobacz 4 piękne wianki z żywych kwiatów.
Fryzury ślubne 2014: klasyka i elegancja, najmodniejsze propozycje.
Fryzury ślubne 2014: klasyka i elegancja, najmodniejsze propozycje.
Najmodniejsze fryzury ślubne 2014. Jakie fryzury będą wybierały panny młode 2014? Zobacz zdjęcia najpiękniejszych upięć, ułożenie rozpuszczonych włosów na ślub 2014.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji