Prawdziwe góralskie wesele! Piękne zdjęcia!

Pamiętacie sesję na sesja na końcu świata  Justyny i Paweła ? Ich sesja podbiła Wasze serca, a piękno fotografii sprawiły, ze zdjęcia stały się inspiracja dla nie jednej Pary! Wyjazdowe zdjęcia z Rugi były piękne, ale prawdziwa uczta dla oczu to przygotowywania, ceremonia ślubną oraz wesele. Przyjęcie weselne odbyło się w Szczyrku w sali weselnej Romeo&Julia. Eleganckie wnętrza z góralskim charakterem przyjęcia współgrały imponująco dobrze! Stroje Justyny i Pawła są idealnie skrojone, ale także odpowiadają ich stylom. Suknia ślubna to model Iberis z firmy Gala, która lekkością oraz gracja sprawiła, ze Panna Młoda była gwiazda tego dnia, ponieważ stój sprawił, ze święciła pełnym blaskiem. Zawsze uśmiechnięty i pozytywny Paweł wybrał garnitur od Pako Lorente. Granat stroju dodał Panu Młodemu elegancji. O oprawę fotograficzna zadbał zawsze bezblednie przygotowany na uchwycenie najważniejszych chwil- Przemysław Białek, który oddal cały klimat tej niezwyklej imprezy! Wykwintna i idealnie urządzona sala z góralskim folklorem była odczuwalna także w wideo od Greenartstudio reportaży filmowym. Nie mogło zabraknąć pysznego jedzenie i muzyki! Zabawa trwała białego rana, a Was zapraszamy na reportaż fotograficzny, który nie ma końca, ponieważ sami nie chcielibyśmy, aby się kończył, ale aby trwał wiecznie jak miłość Justyny i Pawła!

 

Suknia: Gala, model Iberis, kolekcja 2015

Wianek i bukiet: Kwiaciarnia Róża

Make-up: Agata Butkiewicz-Shafik – Świnoujście

Garnitur: Pako Lorente

Lokal: sale Weselne Romeo & Julia

Obsługa fotograficzna: Fotografia – Przemysław Białek

Obsługa video: Greenartstudio

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Wesele w stodole i spichlerzu na wsi Chutor Gorajec. Podkarpackie zachwycjące wesele!
Wesele w stodole i spichlerzu na wsi Chutor Gorajec. Podkarpackie zachwycjące wesele!
To będzie piękna, podkarpacka przygoda, której po prostu nie możecie przegapić. Coś fantastycznego. Zapraszamy serdecznie, bo już się nie możemy doczekać.
Wesele w stodole i stajni, gdzie pobierali się rodzice Panny Młodej! Emocjonalny ślub i wspaniałe wesele!
Wesele w stodole i stajni, gdzie pobierali się rodzice Panny Młodej! Emocjonalny ślub i wspaniałe wesele!
Zdjęcia doskonale dokumentują nastrój państwa młodych i ich gości. Te uśmiechy, te spojrzenia we wszystkim widać, że ten ślub był bardzo udany. Te fotografie będą pamiątką dla Magdy i Gabora.
Stylizowana sesja piknikowa, jako idealny pomysł na Twoje zdjęcia. Sprawdź!
Stylizowana sesja piknikowa, jako idealny pomysł na Twoje zdjęcia. Sprawdź!
Taka stylizowana sesja ślubna jest świetną inspiracją dla Par Młodych, którzy przygotowują swoją plenerową sesję ślubną. Tutaj na pewno uwagę zwraca koncept i ciekawe ujęcie tematu. Jeżeli chcecie przygotować taką sesję ślubną, to na pewno warto jest czerpać z tego przykładu.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji