Pasjonatki ślubów z Różowej Bezy - ekspertki na Zankyou

Marta i Ramona są autorkami kreatywnego bloga Różowa Beza. Są to kolejne ekspertki Zankyou, które przedstawiamy Wam z ogromną przyjemnością!

Ramona & Marta, fot. Różowa Beza / www.rozowabeza.pl

Pasjonatki DIY, poszukiwaczki inspiracji, kochają nieszablonowe pomysły, nie lubią nudy. W wolnej chwili dekorują, fotografują i śledzą najnowsze trendy. A co najlepsze dzielą się tym wszystkim na blogu, zachęcając do realizowania własnych pomysłów.

Na Zankyou dzielą się swoimi pomysłami DIY, dzięki którym w prosty, tani i niezwykle kreatywny sposób stworzycie swój ślub! Z Różową Bezą stworzycie między innymi: papierowe pompony, wianki z żywych kwiatów czy cekinowe przypinki do ślubnych butów…

Zobacz artykuły autorstwa dziewczyn z Różowej Bezy!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Co mają wspólnego sprzęt AGD oraz znana marka odzieżowa? Bardzo dużo! W szczególności jeżeli chodzi o wymarzoną suknię ślubną! Dzisiaj zapraszamy Was na relację z niezwykłego wydarzenia, w którym siły połączyły firmy: Braun i Bizuu. Nie możecie tego przegapić!
Konkurs: ‘Właściwe wybory, właściwe miejsce czyli Projekt ‘Panna Młoda 40 +’ i ślub na Sardynii’!
Konkurs: ‘Właściwe wybory, właściwe miejsce czyli Projekt ‘Panna Młoda 40 +’ i ślub na Sardynii’!
Marzycie o wyjątkowej uroczystości ślubnej, która na zawsze pozostanie w Waszej pamięci? Jeśli tak jest, to zapraszamy do nas, na magiczną Sardynię. Wyjątkowy ślub na wyciągnięcie ręki!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Dodatkowo podczas naszego eventu konsultanci ślubni opowiedzą o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci o ślubach humanistycznych. A wszystko to w plenerowej, piknikowej atmosferze i przy dobrej kawie!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji