Personalizacje ślubne - niech Wasz dzień będzie możliwie osobisty i oryginalny!

Każda przyszła Panna Młoda marzy, by to właśnie jej ślub był oryginalny i niepowtarzalny. Często jednak skupiamy się na ogólnych aspektach, zapominając, by w tym wyjątkowym dniu przygotować takie elementy i drobiazgi, które pozwoliłyby wyróżnić nasz ślub i uczynić go w 100% wyjątkowym, w pełni naszym wydarzeniem. Dziś zdradzimy Wam kilka rewelacyjnych pomysłów na spersonalizowany ślub, które sprawią, że ten dzień będzie tylko i wyłącznie Wasz!

 

 

  • Personalizowane prezenciki dla gości
Miodziki dla gości, Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl
Ciasteczka z wróżbą, Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl
Przypinki, Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

Obdarujcie Waszych najbliższych prezencikami, które będą im przypominać o Waszym ślubie jeszcze przez długi czas. Obecnym hitem są słodkie miodziki, dekorowane samoprzylepnymi etykietami z Waszymi imionami i datą ślubu. Takie podpisy można również umieścić na innych prezencikach, jak choćby na ciasteczkach z wróżbą z personalizowaną etykietą. Jednym z najpopularniejszych wyborów są prezenciki dla gości weselnych: metalowe przypinki-kotyliony, będące piękną i trwałą pamiątką.

  • Dekoracyjne banery ślubne
Baner ślubny, Foto: Pinterest.com

Stwórzcie dowolny napis z ozdobnych kart z nadrukowanymi literami! Utworzą one efektowny baner, który będziecie mogli zawiesić w dowolnym miejscu – na stole prezydialnym, przy wejściu na salę weselną czy w miejscu przeznaczonym na fotobudkę. Już po weselu baner zawieszony w Waszym mieszkaniu będzie przypominał wszystkie najpiękniejsze chwile. Co umieścić na banerze? Mogą to być oczywiście Wasze imiona, ale warto też pomyśleć o takich tekstach, jak „JUST MARRIED”, „NOWOŻEŃCY” czy „I ŻYLI DŁUGO I SZCZĘSLIWIE”.

  • Drinki według Waszego przepisu
Drink ślubny, Foto: Pinterest.com

Przed weselem spotkajcie się z barmanem lub osobą odpowiedzialną za opiekę nad alkoholem ślubnym i stwórzcie oryginalny przepis na drinka. Nazwijcie go swoimi imionami, pseudonimami czy znaczącym dla Was hasłem – taki pomysł z pewnością zachwyci gości weselnych!

  • Tablice rejestracyjne z Waszymi imionami
Tablice rejestracyjne, Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

Gdy podjedziecie pod Kościół lub Urząd Waszym wymarzonym samochodem, wspaniałym elementem dekoracyjnym będą personalizowane tablice rejestracyjne na ślub. Umieszczone zarówno na przodzie, jak na tyle samochodu, świetnie wyjdą na zdjęciach, a po ślubie będą wspaniałą pamiątką. Dodatkowo z pewnością przyciągną uwagę gości – zaskoczenie i uśmiechy gwarantowane!

  • Spersonalizowane torty weselne
Tort ślubny, Foto: Pinterest.com
Figurki na tort ślubny, Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl
Figurki na tort ślubny, Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

Tort, będący absolutnym niezbędnikiem każdego wesela, również możecie dobrać tak, by opowiadał Waszą historię. Dużo zależy nie tylko od wyboru smaku, ale też doboru dodatków. Z pomocą przychodzą oryginalne figurki na tort weselny – możecie na przykład wybrać Parę Młodą jadącą na motorze lub… grającą w piłkę nożną:)

  • Oryginalna numeracja stołów weselnych
Plan stołu weselnego, Foto: Pinterest.com
Plan stołu weselnego, Foto: Pinterest.com

Zamiast numerków wyznaczających gościom stoły, przy których powinni usiąść, pomyślcie nad bardziej nieszablonowymi pomysłami. Stoły możecie np. oznaczyć Waszymi ulubionymi filmami czy… Waszymi zdjęciami z dzieciństwa! Taka personalizacja pozwoli gościom poznać Wasze zainteresowania i hobby.

  • Księga gości w formie plakatu ściennego
Księgi gości, Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

Razem z gośćmi stwórzcie oryginalną, rewelacyjną kompozycję nie do podrobienia! Ślubne księgi gości – plakaty, na którym podpisują się Wasi najbliżsi, będą stanowić rewelacyjną atrakcję na weselu. Plakat jest pięknie zaprojektowany, podpisany Waszymi imionami oraz datą ślubu. Goście będą mieli świetną frajdę, a Wy – pamiątkę na zawsze!

Agnieszka Kulczyńska
SlubneZakupy.pl

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Wydarzenie gromadzi nie tylko setki wystawców z całej Polski, ale i tysiące przyszłych małżonków, którzy chcą perfekcyjnie zorganizować własne wesele.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
My Ci w tym pomożemy, ponieważ zaplanowanie ślubnego budżetu może okazać się trudnym zadaniem dla Par Młodych. Wynika to z tego, że aby zrobić to dobrze, należy po prostu wiedzieć, co ile kosztuje. Często spotykam się ze zdziwieniem Par Młodych na temat kosztów związanych z uroczystością ślubną.
File photo dated 25/06/17 of Ed Sheeran, who has told fans he has had a bicycle accident and that an arm injury could affect some of his forthcoming tour dates.
Ed Sheeran się zaręczył! Za to my przypominamy jego najbardziej romantyczne piosenki!
Brytyjski muzyk poprosił o rękę Cherry Seaborn, jego miłość z dziecięcych lat. Poznaj więcej szczegółów!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji