• Magazyn
  • Stwórz stronę ślubną i nadaj jej indywidualny charakter - 4 propozycje

Stwórz stronę ślubną i nadaj jej indywidualny charakter - 4 propozycje

Strony ślubne Zankyou to najlepszy i darmowy sposób na organizację ślubu w Internecie i komunikację z gośćmi weselnymi. Na Zankyou możecie dodawać zdjęcia, filmy, muzykę i zamieszczać wszystkie ważne dla gości informacje.

  • Po ślubie

W dzisiejszych czasach Internet staje się nieodłączny przy planowaniu niemal wszystkiego. Nie omija to także ślubów – tu szukamy inspiracji ślubnych i przeglądamy najnowsze trendy. Internet daje nam możliwość dotarcia na najlepszych usługodawców ślubnych, zapoznania się z ich portfoliami i poznanie opinii innych użytkowników. Podobnie jest ze stronami ślubnymi – z miesiąca na miesiąc wzrasta ich popularność i na założenie strony ślubnej decyduje się coraz więcej narzeczonych.

zapiszDowiedz się więcej “Strony ślubne Zankyou”
Przykładowa strona ślubna Zankyou w stylu vintage.
Publikacja

Strony ślubne nie tylko ułatwiają planowanie ślubu (wszystko w jednym miejscu, dostępnym na każdym urządzeniu i łatwe w edycji) ale pozwala na uczestnictwo gości już na etapie planowania. Dzięki temu możliwe jest wcześniejsze zapoznanie się członków obu rodzin, dzięki czemu nie czują się oni obco w dniu ślubu.

Strona dla narzeczonych to także narzędzia ślubne ułatwiające organizację. Możecie tutaj zaplanować usadzenie gości weselnych i otrzymać potwierdzenie uczestnictwa na weselu.

zapisz
Strona ślubna Zankyou w klimacie starego kina.

Kolejnym atutem jest personalizacja – możesz zmienić wszystko – kolory, czcionki, zdjęcia. Planujecie ślub tematyczny? Nadajcie temat przewodni Waszej stronie ślubnej! I nie musisz być ekspertem by to zrobić – strony Zankyou są bardzo łatwe w obsłudze (4 pokazane tu strony stworzyłam w 5 minut!). Waszemu weselu towarzyszy kolor przewodni? Niech ten sam kolor stanowi tło Waszej prywatnej strony ślubnej?

Zobacz więcej PRZYKŁADOWYCH STRON ŚLUBNYCH ZANKYOU

Jeszcze Was nie przekonałam? To może zainteresuje Was fakt, że strony ślubne Zankyou są całkowicie za darmo! Na każdym etapie tworzenia strony możecie się z nami kontaktować – chętnie Wam pomożemy i odpowiemy na Wasze pytania! 🙂

zapisz
Strona ślubna w stylu retro.

Dla osób pragnących czegoś więcej przygotowaliśmy opcje PREMIUM. Już za kilka złotych możecie wzbogacić Waszą stronę o muzykę w tle czy animowane intro. Na Wasze życzenie możemy też połączyć Waszą domenę ze stroną Zankyou lub stworzyć dla Was adres o jakim tylko marzycie!

zapisz
Pełna kolorów strona ślubna Zankyou.

Na stronie ślubnej możecie stworzyć listę wymarzonych prezentów, dzięki której otrzymacie ekwiwalent prezentów na Wasze konto bankowe. Czytaj więcej o liście prezentów ślubnych.

Kliknij by STWORZYĆ DARMOWĄ STRONĘ ŚLUBNĄ.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!